Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Aktualizacja Virtual Cockpit w A4 B9


Muskel1

Rekomendowane odpowiedzi

Masz moze jakis sprawdzony skrypt? Moge spróbować na innym. Dziwne jest tylko to ze na tym moim kilkanaście aut śmiga normalnie i tylko w dwóch przypadkach takie fake….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przysiadłem w końcu do tematu po długim czasie z braku czasu ale niestety plik ktory mi wysłałeś „nie istnieje”. Nie wiem czy plik był udostępniony czasowo czy po prostu jest uszkodzony. 

04C850EA-262F-413E-8E9F-1AC1F23A67DA.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz jeszcze raz nowy link:

UPLOADNOW.IO

A file is available for download and streaming via UploadNow by following this link

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba spróbować skryptem za pomocą VCP. Zawsze uruchamiałem za pomocą VCP i ani jednego przypadku nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jest to aktywne gdy masz włączony ACC. Czerwone pole pokazuje zakres prędkości działania ACC (0-250 km/h), a czerwona strzałka ustawioną prędkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2023 o 10:34, Muskel1 napisał(a):

Może trzeba spróbować skryptem za pomocą VCP. Zawsze uruchamiałem za pomocą VCP i ani jednego przypadku nie miałem.

Czy przez VCP idzie ten sam skrypt co odisem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, są 2 różne. Przynajmniej ja znam 2 wersje skryptów na VCP.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Nie, są 2 różne. Przynajmniej ja znam 2 wersje skryptów na VCP.

W takim razie miałbym jeszcze raz prośbę o podzielenie sie tymi skryptami na VCP jesli to możliwe. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na forum VCP jest to do ściągnięcia:wink: Rozpowszechnianie w sieci nie jest mile widziane. Chcą tym przeciwdziałać rozpowszechnianiu piratów. Więc jak masz ori to możesz się tam zarejestrować i pobrać.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, co zrobić gdy wgrałem sport layout, jest sport layout i widoczne s4 ale przy gaszeniu auta na Classic mode, pokazuje mi a4 quattro, a ja mam bez quattro, co zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2023 o 18:34, Muskel1 napisał(a):

To na forum VCP jest to do ściągnięcia:wink: Rozpowszechnianie w sieci nie jest mile widziane. Chcą tym przeciwdziałać rozpowszechnianiu piratów. Więc jak masz ori to możesz się tam zarejestrować i pobrać.

Można pobrać przez File management w aktywatorze, nigdzie nie trzeba się rejestrować ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...