Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Odnowienie uchwytów w drzwiach


plastuch

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchaj kolego mam podobny problem ale na środkowym tunelu. Tu masz foto 488964ecb1d82c1fm.jpg

A jakim lakierem to zrobić i jak to zdemontować :mysli:

Są takie gumowe podkładki na te schowki (te dwa co są po prawej od ręcznego i to wgłębienie po lewej od ręcznego) poszukaj sobie tego i problem znika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj kolego mam podobny problem ale na środkowym tunelu. Tu masz foto 488964ecb1d82c1fm.jpg

A jakim lakierem to zrobić i jak to zdemontować :mysli:

Są takie gumowe podkładki na te schowki (te dwa co są po prawej od ręcznego i to wgłębienie po lewej od ręcznego) poszukaj sobie tego i problem znika

Moje ostatnie zdanie co cytowałeś nie dotyczy akurat tego problem...

Ale postaram się poszukać te podkładki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale postaram się poszukać te podkładki

Jeżeli oto chodzi :cool1:

8D0863301 01C 20.24 PLN

8D0863301 B 01C 20.24 PLN

Chyba ślepy jestem bo tej trzeciej nie widzę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak by ty uchwyty zmatowić i pomalować na mat, tak na 3 razy cienkimi warstwami, albo i 4 może by się nie wycierało, kurde do tej pory mi to nie przeszkadzały te uchwyty, po prostu nie zwracałem uwagi na to, teraz jak wsiadam to blee powycierane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zobaczymy jak to będzie wyglądać bo mnie też zaczyna denerwować ten złażący lakier, Plastuch napisz np. po miesiącu jak to wygląda, czy się zdziera ten lakier, czy trzyma :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naniosłem 1 grubszą warstwe, chciałem się przekonać czy warto zachodu i czy ma sen robic tak z resztom uchwytów.

Po tygodniu użytkowania (a śmigam autem co dzień) nie widzę żadnych rys a to dobrze wróży(czyli wygląda na to że powłoka jako tako twarda). W sobote może uda mi się kupić gdzieś skóre i będę ją wstawiał zamiast materiału w boczkach więc naniose na uchwyt jeszcze 2-wie cieńkie warstwy lakieu.

Plastuch napisz np. po miesiącu jak to wygląda, czy się zdziera ten lakier, czy trzyma :good:

Jak już wszystko zrobię i troche poużywam auta to się odezwę. A teraz uciekam śnić o rs4 :decayed: narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem także to u siebie, kolor braz. Zrobione w zeszłym roku. Chciałem w serwisie kupić nowe lecz powiedzieli że już nie produkują i nie ma takiego koloru. Więc mówię sobie co mam do stracenia:) pomaluje hehe. Pojechałem do lakiernika , dobrali mi lakier oraz dali wszystko co potrzebne. Papier wodny,podkład i kolor . Jest naprawdę oki:) koszt 70zł . zrobione jakieś 30 tysięcy i jedna ryska od pasażera. Wiec polecam zabawę samemu:) koszt mały a efekt pocieszający....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko odświeżam temat! upłyneły mniej więcej 4tyg. i na uchwytach niema rys a nawet jak są to ich nie widać bo są matowe :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w wolnej chwili biorę się za to, a czym odtłuszczałeś te plastiki? papier ścierny 2000 chyba za drobny bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że odnowienie tych uchwytów opłaca się i nie ściera tak szybko.. więc pewnie i ja wezmę się w najbliższym czasie za odnowienie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam ten sam problem i postanowiłem to zrobić ponieważ zmierza to ku gorszemu. Co do przycisków szyb elektycznych jest to dość trudne, ale możliwe do wyjęcia. Na jednym z przycisków są cztery zaczepy (zatrzaski) będzie je widać na zdjęciu poniżej. Ja powtykałem lekko zeskrobane zapałki na każdy z tych zaczepów i wypchnąłem. Tak się zastanawiam jaki tu dać podkład doradzicie mi coś, czy zasiegnąć porady lakiernika?

cb650e90755de3b6m.jpg

b13d7f0a4853ac05m.jpg

1861270b5df08eeam.jpg

c6c598976d0e8f2bm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkład w sprayu ?!

i do plastików :cool1:

Zmatować powierzchnie papierem 800 wodnym i heya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie teraz i ja mogę pochwalić się odnowionymi uchwytami w drzwiach .Było trochę roboty przy tym, ale jestem zadowolony z efektu

:good:

7e7653eaac489984m.jpg

strona pasażera była najgorsza i to przez nią zmobilizowałem się do odnowy, a teraz wygląda o niebo lepiej

eb63bf944e2aed69m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

street23player masz też jasne boczki jak ja, na tym drugim zdjęciu widać jak byś coś doszył na dole tego materiału jasnego, co to jest i jak to zrobiłes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

street23player masz też jasne boczki jak ja, na tym drugim zdjęciu widać jak byś coś doszył na dole tego materiału jasnego, co to jest i jak to zrobiłeś?

Siemka tak mam jasny środek, ale ze skóry. I nic tam nie doszywałem już tak było fabrycznie zająłem się tylko uchwytami, które wytarły sie przez te 11 latek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest lepiej niż było, ale nie za bardzo się świeci?

do plastucha:

Jakiego materiału użyłeś na boczki? Nie za bardzo się świeci?

A uchwyty skrobałeś i malowałeś czy to nowe?

Ja zrobiłem też taki zabieg ostatnio:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_wymiana_obicia_tapicerki_na_alcantare_i_szyb_na_elektryczne-t89388.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...