Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wałek rozrządu,prośba o ocenę.


indyczes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów. Może ktoś obeznany wypowiedzieć się nt. tego wałka? Ja kdla mnie z tych fotek niewiele da się wywnioskować, może się mylę

ALLEGROLOKALNIE.PL

Kup teraz: Oryginalny walek rozrzadu vw audi 1.9 tdi za 300,00 zł i odbierz w mieście Jabłonka. Szybko i bezpiecznie w najlepszym miejscu dla lokalnych Allegrowiczów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko wchodzi wysyłka ,nie mogę osobiście zobaczyć, dzisiaj oglądałem niedaleko mnie niby miał być igła, dobrze,żę był na głowicy,zdemontowaliśmy go a tam na jednej szklance wyraźne rysy pozostałe ok. Co ciekawe wymiar ta krzywka niby trzymała, ale pod palcem czuć było na wzniosie rysy, nie wziąłem go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz wątpliwości to bierz nowy

Ja montuje Kolbenschmita

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używane będzie ciężko dobra znaleźć. Nowego ks weź i pojeździsz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby te wałki są z aut po crash testach,takia jest spiewka sprzedającego, według mnie to bzdura. Poprosiłem o dokładne fotki to stwiedził,żę fotografem nie jest i sprzedał dużo i każdy zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie. Crash testy tego auta były wykonywane 15 lat temu, sądzisz, że do teraz zostały się po nich części? Te auta od razu szły do zgniatarki, nikt się nie przejmował wyjmowaniem nowych sprawnych części z nich. Możliwe, że ten sprzedawca robił za manekina w jednym z tych testów, stąd tak głupio gada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może sam robi krasz testy hehehe
Najpierw rozp......la o mur a potem co przetrwało z części sprzedaje:buahaha:  Brzmi to tak samo głupio jak jego śpiewka. Moim zdaniem oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2021 o 23:23, Dev napisał:

Jak masz wątpliwości to bierz nowy

Ja montuje Kolbenschmita

A jak wygląda jakość FEDERAL MOGUL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pieterb napisał:

A może sam robi krasz testy hehehe
Najpierw rozp......la o mur a potem co przetrwało z części sprzedaje:buahaha:  Brzmi to tak samo głupio jak jego śpiewka. Moim zdaniem oczywiście.

To brzmi bardziej wiarygodnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może koledzy jakieś wiarygodne źródło gdzie można zakupić używany wałek? Po internetach handluje firma GRUPA WILK, miał ktoś do czynienia z nimi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, indyczes napisał:

Macie może koledzy jakieś wiarygodne źródło gdzie można zakupić używany wałek? Po internetach handluje firma GRUPA WILK, miał ktoś do czynienia z nimi?

 

Ja miałem do czynienia z grupą Wilk. Brałem skrzynię biegów po remoncie, jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam odpowiedzi i nikt precyzyjnie nie potrafi udzielić: jak odróżnić wałek dla DPF od tego bez DPF-a?Najpewniej w obydwu krzywki zaworowe będą identyczne,natomiast ponoć jest subtelna różnica w krzywkach od pompek ale jaka, jak to sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...