Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Niska prędkość maksymalna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mam pytanko do Was. Jechalem ostatnio na obwodnicy 200 i to bylo wszystko na co bylo stac moje Audi natomiast ostatnio scigalem sie z Audi a4 b6 1.9 tdi i wziolem go 2 dlugosci. Niby wszystko ok tylko ta predkosc max troche za mala.Jeszcze pare lat temu jechalem nim 230. Co moze byc nie tak?

Opublikowano

logi... i wszystko jasne...

Opublikowano

ja nie mam turbo i jechałem swoja A4 220 ....

nie dołując to dodam że na gazie:)

Opublikowano

ja nie mam turbo i jechałem swoja A4 220 ....

nie dołując to dodam że na gazie:)

Ciekawe na jakich kółkach/oponach, jak duża był górka i jak silny wiatr w plecy... :gwizdanie:

Opublikowano

ja nie mam turbo i jechałem swoja A4 220 ....

nie dołując to dodam że na gazie:)

Ciekawe na jakich kółkach/oponach, jak duża był górka i jak silny wiatr w plecy... :gwizdanie:

albo ile wczesniej wypil :)

Opublikowano

Witam.

"Jeszcze pare lat temu jechalem nim 230." Sądzę że licznik nie stoi Ci w miejscu a autko nie stoi w garażu tylko jest ciągle eksploatowane i to raczej nie głaskane-wziąłeś to pod uwagę.

Ale sprawdzić nie zaszkodzi.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

powiem tak auto mam 11 lat i ma przejechane dopiero 170 tys

Wiec powinno lepiej smigać

Opublikowano

na jakich kolach przedtem smigales?

Opublikowano

Ja stawiam na używanie gazu. Ile macie przejechane na gazie? :hi:

Opublikowano

Gaz, gaz, gaz... wyboiste drogi i co jeszcze? Ja w ostatnią sobotę rozpędziłem się do 210 i miałem luz między podłogą a pedałem gazu - a jechałem na LPG. A może tarcza sprzęgła ma już swój wiek i przebieg. A co do gazu jak by w cylindrach nie było odpowiedniego sprężu to i paliwo lotnicze nic nie pomoże.

Opublikowano

bzdura panowie, u mnie na budziku jest już 250tys km a ostatnio leciałem nim 240km/h i jeszcze by sie bujnął gdyby nie niedzielni kierowcy, więc kolego piotr19q :vaglogi: bo napewno coś jest nie tak.

Opublikowano

A może to coś jak u mnie? 783b025ec7a0ce02m.jpg

151k przebiegu... obecnie szukam co jest nie tak :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Loco87 Jeżdze na standartowych 15" a co do gazu to mam go od roku i zrobione na gazie 30tys.Dodam ze mam boosta i pokazuje mi jak mocno depnę 0,6 bara.W przyszłym tygodniu kupuje kabelek i zaczynam swoja przygode z Vagiem[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 20:06_________________________________________________możliwe ze to wina n75?

Opublikowano

Jak wolisz to możemy wróżyć :naughty: kup kabelek albo znajdź kogoś kto ma w okolicy i zróbcie porządne logi, bez tego ani rusz :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.