Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o analizę logu 2.0 alt b7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, wczoraj z ciekawości robiłem blog dynamiczny i moim zdaniem jest ok. No, może przypływka już troszeczkę zaniża ale to nie dramat. Jak myślicie?

Grupa A 002, Grupa B 033, to 58.41.png

 

tu link do szczegółów z loga 

LOG.TUNEZILLA.COM

 

Edytowane przez dudi2000

Opublikowano

Przeplywka bardzo mocno zaniża przy maxie powinno być w okolicy 100 do 105, a u Ciebie jest jakieś 80. Szukaj czy nie ma gdzieś nieszczelności i nie ciągnie lewego powietrza.

Opublikowano

Niby zaniża o około 10g/s ale korekty ok. Sprawdź czy siedzi ori przepływomierz i jak wyglądają korekty w gr 32 po jeździe.

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor

czyli jak założę, że nieszczelności nie mam, to przepływka do wymiany albo czyszczenia?

 

Edit:

Właśnie znalazłem nieszczelność, pod oplotem, rurki odmy na wysokości pokrywy zaworów. 

Zamówię odmę i zrobię ponownie logi, dam znać... 

Edytowane przez dudi2000

Opublikowano
  • Autor

Wymieniłem dziurawą odmę na oryginalny element o numerze 06B 103 211 J. Poniżej wstawiam ponownie log, koledzy jest już ok?

LOG.TUNEZILLA.COM

 

Edytowane przez dudi2000

Opublikowano

teraz przepływka ładnie wskazuje, ale przed zrobieniem loga trzeba skasować błędy żaby wyuczone korekty wyzerować. wtedy będzie widać co z paliwem się dzieje, bo tu chyba nie kasowałeś błędów przed zrobieniem logów.

Opublikowano
  • Autor
28 minut temu, MaTeo85 napisał:

teraz przepływka ładnie wskazuje, ale przed zrobieniem loga trzeba skasować błędy żaby wyuczone korekty wyzerować. wtedy będzie widać co z paliwem się dzieje, bo tu chyba nie kasowałeś błędów przed zrobieniem logów.

kasowałem ale chwilę przed robieniem logów tzn. na załączonym silniku i od razu rura. Chodzi ci o czas wtrysku "injection timing"?

Opublikowano
10 minut temu, dudi2000 napisał:

kasowałem ale chwilę przed robieniem logów tzn. na załączonym silniku i od razu rura. Chodzi ci o czas wtrysku "injection timing"?

Nie skasowałeś bo w 32 nie masz samych 0. Musisz skasować błędy, nawet jak ich nie ma.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, pelonek1 napisał:

Nie skasowałeś bo w 32 nie masz samych 0. Musisz skasować błędy, nawet jak ich nie ma.

LOG.TUNEZILLA.COM

log po skasowaniu błędów, dodam, że w grupie 32 drugie okienko wzrosło do wartości 10 w drodze do domu po wykonaniu loga.

Mimo wszystko wykresy wydają się podobne...

Edytowane przez dudi2000

Opublikowano

Sprawdź ciśnienie paliwa. 

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, przem8 napisał:

Sprawdź ciśnienie paliwa. 

sprzawdzę i dam znać...

Opublikowano

Tylko podczas jazdy, a nie na postoju.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 10.11.2021 o 09:40, przem8 napisał:

Tylko podczas jazdy, a nie na postoju.

Koledzy, sprawdziłem właśnie kompresję silnika i na cylindrach wacha się od 10,5 do 11 bar. Sprawdziłem ciśnienie benzyny i na luzie ma 3,5 bar a przy gazie i podjeżdżaniu paru metrów stoi na 4 bar.

skąd te dodatnie wartości w grupie 32 i 33? około 10 na +

Może wtryski trzeba by było przelecieć jakimś preparatem...

Opublikowano

Ciśnienie powinno być stałe 4bary. Raczej pompa niedomaga, a te preparaty Ci pomogą jak plaster na ból d*py :P

Opublikowano
  • Autor

no właśnie wydaje mi się, że pompa jest ok bo daje 4 bar ale zawór\regulator benzyny reguluje ciśnienie w obiegu i tak na jałowym ma być 3,5 a pod obciążeniem 4 bar

jakieś propozycję... ? nie wiem do czego się przyczepić

ALLEGRO.PL

 

Edytowane przez dudi2000

Opublikowano
  • Autor
W dniu 10.11.2021 o 05:01, przem8 napisał:

Sprawdź ciśnienie paliwa. 

przem8 pomożesz coś....

Opublikowano

A co mam pomóc? Korekty słabe, jak na moje za długie czasy wtrysków jak na alt z powodu braku paliwa, zwłaszcza na wysokich obrotach. Przepływmoierz masz oryginalny?

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, przem8 napisał:

A co mam pomóc? Korekty słabe, jak na moje za długie czasy wtrysków jak na alt z powodu braku paliwa, zwłaszcza na wysokich obrotach. Przepływmoierz masz oryginalny?

sprawdzę i dam znać...

Opublikowano
  • Autor
18 godzin temu, przem8 napisał:

A co mam pomóc? Korekty słabe, jak na moje za długie czasy wtrysków jak na alt z powodu braku paliwa, zwłaszcza na wysokich obrotach. Przepływmoierz masz oryginalny?

przepływka oryginalna boscha, świece wymienione...

Opublikowano

Świece nic do tego nie mają.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.