Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szukam zdjęć A4 z carbonowym dachem


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

Nie :( teraz mam inne sprawy i musiałem odłożyć temat .Dam na pewno znać :naughty:

Robert, na Twoim miejscu [jesli chcesz rezac ten dach] pomalwalbym go na czarno + grill i kratka w zderzaku na czarno.

Takie kombinacje wychodza seryjnie np. w M3, wyglada super :cool1:

Też o tym myślałem ,tylko jak będę sprzedawał może być problem :cool1: a tak to odkleję [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 15:01_________________________________________________Bo te żmi się tak podoba :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski najwyżej sprzedaż auto komuś w temacie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski najwyżej sprzedaż auto komuś w temacie :cool1:

Tak tak zawsze się mówi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy coś od maja zmieniło się w temacie? Ja też po cichutku myślę o oklejeniu/malowaniu dachu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy coś od maja zmieniło się w temacie? Ja też po cichutku myślę o oklejeniu/malowaniu dachu...

Tak zmieniło znalazłem firmę i czekam na wykonanie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy coś od maja zmieniło się w temacie? Ja też po cichutku myślę o oklejeniu/malowaniu dachu...

Tak zmieniło znalazłem firmę i czekam na wykonanie :naughty:

Cena w miarę przystępna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy coś od maja zmieniło się w temacie? Ja też po cichutku myślę o oklejeniu/malowaniu dachu...

Tak zmieniło znalazłem firmę i czekam na wykonanie :naughty:

Cena w miarę przystępna ?

NIE :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... No, ale konkretniej trochę!!! :baseball: Bo tu dużo ciekawych się niecierpliwi... :buhaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... No, ale konkretniej trochę!!! :baseball: Bo tu dużo ciekawych się niecierpliwi... :buhaha:

możesz to zrobić za 300 lub za 800 wszystko zależy czym /jaką folią/ i kto to robi :) ja stawiam na to drugie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i miało być tak pięknie -już się zdecydowałem już kupiona folia tylko sie okazało że za krótka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj dowiedziałem się, że wyklejenie mojego dachu odpowiednią folią będzie kosztowało 270zł... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a lakier w zaden sposob nie odparzy sie pod folia?tzn nie wyblaknie.............sam nad tym mysle folia-malowanie ale w grudniu i tak musze pomalowac dach bo mialem odprysk lakieru(jakies nie domalowanie ocynkiem)i teraz mi to zdzewieje,i juz pomaluje sobie na czarno,a o foli kiedys caly czas myslalem takiej ktora oklejaja auta np.dla firm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomaluje sobie na czarno,a o foli kiedys caly czas myslalem takiej ktora oklejaja auta np.dla firm

Mam taki sam kolorek jak ty nawet juz VT robiłem jaby to wygladało :naughty:

czarnydach2.th.jpg

Ale VT nie robi szału :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a lakier w zaden sposob nie odparzy sie pod folia?tzn nie wyblaknie.............sam nad tym mysle folia-malowanie ale w grudniu i tak musze pomalowac dach bo mialem odprysk lakieru(jakies nie domalowanie ocynkiem)i teraz mi to zdzewieje,i juz pomaluje sobie na czarno,a o foli kiedys caly czas myslalem takiej ktora oklejaja auta np.dla firm

Nie, lakierowi pod spodem nic nie będzie. Widziałeś kiedyś taksówkę z niemiec oklejoną folią zamias lakierowaną na kremówkę? Po zdjęciu folii z całego auta - wygląda jak nówka z salonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomaluje sobie na czarno,a o foli kiedys caly czas myslalem takiej ktora oklejaja auta np.dla firm

Mam taki sam kolorek jak ty nawet juz VT robiłem jaby to wygladało :naughty:

czarnydach2.th.jpg

Ale VT nie robi szału :tongue4:

kowi dzieki o takie vt mi chodzilo,mialem kogos poprosic o zrobienie,nad czym ty myslales czarny mat czy polysk?jak u nowaka w tt....ja chyba uderze w mat,powiem ci ze mnie sie podoba,a mozesz jeszcze pojechac tak po masce tym scieciem az do grilla jak to bedzie wygladalo w tym kolorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...