Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Aktualizacja Virtual Cockpit w A4 B9


Muskel1

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam dosłownie mały problem po aktualizacji VC. Gdy mam włączone w MMI przewidywane informacje i gdy dojeżdżam do jakiegoś ograniczenia prędkości i zapali się zielona pełna ikonka buta to po odpuszczeniu gazu nie zmienia się tak jak wcześniej na pusta.

Mam HUD i tutaj ta ikonka działa poprawnie. Niestety na VC nie. Czy można gdzieś zmienić kodowanie aby działało to poprawnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, invi017 napisał(a):

po odpuszczeniu gazu nie zmienia się tak jak wcześniej na pusta.

Na jaką pustą? Nie rozumiem o czym piszesz.

Jest tylko jedna ikonka z butem.

 

 

Screenshot_20230828_144850_Opera.jpg

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tą. Jak się ona pojawi i zdejmie się nogę z gazu to powinna zniknąć strzałka oraz środek buta powinien być pusty. 
 

IMG_8475.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w instrukcji tylko jedną ikonkę ze strzałką i takie mam wskazania na VC i HUD. Tylko jedna ikonka. Ikonki z pustym butem nie mam i nie miałem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie roczniki aut? Ja mam 2016 VC w wersji H12 0275 i teraz zaktualizowałem do 0379.

moze trzeba by zaktualizować HUD i wtedy byłoby tak samo :D ale jak to zrobić. 
wycinek z polskiej instrukcji:

 

IMG_8476.jpeg.0c0022111fbe99e2615cec9e30e53c52.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój jest 2017. Miałem H15 0307 . Od początku nie miałem pustego buta. W instrukcji także jest tylko pełny ze strzałką.

Screenshot_20230828_174232_Opera.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie po 2017 stwierdzili że nie ma sensu dawać dwóch skoro znaczą praktycznie to samo 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moze ktoś spotkał sie z podobnym problemem. Pacjent a4 b9 2017  H12 soft 0379. Po wrzuceniu sport layout wszystko działa poprawnie poza obrazem mapy. Tzn zmieniając widok mapy na małe okno z lewej strony, nie pomniejsza widoku mapy tylko jakby narzucało nakładkę zegarów na obraz całej mapy pod spodem. W efekcie widoczny jest tylko wycinek „lewej czesci” mapy a nie centrala część z znacznikiem lokalizacji. 
 

ma ktos pomysł? 

D08916A4-5FEB-410D-AAD7-D8FB75EA6248.jpeg

D1780696-1E62-419B-AA1B-4356573F31E4.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zmienić w ustawieniach na automatyczny zoom karty lub bez zoomowania i wtedy lewym walcem na kierownicy powiększasz i pomniejszasz widok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic to nie zmienia. Mapa na automatycznym zoomie powiększa sie i zmniejsza (tak samo na rolce) ale nadal centralna część mapy z znacznikiem lokalizacji znajduje sie na środku całego wyświetlacza „pod obrotomierz” 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczekałeś uśpienie sterowników po aktywowaniu sport layout?

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Wiele aut weszło bez problemu i działa bez zarzutu. Ten przypadek wydarzył sie w a4 i jeszcze jednym Q7. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...