Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Poduszki silnika do wymiany ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przesyłam filmik proszę o doradzenie czy poduchy są do wymiany.

 

 

Opublikowano

Do wymiany komplet. Corteco lub oryginały, innych nie bierz bo będzie gorzej jak na starych używkach.

Opublikowano
  • Autor

A lemfordery ?

Opublikowano

Na przedni pas ok, te główne od dołu tylko te co podałem wyżej.

Opublikowano

Niestety, poduchy poszły. będzie trochę bolec po kieszeni. U mnie za 3 ok 1500 zł wyszło ori.

Opublikowano
  • Autor

Nigdzie nie mogę znaleźć poduszek corteco, wyczytałem na necie że do pudełek lemfordera pakują corteco czy to prawda ?

Opublikowano

Nie, Corteco to nie Lemförder, zapytaj u sprzedawcy, bo faktycznie jak szukałem to nie za bardzo są dostępne, możliwe że z 1.9 lub 2.0 benzyny pasują.

Edytowane przez Langista

Opublikowano
7 godzin temu, Damian211996 napisał:

 

Damian przy jakim przebiegu te poduszki tak padły?

Edytowane przez Rabbi

Opublikowano

Przebieg nie jest tu wyznacznikiem. Główną rolę pełni tu charakter jazdy.

Opublikowano
  • Autor

Mam 230 kkm kupiłem go jak miał 220kkm i teraz biorę się za naprawę wszystkiego więc nie wiem co się działo z tym autem wcześniej.

Opublikowano

Nie straszcie chłopaka. w B8 poduszki tak szybko nie lecą, trzeba je obejrzec.  

Poza tym to nie b6 b7. do B8 można kupić w nornalnej cenie lemfordery które są tymi samymi poduszkami co montowane w fabryce. Lem = ORI. 

Opublikowano
32 minuty temu, soul87 napisał:

Nie straszcie chłopaka. w B8 poduszki tak szybko nie lecą, trzeba je obejrzec.  

Poza tym to nie b6 b7. do B8 można kupić w nornalnej cenie lemfordery które są tymi samymi poduszkami co montowane w fabryce. Lem = ORI. 

Ori nie jest czasem Avon?

Opublikowano
Teraz, Langista napisał:

Ori nie jest czasem Avon?

Uwazasz że jeżeli tak jest w b6 i b7 to od razu w całej grupie VAG? 

Opublikowano
Godzinę temu, soul87 napisał:

Nie straszcie chłopaka. w B8 poduszki tak szybko nie lecą, trzeba je obejrzec.

Dokładnie. W Dieslu jest tyle momentu, że takie zachowanie silnika wcale nie musi oznaczać uszkodzenia poduszek. Ja też bym je najpierw obejrzał.

Opublikowano
  • Autor

Zamówiłem poduchy Lema, w sobotę będę rozkręcał wszystko to powrzucam zdjęcia i zobaczymy jak to wygląda. Temat przyda się jak ktoś będzie chciał wymieniać poduchy. 

Opublikowano
  • Autor

Lewa poducha wymieniona, z prawa jest misja urwana śruba mocowania blachy osłony poduchy od przodu. Lewa gumy ok ale jak potelepalem to zaczął chliptac olej co oznacza że jest go za mało. Jutro jak ogarnę temat to powrzucam wszystko.

 

Dla kolegi soul89 wielkie podziękowania okazuje się że na ori. Poduszkach z 2012 jest logo Lema. Więc bierzcie lema za 550 zł za 2 poduchy a nie ori za 1900 zł z ASO. 

 

 

 

Pozdrawiam

Opublikowano

To że coś tam się przelewa to nie oznacza jej zużycia. Jak nie widać wycieku oleju to znaczy, że jest sprawna.

Edytowane przez Langista

Opublikowano
14 godzin temu, Langista napisał:

To że coś tam się przelewa to nie oznacza jej zużycia. Jak nie widać wycieku oleju to znaczy, że jest sprawna.

Oznacza... może zacznij weryfikować swoją wiedze zanim zaczniesz pisać na forum ?

Dwie Twoje wypowiedzi w tym wątku mogą wprowadzić w błąd. 

Edytowane przez soul87

Opublikowano
  • Autor

Poduszki wymienione, silnik przy testowaniu też się rusza jak na filmiku lecz owiele łagodniej, przy zmianie biegów płynnie wchodzą biegi wcześniej szarpało, przy ruszaniu nie szarpie też, na postoju na luzie brak drgań w środku.

Opublikowano
1 minutę temu, Damian211996 napisał:

Poduszki wymienione, silnik przy testowaniu też się rusza jak na filmiku lecz owiele łagodniej, przy zmianie biegów płynnie wchodzą biegi wcześniej szarpało, przy ruszaniu nie szarpie też, na postoju na luzie brak drgań w środku.

:thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.