Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Android auto w A4 B9


pl_adamk

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.05.2024 o 19:43, Muskel1 napisał(a):

Jak skasujesz kody FEC to mapy zablokuje.

Ok, no czyli to odpada

 

W dniu 29.05.2024 o 20:32, wuPiotrek napisał(a):

ja dalej twierdze ze chcesz przekombinowac, kabel z golfa + aawireless pod deske schowac i masz nawigacje z carplaya dobrą i łatwą do obsłużenia z telefonu. to nie jest duzy koszt, sam to zrobisz. nawet na sile to mogl bys to odlaczyc i cofnac zmiany przed oddaniem na gwarancje. po prostu nie bedziesz zadowolony z tej wbudowanej navi nawet jak bedzie aktualna.

sprecyzuj jeśli możesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Wojtas_K napisał(a):

sprecyzuj jeśli możesz

5q0035726e + wiązka wychodzi taniej niż porty usb które są absurdalnie drogie

do tego podłączasz aawireless - Carlinkit 5.0 - CPC200-2Air i chowasz pod plastiki

ja tak u siebie zrobiłem i działa spoko, nie musze podlaczac kabla usb do telefonu co jest mega na plus do wersji po kablu

 

Do montażu wystarczy zdjąć schowek

 

Z tego co czytałem na forum teraz dużo łatwiej samemu wgrać carplay w b9 niz wczesniej, jakimś plikiem na karcie pamięci poszukaj sobie jest temat na forum.

Plus kodowania - odb11 kupisz tanio chyba ze juz masz cos. Jak cos to nawet mam obd11 w wersji android moge sprzedac bo kupilem tą nowszą ios/android

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, wuPiotrek napisał(a):

Z tego co czytałem na forum teraz dużo łatwiej samemu wgrać carplay w b9 niz wczesniej, jakimś plikiem na karcie pamięci

Ta metoda jest do małej nawigacji Delphi. Kolega ma dużą nawigację Harmana, więc trzeba użyć narzędzia M.I.B.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2024 o 10:16, wuPiotrek napisał(a):

5q0035726e + wiązka wychodzi taniej niż porty usb które są absurdalnie drogie

do tego podłączasz aawireless - Carlinkit 5.0 - CPC200-2Air i chowasz pod plastiki

ja tak u siebie zrobiłem i działa spoko, nie musze podlaczac kabla usb do telefonu co jest mega na plus do wersji po kablu

 

Do montażu wystarczy zdjąć schowek

 

Z tego co czytałem na forum teraz dużo łatwiej samemu wgrać carplay w b9 niz wczesniej, jakimś plikiem na karcie pamięci poszukaj sobie jest temat na forum.

Plus kodowania - odb11 kupisz tanio chyba ze juz masz cos. Jak cos to nawet mam obd11 w wersji android moge sprzedac bo kupilem tą nowszą ios/android

 

 

Przemyślę temat z kablem. Trafiłem gdzieś na YT film, na którym gość podmienia po prostu wiązkę portu "charge only" (tzn. podpina tą od dual USB) no ale tak czy siak kodowanie potrzebne... no i roboty sporo więcej. Za OBD pod androida podziękuję, u mnie jabłko.

 

A przy okazji... odnośnie aktualizacji MMI trafiłem w necie na informację, że jeśli auto wyposażone jest w niestandardowe audio (u mnie B&O) to należy je wyłączyć fizycznie/softowo bo inaczej się wysypie i będzie wymagało parametryzacji, dogrywania datasetów czy coś.

Gość ode z miasta z którym rozmawiałem stwierdził, że w tym aucie nie jest to już niezbędne. Przy czym metoda updateu, którą ja oglądałem odbywała się przez kartę SD. Gość, z którym rozmawiałem twierdzi, że musi mieć w aucie gniazdo data gdyż podpina się bezpośrednio kompem. Możliwym jest o to chodzi?? On robiąc z kompa nie musi omijać/odznaczać B&O?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Wojtas_K napisał(a):

przy okazji... odnośnie aktualizacji MMI trafiłem w necie na informację, że jeśli auto wyposażone jest w niestandardowe audio (u mnie B&O) to należy je wyłączyć fizycznie/softowo bo inaczej się wysypie i będzie wymagało parametryzacji,

Dotyczy to tylko systemu Bose a nie B&O.

13 minut temu, Wojtas_K napisał(a):

Przy czym metoda updateu, którą ja oglądałem odbywała się przez kartę SD.

Bo tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie oznaczenie powinien mieć podwójny moduł USB ażeby obsługiwał android auto ?

Może ktoś ma jakiś aktualny link do produktu na aliexpress.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...