Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki rodzaj napędu quattro jest w moim Audi A4 B9?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Muskel1 ten napęd jest odłączany, tak to już sobie wymyślili inżyniery z Audi ... .

Opublikowano
6 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Skrzynia 7-biegowy s-tronic DL382 (0CL) ze stałym napędem quattro (torsen).

 

DL382 z torsenem... ciekawe. Nie poddawaj się, bądź silny i dzielny. Może nawet kiedyś przyznasz się do błędu.

P.S. Czekam na dalsze, niepodważalne  argumenty typu "Cottbus", " nie pień się", "bądź silny i dzielny". Argumenty techniczne są dla mięczaków. Prawdziwi mężczyźni używają TYLKO argumentów ad personam.

Opublikowano
6 minut temu, zertaul napisał(a):

Może nawet kiedyś przyznasz się do błędu.

Dam Ci znać:wink:

Opublikowano
15 minut temu, zertaul napisał(a):

DL382 z torsenem... ciekawe

EBAY.US

nie widzę tam sprzęgieł na skrzyni TBR.

 

 

Opublikowano
26 minut temu, zertaul napisał(a):

DL382 z torsenem... ciekawe.

DL382 jest w wersji z torsenem jak i quattro ultra. 

Opublikowano

Czyli jak sprawdzić jaki mam napęd? Komputerowo?

Opublikowano

Ja znam dwie opcje:

1. Rozkodować vin, oznaczenie GH1- torsem, GH4- ultra.

2. Spojrzeć pod auto i zobaczyć co tam jest zamontowane.

Opublikowano
Godzinę temu, duzy616 napisał(a):

1. Rozkodować vin, oznaczenie GH1- torsem, GH4- ultra.

2. Spojrzeć pod auto i zobaczyć co tam jest zamontowane.

3. Podłączenie kompa i sprawdzenie obecności lub nieobecności sterownika napędu ultra (22) na auto-scanie, jak na poniższym przykładzie z napędem ultra. 

 

01-Engine -- Status: Malfunction 0010

02-Auto Trans -- Status: OK 0000

03-ABS Brakes -- Status: OK 0000

08-Auto HVAC -- Status: OK 0000

09-Cent. Elect. -- Status: OK 0000

13-Auto Dist. Reg -- Status: OK 0000

15-Airbags -- Status: OK 0000

16-Steering wheel -- Status: OK 0000

17-Instruments -- Status: OK 0000

19-CAN Gateway -- Status: Malfunction 0010

22-AWD -- Status: Malfunction 0010  -  napęd ultra

36-Seat Mem. Drvr -- Status: OK 0000

3C-Lane Change -- Status: OK 0000

42-Door Elect, Driver -- Status: OK 0000

44-Steering Assist -- Status: Malfunction 0010

46-Central Conv. -- Status: OK 0000

52-Door Elect, Pass. -- Status: OK 0000

5F-Information Electr. -- Status: Malfunction 0010

6C-Back-up Cam. -- Status: OK 0000

6D-Trunk Elect. -- Status: OK 0000

75-Telematics -- Status: Cannot be reached 0100

80-Batt. reg. aux. accum. -- Status: OK 0000

81-Gear Shift -- Status: OK 0000

82-Heads Up Display -- Status: OK 0000

8B-Adaptive Cruise 2 -- Status: OK 0000

A5-Frt Sens. Drv. Assist -- Status: OK 0000

BB-Door Rear Drv -- Status: OK 0000

BC-Door Rear Pass -- Status: OK 0000

CF-Lane Chge Asst 2 -- Status: OK 0000

D6-Light Ctrl Left 2 -- Status: OK 0000

D7-Light Ctrl Right 2 -- Status: OK 0000

DE-Charger 1 for mobile dev -- Status: OK 0000

 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Hej może mi ktoś powie jaki jest rodzaj napędu szukałem nic nie znalazłem jak ustalić który to jest

WAUENCF53JA115275

Edytowane przez trochon
brak słowa

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dzień dobry w nowym roku przy odświeżeniu tematu :)

Będę wdzięczny za informacje nt. napędu: 
WAUZZZF47HA162805

 

Opublikowano

Torsen.

Opublikowano

Dziękuję Ci za szybką odpowiedź 🫡

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Witam serdecznie odgrzewam temat.

czy można prosić o sprawdzenie czy torsen czy ultra?

WAUENAF4XHN032649

Opublikowano

Torsen.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, chce ściągnąć a4 b9 z USA, czy jest szansa by dorwać 2.0 benzynę z torsenem, gdyż AI twierdzi że w USA tylko S4 i RS4 miały torsens.

Opublikowano

Bzdura.

Opublikowano
12 godzin temu, Jan1978 napisał(a):

Witam, chce ściągnąć a4 b9 z USA, czy jest szansa by dorwać 2.0 benzynę z torsenem, gdyż AI twierdzi że w USA tylko S4 i RS4 miały torsens.

Mam USA CYMC z torsenem

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć,

Czy ma ktoś możliwość sprawdzenia jaką skrzynie biegów ma moje Audi A4 B9 lift

WAUENAF45LA073870

Edytowane przez kwoj

Opublikowano

Torsen.

Opublikowano

@Muskel1 czyli to nie była prawda, że w B9,5 już były same quattro ultra skoro ja mam jeszcze torsen ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.