Skocz do zawartości
IGNOROWANY

TIP 1.8 T BFB


hascher85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i proszę o pomoc. Mój problem polega na tym ze kupiłem TIP z kwasowki i turbo hybrydę. Miał być stage 2 bo 200 kucy już się znudziły.Dałem auto do mechanika i mi tak pomieszał podciśnienia ze najpierw jak pojechałem na hamowanie to nie mialem sterowania grucha turbiny i przeładowała do 1.7 bar, nie podłączył prawidłowo N75. A następnym razem jak już myślałem ze jest ok. To nie doładowuje mam teraz doładowanie 0.3 bar i 150 koników. 
 

czy ktoś by mi podesłał zdjęcie lub schemat jak ma być podpięty TIP. Bo wydaje mi się ze to jest przyczyną. Niestety ja tego nie rozbierałem i nie mam pojęcia co może być złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tipie nie ma filozofii .... jak można to pomylić. 

N75 pewnie poyebane 

przykładowe tutaj z forum. Poszukaj jest tu masa info. 

Przechwytywanie.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DarekS4 napisał:

W tipie nie ma filozofii .... jak można to pomylić. 

N75 pewnie poyebane 

przykładowe tutaj z forum. Poszukaj jest tu masa info. 

Przechwytywanie.JPG

Właśnie mam ten obrazek i podpiąłem jak należy tylko mam jedno wyjście z TIP zaślepione śrobka. I nie podpięty taki metalowy przewód przy filtrze powietrza z takim jak by zaworkiem zwrotnym. Mechanik twierdzi ze to jest od spalin i ze jak wywaliłem sai to on jest nie podpięty i tak było. Ale ja kojarzę ze od sai to były grube rury a nie takie cienkie. Dla tego jak bym miał zdjęcie co i gdzie to bym był pewny tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tip'ie wszystkie wejścia,wyjścia powinny być podpięte. Od SAI masz wejście do puszki filtra które powinieneś zaślepić np.nakrętką z pepsi ?oraz metalowa rurka która prowadzi do zaworu kombi,biegnie wzdluż pokrywy zaworów. Tą metalową cienką rurkę z okolic filtra podłączasz do Tip'a. Ogólnie widzę że nie masz daleko więc możesz do mnie podjechać i sobie zobaczysz.

Edytowane przez JarekST202
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, JarekST202 napisał:

W Tip'ie wszystkie wejścia,wyjścia powinny być podpięte. Od SAI masz wejście do puszki filtra które powinieneś zaślepić np.nakrętką z pepsi ?oraz metalowa rurka która prowadzi do zaworu kombi,biegnie wzdluż pokrywy zaworów. Tą metalową cienką rurkę z okolic filtra podłączasz do Tip'a. Ogólnie widzę że nie masz daleko więc możesz do mnie podjechać i sobie zobaczysz.

Dzięki tez tak myślałem bo sai usuwałem sam i mówiłem mechanikowi ale mnie nie słuchał jak będę miał chwile to po przedkładam to jak uważam i jak moc nie wróci to odezwę się i pojadę. Dzięki za pomoc piwko się należy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...