Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Touran 1T2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejo,

Jako, ze sprzedałem swojego Allroada, a nie miałem niestety nic ciekawego na oku postanowiłem kupić auto przejściowe dość spontanicznie. Auto trafiło się prawie pod domem bo jakieś 15km wiec postanowiłem podjechać i ogladnac autko. Wiec do rzeczy. 

Vw Touran Trend
Rok: 28.11.2007 
Silnik: 1.9TDi BLS 105KM
Skrzynia: JYK 6-biegowa 
Kolor: Mountain Gray Metallic
Przebieg w dniu zakupu 133050 km 
Koła letnie 8.5jx18” ET45 z oponami 245/35 
Zima 15” z oponami 195/65

Wyposażenie raczej skromne: 

Soczewka z siuśkami
Czujnik zmierzchu 
Czujnik deszczu 
Ściemniające lusterko wsteczne 
Climatronic
4-szyby w prądzie
Lustra w prowadzić z podgrzewaniem 
Tempomat 
Komputer pokładowy 
Centralny zamek 
Rns 300
8 głośników  
Dogrzewacz silnika
Fotel pasażera składany
7-foteli 
Airbag off 
Hak ściągany


 

IMG_8730.jpg

IMG_8736.jpg

IMG_8817.jpg

IMG_8819.jpg

IMG_8822.jpg

Opublikowano

ooo a czemu allroad poszedł do żyda?

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, jedrekx napisał:

ooo a czemu allroad poszedł do żyda?

Temat skrzyni dał mi popalić i za dużo grzebali przy tym aucie. Zamiast wymienic skrzynie na nowa odrazu, to robili podchody do dwumasy 3 razy ;)  auto zostało naprawione jak należy dopiero po dłuższym czasie. Nowy właściciel dostał wszystkie papiery i zadowolony, odpukać :) druga sprawa, ze mam w głowie a5b8,5  a6c7 lub a7c7. Niestety obecnie nic ciekawego nie widze. 

Opublikowano

Silnik diesla ok rocznik 2007 ok ale przebieg 133...coś mało realny.

Opublikowano
48 minut temu, lukaszbass napisał:

Silnik diesla ok rocznik 2007 ok ale przebieg 133...coś mało realny.

W Norwegii bardzo realny. Wejdz sobie na finn.no i porównaj tamtejsze auta z tymi z PL. 

Opublikowano

Super trwałe auto, silniki BLS to jedne z ostatnich, które są niezawodne i długowieczne, gratki i szerokiej drogi :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, lukaszbass napisał:

Silnik diesla ok rocznik 2007 ok ale przebieg 133...coś mało realny.

Wsio się zgadza :)  tzn na dzień dzisiejszy już 134200 :P   zreszta w NO norki nie bawią się w cofanie licznika bo za duże kary ;)  

3C973727-2B12-4351-93CA-2732D4CED2A9.jpeg

 

3C973727-2B12-4351-93CA-2732D4CED2A9.jpeg

pompki, dpf i turbo i przepływała w db+ nie zrobiłem tylko zdjęć turbo i przepływki. Ale logowałem i trzyma wsio parametry ?


 

4 godziny temu, Muskel1 napisał:

Super trwałe auto, silniki BLS to jedne z ostatnich, które są niezawodne i długowieczne, gratki i szerokiej drogi :thumbup1:

dzięki, Będę musiał go jeszcze w wolnej chwilo od spodu przeglądnąć. Odnośnie silnika to na necie piszą o wychodzących korbach bokiem w BLS i BXE  ? ktoś pisał ze jak BLS przebije 200kkm to będzie latała ?

Opublikowano

Gratki furki:hi:

Łooo Panie, bez eS... yyyy... eR-lajna:decayed:

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
7 godzin temu, Adam87 napisał:

Gratki furki:hi:

Łooo Panie, bez eS... yyyy... eR-lajna:decayed:

Znając Norbas to tylko kwestia czasu :nabijasie:

Opublikowano
  • Autor


 

9 godzin temu, Adam87 napisał:

Gratki furki:hi:

Łooo Panie, bez eS... yyyy... eR-lajna:decayed:

 

1 godzinę temu, Rob@k napisał:

Znając Norbas to tylko kwestia czasu :nabijasie:


Nie No bez przesady ? żadnych modow. Jedynie radio i kamerę na tył bo brakuje  ? człowiek się przyzwyczaja do dobrego ?

Opublikowano
4 godziny temu, Norbas napisał:

Nie No bez przesady ? żadnych modow. Jedynie radio i kamerę na tył bo brakuje  ? człowiek się przyzwyczaja do dobrego ?

:whistling:

Opublikowano

Takie rodzinne toczydełko. B)

Norbert co docelowe po zimie ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 22.09.2021 o 13:24, dekiel 13 napisał:

Takie rodzinne toczydełko. B)

Norbert co docelowe po zimie ? :mysli:

Dużo tego w głowie :decayed:  najchętniej coś z a4,  a5, a6 albo a7. Rozważył bym tez opcje arteona 2.0tsi lub golfa R variant ale  nic nie ma coby potestować. :) 

Edytowane przez Norbas

Opublikowano

Ciekawe auto na chwile:wink:na pewno bardzo rodzinne:thumbup1:czekamy na to co pojawi się wkrótce:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zakupione przyciski z chromami, zobaczymy czy podpasuja. Do tego znalazłem gumowe wkładki w boczki drzwi od hajlajna w dobrym stanie :decayed: 

35FE1A92-208C-4882-AEB7-0805B4926732.jpeg

Opublikowano

Ostatni nie zawodny to BKC. BXE i BLS to juz szajs. Choc BLS ciut lepsze od BXE

Opublikowano

bez chip-sa sie nie liczy :decayed:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 28.09.2021 o 08:40, kristof91 napisał:

Ostatni nie zawodny to BKC. BXE i BLS to juz szajs. Choc BLS ciut lepsze od BXE

Nie znam tego silnika z tym kodem wiec się nie wypowiem. Na necie można wszystko znaleźć ale tak naprawdę piszą , ze problem z korbami, śrubami lub panewkami... może napisz jak coś wiesz więcej bo  ciekawi mnie ten temat. Znam tylko jednego BLS, który ma ponad 200k i jeździ. Bxe ogladalem z przebiegami 200-300k i były na chodzie. Pytanie ile te auta w pl miały co im „korby bokiem wyleciał„ ? ?

16 godzin temu, Dev napisał:

bez chip-sa sie nie liczy :decayed:

Wszystko się może zdążyć... :decayed: chociaż na NO to i tak za dużo ??

Opublikowano
W dniu 26.09.2021 o 23:38, Norbas napisał:

Zakupione przyciski z chromami, zobaczymy czy podpasuja. Do tego znalazłem gumowe wkładki w boczki drzwi od hajlajna w dobrym stanie :decayed: 

35FE1A92-208C-4882-AEB7-0805B4926732.jpeg

A miało być bez modów :polew:

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, Rob@k napisał:

A miało być bez modów :polew:

Takie małe się nie liczy ? z droższych rzeczy to tylko andrioid z kamera oraz ledy od tomika ;) 

8420A778-0499-46A9-8BDB-59CEA22E0EFB.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.