Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 B7 Ibis White by Yogi


yogi_1997

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko mat. Połysk za bardzo odbija światło i tworzą się dziwne refleksy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, HOLMATRO napisał:

Maluj w mat. 
254AA5CF-EF49-48A3-9B96-BB09F6748594.jpeg

730C8A67-BA02-4176-AA11-73097CFB0F30.jpeg

3130DF1E-416F-4C3E-BC65-05B8EDEC9E40.jpeg

Ok. W sumie racja. A malowałeś też ten srebrny "szarawy" plastik bo chyba nie, a i tak fajnie wygląda :) Sam mat poszedl czy z podkładem? Nie wiesz czasem kto wgrywa LC do 4.2? Na jesień jak w końcu kupie TIGa do garażu to rezam nowy wydech zraz za kolektorami z przepustnicami i chciałbym, żeby od świat ponakur**** ogniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłek ciąg dalszy :) Niestety ciężko jest dostać grill ala plaster miodu do zderzaka S/RS wiec trzeba rezać samemu. Na szczęście tanio wyrwałem grill z Ski w siatka z A6, ktoś próbował rzeźbić ale za krótko obciął siatkę. Ta z zdjęcia będzie idealna na halogenu. A na grill będzie polowa czerwca. Plus potrzebowałem cewke bo 1 już się kończy to odkupiłem od ziomka 3 sztuki na zaś (podobno przebieg ~25k, ori, ale poszła chłopu panewka i wszystko bierze nowe) a do jesieni muszą pociągnąć :)

20210528_140941.jpg

20210528_141414.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma problemu z kupnem grilla od rs4 ;p 

stanley takowe sprzedaje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem kilka miesięcy temu, sprzedałem chyba za 850 zł komuś z forum tutaj RS4 OE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2021 o 15:58, HOLMATRO napisał:

Sam miałem kilka miesięcy temu, sprzedałem chyba za 850 zł komuś z forum tutaj RS4 OE

No widzisz... Nie mogłem znaleźć to będę rezał :) Przy okazji człowiek się czegoś nauczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie ósemeczka wróciła od lakiernika :) Malowana maska bo inny był kolor, błotnik lewy bo wyszla ruda delikatnie oraz tył zderzak bo miał przecierkę. Dyfuzor w czarny połysk. Jeszcze tylko fele i chyba będzie miodzio. Choć zastanawiam się czy oklejać lusterka i chromy na czarno również :/

20210601_211701.jpg

20210601_211730.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto petarda, taka konfiguracja to marzenie. Oklejaj na czarno resztę, będzie miodnie.  :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2021 o 12:56, monthrey12 napisał:

Auto petarda, taka konfiguracja to marzenie. Oklejaj na czarno resztę, będzie miodnie.  :naughty:

Lusterka, chromy i listwa pod klapa będzie w polsyku alenjuz będę oklejac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tygodnia żebym coś nie dłubać. Mimo, że priorytetem jest kolektor, zaworki i przekładki termiczne to trzyma mnie brak śrub nylonowych (wstępnie dostawa na 23.06 :/ ) to postanowiłem pobawić się z lampami. Rozklejenie malowanie chromu na czarny mat, dołożenie kleju butylowego (ori już było mało) w środek wpustu. Lewa lampa zawsze była zaparowana, ale był ślad jak ciekło do środka prawa stroną. Są ślady po kamieniu (z wody) nawet na chromie wokół kierunku, co się dało delikatnie przetrzeć to umyłem, reszta trudno, im bardziej bym chciał doczyścić tym było by gorzej, a to tylko kierunek. Niestety w prawej już ktoś przede mną grzebał bo dołożony został klej butylowy ale jasnoszary, próba jego usunięcia legła w gruzach, zbyt mozolne, a podgrzewany zaraz mnie parzył. Podjąłem ryzyko i dołożyłem czarnego, na szczęście nic nie widać. wy***ałem też plecy halogenu gdyż blokował on dopływ powietrza do prawej chłodnicy, na szczęście prodawdnica powietrza na miejscu ;) Lampy już nie pierwszej młodości ale świecą na prawdę świetnie. Jak to przy rozbieraniu zawsze znajdę coś do zrobienia :( jeden zaczep lampy nie istnieje (musze zamówić zestaw naprawczy), oraz znalazłem źródła wycieków... prawdopodobnie uszczelniaczy walu z przodu, rozszczelniona misa, oraz niestety podstawy misy :/ a z tym roboty już co nie miarą (min skrzynia out) ale może konkretnie wymyje to chemia i wypełnię jakimś silikonem doraźnie bo na jesień i tak chce wrzucić nowe sprzęgło. Czas pracy ~6h, malowanie w dużym kartonie :) ale jak na garażowe warunki wyszło idealnie. Rozklejalem opalarka z biedry za 49zł i 1 lampa to 2 minutki zabawy max, gorzej z sklejeniem z dodatkowym klejem ale dla chcącego....

20210604_110137.jpg

20210604_115533.jpg

20210604_115539.jpg

20210604_122639.jpg

20210604_122641.jpg

20210604_122832.jpg

20210604_135006.jpg

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, yogi_1997 napisał:

Lusterka, chromy i listwa pod klapa będzie w polsyku alenjuz będę oklejac. 

Dyfuzor zderzaka, też obowiązkowy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, monthrey12 napisał:

Dyfuzor zderzaka, też obowiązkowy :)

 

Już jest :)

20210601_211730.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, yogi_1997 napisał:

Już jest :)

 

Ah kurde... Faktycznie, widziałem zdjęcie ale nie zarejestrowałem. Kozak, tak trzymaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie w przeciągu kilku dni pojawi się kompletny poradnik DIY jak zregenerowac listwy drzwiowe metodą garażową ;) Drzwi kierowcy już prawie gotowe. 

20210607_112107.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zregenerowana listwa wróciła na miejsce :) Spasy praktycznie fabryczne :) wcześniej na środku prawie 7mm odstawała :/ Wieczorem pewnie ukaże się poradnik jak to zrobić :)

20210613_175559.jpg

20210613_175604.jpg

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejne paczuszki :) ale dziś z innej beczki. Zestaw aby dbać o autka i nie tylko. Tak wiem, ze tym puzzi to mnie poniosło ale to akurat się zwróci prędzej czy później :) Jeszcze tylko zestaw to polerki i będę samowystarczalny :) Prezent od siebie na urodziny :) Jutro pierwsze testy.

20210615_141501.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I esa czysta :)20210619_183333.jpg

Na zdjęciach tego nie widać, ale mimo, iż alcantara nie wyszła idealnie to efekt jak dla mnie jest niebo a ziemia, delikatna, pachnąca. Wcześniej aż się kleiła. Z auta ściągłem 3 wiadra niezłego żurku :). 20210618_113540.jpg

20210618_162509.jpg

20210618_124935.jpg

20210619_183408.jpg

Wszystkie skórzane elementy również, wyczyszczone oraz natłuszczone impregnatem, tak jak alcantara. Jak na 14 letnie taborety trzymają trzymają całkiem nieźle. Za miesiąc jak klar się utwardza, pełna dekontaminacja, glinkowanie, polerka i na to ceramika, oczywiście wszystko robione w garażowych warunkach :) Niestety chińczycy zwalniają tempo bo moje nylonowe śruby idą już chyba 2 miesiąc, i sensu ściągania kolektora na razie nie ma, a upały po 34°C i czuć spadki mocy jak postoje w korku...

 

Jakby ktoś kiedyś sie zastanawiał jaki najtańszy zestaw myjki kupić do prywatnego użytku kupić to śmiało polecam lidlowska mała myjka za 250zł na promce i do tego pianownica z alledrogo za ~60zł. Efekt wg mnie bomba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa roboty.

Efekt ?

Black & white idealne połączenie.

Jakiś pomysł na kółka ?

Pozdrawiam

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, black4 napisał:

Masa roboty.

Efekt ?

Black & white idealne połączenie.

Jakiś pomysł na kółka ?

Pozdrawiam

Min 19", poluje w ciągu dalszym na ori RS4 czarne bądź do regeneracji. Podobają mi się też rotory i vossen cvt ale ciężko dostać vosseny aby były 2 prawe i 2 lewe felgi. Jak jak do połowy lipca nie kupię to przejeżdża tak do wiosny, a przez zimę będę polował. Mam 3 felgi VMR V708 18", ale puki co czekam na 4. Została w USA i przypłynie z jakimś autem na jesień :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...