Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 lift Avant MMI 3G+ SIM/ Panorama… Rotor 19”

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, karolek_ust napisał:

Same kratki z sline nie podejdą w zwykły zderzak . Musisz szukać kratki pod zwykły zderzak plastry miodu z Ali czy wish

Wiem dlatego tez szukam zderzaka sline w spoko kasie a jak nie trafie to zamówię kratki same kratki na alli :decayed:

Rotory tez trochę odświerzone, narazie nie polerowałem srebrnej części rotora, nie chce mi się :kox:6F0BB55D-3D71-4810-9017-FEF3EB314AA0.thumb.jpeg.c3a7334788034882c2c47cc21f677447.jpegF2459F6A-214F-4E76-9A7B-EA8FC41A7B16.thumb.jpeg.7fb6c6b62fda5639fd5974204bb985db.jpeg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 25.01.2022 o 15:02, dawid7737 napisał:

Wiem dlatego tez szukam zderzaka sline w spoko kasie a jak nie trafie to zamówię kratki same kratki na alli :decayed:

Rotory tez trochę odświerzone, narazie nie polerowałem srebrnej części rotora, nie chce mi się :kox:6F0BB55D-3D71-4810-9017-FEF3EB314AA0.thumb.jpeg.c3a7334788034882c2c47cc21f677447.jpegF2459F6A-214F-4E76-9A7B-EA8FC41A7B16.thumb.jpeg.7fb6c6b62fda5639fd5974204bb985db.jpeg

Z matu zrobił się połysk?

Opublikowano
8 godzin temu, kristof91 napisał:

Z matu zrobił się połysk?

No jak polerujesz mat to zrobi się połysk to normalne 

Opublikowano
W dniu 25.01.2022 o 15:02, dawid7737 napisał:

 

Rotory tez trochę odświerzone, narazie nie polerowałem srebrnej części rotora, nie chce mi się :kox:

I daj se siana, zostaw ori powłokę bezbarwną, po jej usunięciu zaczną się problemy z oksydacją....

Opublikowano
1 godzinę temu, karolek_ust napisał:

No jak polerujesz mat to zrobi się połysk to normalne 

Wiem wiem. Miałem na myśli że mat lepiej wygląda.

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, FroS-t napisał:

I daj se siana, zostaw ori powłokę bezbarwną, po jej usunięciu zaczną się problemy z oksydacją....

Wiesz co poprzednie rotory w sumie identyczne wypolerowalem bo ranty były zajechane i nic się nie działo, regularnie myte i co jakiś czas nakładany wosk do felg.. ale tych raczej nie ruszam bo chce ori zachować mimo kilku rysek :thumbup1:

21 godzin temu, kristof91 napisał:

Wiem wiem. Miałem na myśli że mat lepiej wygląda.

Kwestia gustu dla mnie połysk lepszy no i po nałożeniu powłoki nie łapie tak syfu z klocków 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mała aktualizacja po krótkiej przerwie :decayed:

zaciski „s4” na przód po regeneracji i lakierni proszkowej od @rs dziadek ? do tego kupuje tarcze rotinger i klocki textar tylko muszę znaleźć czas na montaz 

6D7848AF-DBBB-4B75-9BC4-1466C5BA066A.thumb.jpeg.6236fc3bbc4844f9a1e66362f0359e17.jpeg599D636A-500C-4D7A-AA01-88048AAB7D4C.thumb.jpeg.b64449d2a06165a1e40836fbb0f89ad5.jpeg
 

sprężyny jednak po namyśleniu się eibach pro-kitF795A77C-5E50-4EA8-9755-D1F02D48FCF3.thumb.jpeg.c1d0b266dda97c190e18dbeac123600f.jpeg

no i na koniec wpadł już wydech z tfsi teraz tylko wieszak i szukam zderzaka sline na tył C753B4B5-2BDE-40DA-BB15-833BF7CFDA0B.thumb.jpeg.eccdb9c6ca9324ea82c3c92f83a0f6d4.jpeg

Edytowane przez dawid7737

Opublikowano

Igiełka :)

Opublikowano

Zrezygnowałeś z zacisków 356 na przód ?

Nie wejdą pod rotor ? 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 13.03.2022 o 11:45, 07_yeti napisał:

Igiełka :)

Dziękuje do tego dążę by tak było ;)

9 godzin temu, michu10 napisał:

Zrezygnowałeś z zacisków 356 na przód ?

Nie wejdą pod rotor ? 

Wchodzą ale bardzo ciasno na używanych tarczach i klockach, a nie chciałem kupić całego nowego zestawu by się okazało że nie wejdą :/ a z rotorów nie zrezygnuje :kox:

Taki zacisk z s4 już zrobi robotę jedynie nie wygląda tak fajnie ale cóż..

Opublikowano

czyli nadal nie ma odpowiedzi czy rotor et 33 podejdzie pod hebel z A6 C7 356 mm... aż dziwne ze na całym forum nikt nie robił, albo się nie chce pochwalić :) czekam na foto z heblem i rotorem

Opublikowano

Wchodzi

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

U mnie coś ruszyło w końcu w ubiegły weekend założyłem zestaw na przód na tarczy rotinger i klockach textara:banan: no i przy okazji od razu jeszcze zamontowałem eibachy :naughty:

DA590F7D-6A19-4C2A-AE8C-FAAA09D74E26.thumb.jpeg.d80c3ba97d0bf5cb955c2d48b097ce43.jpeg8C3D29C8-07EA-4EC8-902B-43E293834B01.thumb.jpeg.e5e5edba150ccfed9be31970da136d02.jpeg

Zbieżność dziś po pracy w końcu ustawiłem bo miałem chwilkę, teraz zbieram kasę na zestaw na tył 330mm, ale wcześniej jeszcze chce zrobić wydech i zderzak skoro czeka 

Opublikowano

No i ładnie a zderzak z sline masz na tył 

Opublikowano
7 godzin temu, dawid7737 napisał:

U mnie coś ruszyło w końcu w ubiegły weekend założyłem zestaw na przód na tarczy rotinger i klockach textara:banan: no i przy okazji od razu jeszcze zamontowałem eibachy :naughty:

DA590F7D-6A19-4C2A-AE8C-FAAA09D74E26.thumb.jpeg.d80c3ba97d0bf5cb955c2d48b097ce43.jpeg8C3D29C8-07EA-4EC8-902B-43E293834B01.thumb.jpeg.e5e5edba150ccfed9be31970da136d02.jpeg

Zbieżność dziś po pracy w końcu ustawiłem bo miałem chwilkę, teraz zbieram kasę na zestaw na tył 330mm, ale wcześniej jeszcze chce zrobić wydech i zderzak skoro czeka 

Jakie masz tarcze na przodzie ? (mm) :naughty:

Opublikowano
Godzinę temu, Michu1996 napisał:

Jakie masz tarcze na przodzie ? (mm) :naughty:

To są 320mm sądząc po zacisku

Opublikowano
3 godziny temu, karolek_ust napisał:

To są 320mm sądząc po zacisku

taki sam jest w 345

Opublikowano
2 godziny temu, Dev napisał:

taki sam jest w 345

No ale wtedy nie ma czasem już nakładki S4 itp ? 

Opublikowano
15 minut temu, karolek_ust napisał:

No ale wtedy nie ma czasem już nakładki S4 itp ? 

Zaciski bez blaszek byly w A6 C7 / Q5

Opublikowano
25 minut temu, Dev napisał:

Zaciski bez blaszek byly w A6 C7 / Q5

No i znów wiem więcej heh 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.