Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

logi sonda A4B7 BFB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

W ostatnim czasie podczas jazdy zaświecił się check po sprawdzeniu interfejsem wyskoczył błąd 16517 Zespół 1, sonda 1 P0133-02-sygnał za wolny - Sporadyczny - MIL zapalona , Pacjent A4B7 BFB PB+LPG. Jeździłem na LPG po skasowaniu błędu i zrobieniu około 300-400km znów check wyświetlił się. Sprawdzałem stare logi z przed roku pojawiał się ten sam błąd , ale bez zapalającego się checka. Problem leży w sondzie ?

Filmik z bloku pomiarowego:

Opublikowano

W grupie 32 jakie masz wartości przed skasowaniem błędów?

Opublikowano
  • Autor

Mam tylko po skasowaniu błędu

 

aaaa.jpg

Opublikowano

Logi porób bo być może problem jest tylko z mieszanką.

 

 

Opublikowano
  • Autor

 

 

Godzinę temu, pelonek1 napisał:

Logi porób bo być może problem jest tylko z mieszanką.

 

 

Logi statyczne

http://vaglogi.pl/log-002_033_73Goru.html

http://vaglogi.pl/log-001_003_2yHicl.html

Logi dynamiczne

http://vaglogi.pl/log-002_033_VSp366G.html

http://vaglogi.pl/log-003_020_UNWH2Z.html

http://vaglogi.pl/log-115_118_yEGMEt1.html

 

 

 

Opublikowano

Wychodzi na to, że przeplywka do wymiany. Jak możesz to popraw dynamiczny 2+33, bo coś poszło nie tak. 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, przem8 napisał:

Wychodzi na to, że przeplywka do wymiany. Jak możesz to popraw dynamiczny 2+33, bo coś poszło nie tak. 

jutro zrobię nowy dynamiczny 2+33, przepływomierz ?

Opublikowano
4 minuty temu, gacekkstb napisał:

jutro zrobię nowy dynamiczny 2+33, przepływomierz ?

Albo załaduj jeszcze raz na vaglogi, bo wygląda jakby się cos ponakladało. 

Opublikowano

Przepływmoierz do wymiany. Potem powtórz tylko logi dynamiczne i pewnie gaz będzie do strojenia.

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, przem8 napisał:

Przepływmoierz do wymiany. Potem powtórz tylko logi dynamiczne i pewnie gaz będzie do strojenia.

Powiedz mi jeszcze proszę ten będzie odpowiedni ?:)

https://allegro.pl/oferta/przeplywomierz-bosch-0-986-280-217-9731348333

 

Opublikowano

Ja kupowałem Bosch 0 280 218 063 ale oba mają takie same numery katalogowe vw więc powinien być ok.

Opublikowano

@gacekkstb kupiłem ten sam i jest ok więc śmiało zamawiaj.

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, przem8 napisał:

Przepływmoierz do wymiany. Potem powtórz tylko logi dynamiczne i pewnie gaz będzie do strojenia.

Przepływka zmienona

Logi dynamiczne po wymianie:

http://vaglogi.pl/log-002_033_5e04CBV.html

http://vaglogi.pl/log-003_020_YeJ8s7.html

http://vaglogi.pl/log-115_118_0hB2m4j.html

 

Opublikowano

Turbo Ci trochę przeładowuje. Zrób loga turbo z odpiętą wtyczką od n75 i loga 2+33 na lpg. Przepływ jest ok teraz.

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, przem8 napisał:

Turbo Ci trochę przeładowuje. Zrób loga turbo z odpiętą wtyczką od n75 i loga 2+33 na lpg. Przepływ jest ok teraz.

Zrobić logi dynamiczne z odpiętą wtyczką na benzynie + logi 2+33 na LPG dobrze rozumiem ?:)

Opublikowano
2 minuty temu, gacekkstb napisał:

Zrobić logi dynamiczne z odpiętą wtyczką na benzynie + logi 2+33 na LPG dobrze rozumiem ?:)

Jeden log z odpiętą wtyczką na pb 115+118 i jeden log na gazie 2+33 normalnie z wszystkim podpiętym. W sumie DWA logi.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 29.10.2021 o 19:35, przem8 napisał:

Jeden log z odpiętą wtyczką na pb 115+118 i jeden log na gazie 2+33 normalnie z wszystkim podpiętym. W sumie DWA logi.

Jeszcze podpytam mowa o tej wtyczce N75 ?:)

 

Edytowane przez gacekkstb

Opublikowano

Nie, to jest przeplywomierz. 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 29.10.2021 o 19:35, przem8 napisał:

Jeden log z odpiętą wtyczką na pb 115+118 i jeden log na gazie 2+33 normalnie z wszystkim podpiętym. W sumie DWA logi.

PB 115+118 z odpiętym N75

http://vaglogi.pl/log-115_118_bY635.html

LPG 002+033 z podpiętą wtyczką N75

http://vaglogi.pl/log-002_033_eM5t7Y8.html

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.