Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A7 czyli mój pierwszy sportback :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 21.08.2021 o 00:14, Pucek napisał:

Spalanie...:whistling:,bez owijania w bawełnę żeby zbliżyć się do spalania 3.0tdi trzeba się bardzo postarać, dycha na niedzielnego kierowcę a normalnie bez szaleństw te 12-13l wychodzi z baku, liczyłem na trochę mniej i nie mam zamiaru tego ukrywać:wink:

mi 1.8 tfsi w a5 i 10L weźmie średnio wiec to nie jest zły wynik:D

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, kristof91 napisał:

mi 1.8 tfsi w a5 i 10L weźmie średnio wiec to nie jest zły wynik:D

No nie jest zły wynik, tylko moje ostatnie 10 lat spędziłem w 3.0tdi i spalaniu 7-8l a jechało bardzo podobnie, trzeba sie przestawić :)

 

15 godzin temu, WojtekA6C7 napisał:

Szkoda że w przeplocie , a nie klasyczna jodełka :kwasny:

Tak szczerze to nawet na to nie zwróciłem uwagi :grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Piękna ta jesień :kox:

IMG_20211026_113521.jpg

IMG_20211026_113948.jpg

IMG_20211026_113959.jpg

 

IMG_20211026_113920.jpg

Edytowane przez Pucek

Opublikowano

Śliczna jest ;)

Opublikowano

Prezentuje się idealnie :thumbup1:

Opublikowano

Blade robi robote:thumbup1:

Pięknie się prezentuje :oklasky:

Opublikowano

:thumbup1::cool:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, jaram sie jak dziecko:decayed:

Opublikowano

lustra w czerń dawaj :kox: jest kosa, naprawdę extra! a koła znajome :whistling:

Opublikowano

Fantastycznie wygląda na tym kole :slina:

Opublikowano

Świetnie to wygląda! Nie wiedziałem, że taką różnicę zrobi obszycie :shock3:. Dasz jakiś namiar? Jak wrażenia, pod palcami jak ori?

Opublikowano

Piękna:slina:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 31.10.2021 o 18:22, H4mm3R napisał:

Teraz to został wydech, heble i stage 2 :decayed:

Powoli, daj żyć, kółko wpadło na spontanie, zresztą sam wiesz :facepalm:

 

7 godzin temu, jedrekx napisał:

lustra w czerń dawaj :kox: jest kosa, naprawdę extra! a koła znajome :whistling:

Taki jest plan, jeżeli chodzi o kółko to od zawsze wiedziałem że takie założę do białego a7, moim zdaniem idealne :)

5 godzin temu, phiel napisał:

Świetnie to wygląda! Nie wiedziałem, że taką różnicę zrobi obszycie :shock3:. Dasz jakiś namiar? Jak wrażenia, pod palcami jak ori?

Na żywo obszycie daje lepszy efekt, wrzuciłem komplet z nową gałką i nie czuje różnicy w jakości skóry, jestem zadowolony, jeżeli chodzi o namiar to chłop się ogłasza na fejsie (wpisać kierownica audi) a jest z okolic Skoczowa (Śląskie)

 

Aż szkoda znowu wrzucić zimówki (już 2 tygodnie jeździłem) :grin:

Dzięki wszystkim :) 

Opublikowano

Pucek, na żywo robi robotę  ! Kosa fura ;)  Lustra w czerń hmmm bardzo dobra opcja ;)

Opublikowano

Ale to jak to, kółko jest a softu nie ma? 

Przecież to grzech jeździć 3.0 TFSI w serii :kox:

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, komoornik napisał:

Ale to jak to, kółko jest a softu nie ma? 

Przecież to grzech jeździć 3.0 TFSI w serii :kox:

Hyhy 3.0tfsi po 3.0tdi to całkiem inna jazda, chce chwilę pojeździć serią i w nowym roku zrobić stage 2 + delikatnie ruszyć wydech, wszystko idzie zgodnie z planem :wink:

 

7 godzin temu, Cuber napisał:

Pucek, na żywo robi robotę  ! Kosa fura ;)  Lustra w czerń hmmm bardzo dobra opcja ;)

Dzięki, Twoja furka też wypas! 

Opublikowano
W dniu 5.11.2021 o 12:33, Cuber napisał:

Pucek, na żywo robi robotę  ! Kosa fura ;)  Lustra w czerń hmmm bardzo dobra opcja ;)

ja się już pogubiłem, którego Ty teraz masz :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, jedrekx napisał:

ja się już pogubiłem, którego Ty teraz masz :decayed:

Aż dziwne że sie nie chce chwalić bo furka pierwsza liga:decayed:

Opublikowano

 

 

 

 

2 godziny temu, jedrekx napisał:

ja się już pogubiłem, którego Ty teraz masz :decayed:

Nie ma się czym chwalić ;) Competition jak Competiion tym razem w wersji Daytona Gray ;) 

20211017_121158.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.