Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana zacisków tył.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. W najbliższym czasie będę wymieniał zaciski z tyłu na nowe. Czy jeśli odkręcę przewody i szybko wymienię tak aby płyn się nie wydostał to jest szansa że układ się nie zapowietrzy? Zaciskać przewody? Jakieś sugestie? Pzdr

Edytowane przez ...radek...

Opublikowano

Dokładnie tak troszkę płynu zleci jak zrobisz to sprawnie i pamiętaj aby uzupełnić w zbiorniczku wyrównawczym.Powodzenia

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, influencer napisał:

Dokładnie tak troszkę płynu zleci jak zrobisz to sprawnie i pamiętaj aby uzupełnić w zbiorniczku wyrównawczym.Powodzenia

Odpowietrzyc muszę wszystkie koła czy tylko tył? 

Opublikowano
  • Autor

Panowie co zrobiłem nie tak??? Wymieniłem zacisk z tyłu z prawej strony. Obie tarcze i klocki-tylko tył. Odpowietrzylem. Pilnowałem aby płynu nie brakło w zbiorniczku. Pedał hamulca pomału wpada i nie mam ręcznego. 

Edytowane przez ...radek...

Opublikowano
4 minuty temu, ...radek... napisał:

Panowie co zrobiłem nie tak??? Wymieniłem zacisk z tyłu z prawej strony. Obie tarcze i klocki-tylko tył. Odpowietrzylem. Pilnowałem aby płynu nie brakło w zbiorniczku. Pedał hamulca pomału wpada i nie mam ręcznego. 

Zapowietrzone ,innej opcji nie ma. 

Opublikowano

Zacisk najlepiej odpowietrzaj w rękach (jakiś klocek między tłoczek a jarzmo) i pilnuj aby zawór odpowietrzający był na samej górze. Z tymi tylnymi trzeba czasami się pobawić aż całe powietrze zejdzie.

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Langista napisał:

Zacisk najlepiej odpowietrzaj w rękach (jakiś klocek między tłoczek a jarzmo) i pilnuj aby zawór odpowietrzający był na samej górze. Z tymi tylnymi trzeba czasami się pobawić aż całe powietrze zejdzie.

Muszę odpowietrzyc oba zaciski czy tylko ten ktory wymieniłem? 

Opublikowano
5 minut temu, Langista napisał:

Zacisk najlepiej odpowietrzaj w rękach (jakiś klocek między tłoczek a jarzmo) i pilnuj aby zawór odpowietrzający był na samej górze. Z tymi tylnymi trzeba czasami się pobawić aż całe powietrze zejdzie.

Dobrze jest go pierw zalać płynem z tłoczkiem  częściowo wysuniętym,wtedy szybko idzie.

Opublikowano
Godzinę temu, ...radek... napisał:

nie mam ręcznego. 

Spadła linka z zaczepu

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Dev napisał:

Spadła linka z zaczepu

No właśnie nie. Zaciąga się do samej góry. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.