Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o analizę logu 2.0 alt b7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

będę musiał wymienić filtr paliwa i sprawdzę jeszcze raz, może kupiłem jakiś felerny. 

Opublikowano
  • Autor
LOG.TUNEZILLA.COM

hej, wczoraj robiłem logi i korekty trochę pospadały. Trop jest taki, że kiedy mierzyłem ciśnienie paliwa to co zrozumiałe musiałem odpiąć węże paliwowe i zeszło ciśnienie z regulatora paliwa i zaczął lepiej działać. Na Vcds-ie też było widać, że przy dodawaniu gazu na początku korekty idą w ubogo a po chwili są prawie idealne co przynosi na myśl, że nie pracuje regulator tak jak powinien i ma zwłokę chwilową. 

Wymienię dziada i zobaczymy....

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

po wymianie regulatora benzyny 0 280 160 575 bosch

LOG.TUNEZILLA.COM

 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

jednak korekty na wysokim plusie były przyczyną niesprawnego przepływomierza, po wymianie korekty ok.

Opublikowano
  • Autor
LOG.TUNEZILLA.COM

czy czas wtrysku na poziomie 18ms jest w normie dla tego silnika?

Opublikowano
3 minuty temu, dudi2000 napisał:
LOG.TUNEZILLA.COM

czy czas wtrysku na poziomie 18ms jest w normie dla tego silnika?

W normie.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

witajcie ponownie, ktoś z szanownego grona może zerknąć na prace mojej sondy lamda, dalej walczę własnymi siłami z delikatnie podwyższonym spalaniem i właśnie analizuje prace owej sondy. Wczoraj podnisołem auto i sprawdzałem koła pod kontem hamulców i piasty - wszystko ok. 

LOG.TUNEZILLA.COM

 

Opublikowano

A gdzie obroty i dane z przepływki? Bez tego oglądanie pracy sondy jest nic nie warte.

Opublikowano
Godzinę temu, dudi2000 napisał:

zerknąć na prace mojej sondy lamda, d

Log 2+33 statyczny i dynamiczny zrób.

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, przem8 napisał:

Log 2+33 statyczny i dynamiczny zrób.

wrzucałem wcześniej logi, nic się nie zmieniło od tamtej pory. Dalej mam korekty długo terminowe na +11. W powyższym logu chciałem abyście spojrzeli na grupę 31, czyli wartości aktualne i zadane. Czasem wartości oddalają się od siebie jakoś dużo.

Dziś sprawdziłem temperatury po postoju nocnym oraz logowałem dynamicznie czujniki temperatury...

LOG.TUNEZILLA.COM

oraz zdjęcie temperatur po nocce w garażu...

 

IMG_20220610_101703.jpg

Opublikowano

Nie ma opcji 'podłożenia' sobie takich logów, zrób jak należy bo inaczej to możesz nam porównać z temperaturą innego dnia i wyjdzie na to samo.

Opublikowano

To podwyższone spalanie to o ile? Ja tu problemów nie widzę w takim razie.

Opublikowano
  • Autor

Chłopaki wczoraj wymieniłem sonde lambda, pojeździłem trochę autkiem i na koniec dnia sprawdzałem korekty i wreszcie utrzymują się do +5 nie jak na poprzedniej sondzie do +15. Powodem takiego stanu rzeczy była moja walka z delikatnie podniesionym spalaniem i słabszymi osiągami jak pisałem wcześniej. Okres między wymieniowy tej sondy to 250k km, i moja dolatywała do tej granicy. 

Przed wysypaniem błędów sonda ma to do siebie, że zwalnia z czasem i zakłamuje wyniki - info z sieci.

Dziś byłem w sprawie autem i spalanie w normie  czyli średnie spalanie spadło po paru km do 8.

według etki zakupiłem sonde bosch 0258 007 351 a była 0258 007 090

info dla potomnych

Pojeżdżę trochę i zdam relacje znowu.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

po 14 dniach jazdy korekty w granicach do + 5, spalanie w normie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.