Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zmiana halogenu na LED


KorV1nex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam a4 b7  halogenem.  fatalnie świeciły mimo ze kupowałem duzo lepsze żarówki nic to nie dało.  stwierdziłem ze kupie LED żarówki i może będzie lepiej. było super różnica ogromna odcięcie lini światła też. (zapłaciłem około 350 zł więc nie hińczyk ) sprawdziłem jeżdżąc autem z naprzeciwka czy oślepiają i było jak najbardziej w porządku.  problem tego typu ze policja z iskrą chciała mnie zatrzymać i dowalić się i dowalili się wiec trzeba było wrócić do zwykłej żarówki. Wciaż mi ogromnie światła brakuje. Chciałbym mieć soczewkę i tam włożyć Leda bo tam nikt mi nie sprawdzi co jest źródłem światła.  i szukam rozwiązania bo LEDY już mam lepiej od XENONÓW świecą w a4 b8.   czy można założyć lampy z soczewką od xenonów i jakoś tam coś pomodzić ? ktoś przerabiał temat bo poważnie dużo bezpieczniej czuję sie na ledach niż na zwykłych żarówkach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KorV1nex napisał:

ze policja z iskrą chciała mnie zatrzymać i dowalić się i dowalili się wiec trzeba było wrócić do zwykłej żarówki. 

Nie chcieli się dowalić tylko muszą się dowalić. Na tym polega ich praca, by wychwytywać i eliminować takich jak Ty, którzy z nielegalnymi modami po drogach publicznych jeżdżą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie do końca bo  długo nie mialem problemów z kontrolą  do momentu aż przeleciałem obok nich trochę dużo za szybko niz powieninem. jak się zorientowałem to po heblach i w tym problem był ;) a nie było do czego to poszło o żarówki.  oraz tak jak mówie nie oślepiałem nikogo nikt nigdy nie świecił długimi żebym wyłączył tą latarnie swoją wiec  było git. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy inaczej chce to zrobić w miarę ,, zgodnie ze sztuk'' układ samopoziomowania+ spryskiwacze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KorV1nexzrób to tak jak powinno być, bo niestety ale takich jak Ty coraz więcej jeździ po drogach i jeżdżąc w nocy coraz częściej jesteśmy oślepiani przez te zajebi... LEDY. Fakt, dla kierowcy z LEDAMI jest super, jednak trzeba też pomyśleć o innych uczestnikach dróg ... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak bardzo chcesz zrób układ poziomowania i można w zwykłe lampy wkomponować projektor biledowy, to trochę lepsze rozwiązanie niż żarówka LED... 

Akurat lampy w B7 są łatwe do retrofitu...

Ostatecznie i tak jestem zwolennikiem Ori lamp xenonowych z ewentualną wymianą soczewek na te z B8 FL...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pelonek1 zgadzam się zupełnie z tobą ale podkreśle jeszcze raz wszystko było okey i nikogo nie oślepiało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KorV1nex napisał:

@pelonek1 zgadzam się zupełnie z tobą ale podkreśle jeszcze raz wszystko było okey i nikogo nie oślepiało

Tobie tak wydaje się... czy trafiłeś na kogoś z naprzeciwko ze źle ustawionymi światłami/ lub za mocnymi? 

LEDy fajnie świecą, ale sęk w tym, że lampy B7 nie są przystosowane do tego rodzaju światła, a wersja bez soczewki już tym bardziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, KorV1nex napisał:

@pelonek1 zgadzam się zupełnie z tobą ale podkreśle jeszcze raz wszystko było okey i nikogo nie oślepiało

Wydaje Ci się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh nie ma opcji zeby ktoś uwierzył. po 1 sprawdzane drugim samochodem, opinia innych nie tylko moja a po drugie co zabawne świecą że ich oślepia przy założonych zwykłych żarówkach h7 i byłem na stacji i ponoć wszystko porządku.  a przy ledach ani jednej takiej sytuacji nie miałem. Panowie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...