Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tak powoli sie zbieralo zbieralo i juz cos widac a to i tak jeszcze ne wszystko :wink: bo juz kolejna paczka doszla, i powoli zbiera sie nastepne zamowienie...

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

ale co najwazniejsze chyba po 2 miesiacach doszly nakladki na progi z s4 :banan:

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dropson zamówiłem taką lampkę w sufit z diodami jak Twoja, pomożesz ogarnąć kabelki?

Opublikowano
  • Autor

a kupiles nowke razem z ta przejsciowka? bo jak bez to jutro z rana pstrykna fotke podlaczenia chyba ze moze mam na dysku musze sprawdzic... no i jeden kabelek trzeba pociagnac od podswietlenia, jak masz podswietlane kratki to najlepiej sie podlioa do tej po lewej stronie

Opublikowano

Dostałem używkę (komplet z superba z całej podsufitki) bez przejściówki za 99 PLN :)

Chętnie zerknę na fotkę podłączenia :)

Opublikowano
  • Autor

sorry ze dopiero teraz wrzucam fotke....

zdjcie0224m.jpg

---------- Post dopisany at 08:00 ---------- Poprzedni post napisany at 07:57 ----------

czyli tak od gory:

1. podswietlenie

2. wolny

3. minus (na stale)

4. minus (po otwarciu dzwi)

5. plus

6. wolny

ewentualnie moze byc na odwrot pin 3 i 4

Opublikowano
sorry ze dopiero teraz wrzucam fotke....

http://img135.imageshack.us/img135/7457/zdjcie0224m.jpg

---------- Post dopisany at 08:00 ---------- Poprzedni post napisany at 07:57 ----------

czyli tak od gory:

1. podswietlenie

2. wolny

3. minus (na stale)

4. minus (po otwarciu dzwi)

5. plus

6. wolny

ewentualnie moze byc na odwrot pin 3 i 4

jesteś moim idolem, dziękuje za mega pomoc :-)

Opublikowano

Chłopak ma jaja. :). Bardzo sympatycznie.

Opublikowano
  • Autor

we wtorek auto idzei do mechanika :facepalm:

sprzeglo do wymiany, silnik z dolu gnoi olejem ze szkoda gadac, leci z pompy wspomagania, gwintu nie idzie ruszec, filtry do wymiany, olej i plyn od wspomagania dotego pelen serwis klimy ze sprawdzeniem szczelnosci :facepalm:

ale wpadly dzisiaj alufelgi i progi z eski....

Opublikowano

no zebrało Ci się kilka rzeczy..:facepalm: ale Twoje auto nawet jak stoi to robi furorę :kox:

Opublikowano
  • Autor

kurna z tymi progami od esy no nie tak hopsiup... jak nie nie ma tych dolnych listew na dzwiach.... ogolnie jest hooynia!!! z tylu jest dziura ze niewiem, dobrze ze farby zostalo....trzeba dorobis jakies zaslepki, prawdopodobnie bedzie widac kawalek czarnej nakladki na prog po zamknieciu dzwi :facepalm: a jak rozpakowalem ta nakladki to doznalem szoku... tak jest ja baba to odbiera.... i pytam ladne......... tak ladne.... prawie 200 poszlo sie yebac.... od rana z nimi walcze niedosc za te listwy aluminiowe krzywe to jeszcze polamane....

DSCF1851.jpg

DSCF1852.jpg

DSCF1853.jpg

DSCF1850.jpg

Opublikowano

Dropson zrób fotke z bliska tych ubytków, u mnie jutro wlatuja progi na auto dzisiaj było przygorowywanie do malowania czesci drzwi, jutro zaspawanie paru dziur to moze i te ubytki sie ogarnie, tylko pokaż na fotce co takiego tam widać

chodzi o tą szczeline miedzy drzwiami a progiem??

Opublikowano
  • Autor

Kowi zobacz sobie przy tylnym kole koncowka progu i tylny blotnik tam gdzie powinna przyjsc ta malutka listewka... to jest najwieksza lipa, z przodu tam gdzie jest to ori mocowanie pod listwa niech zetnie jak najmniej tego mocowania... a i tak by sie przydalo dokleic kawalek plastiku zeby to ladnie dochodzilo do blotnika... no i zobaczymy co z tymi nakladkami ale to dopiero fotki jutro ok 15...

Opublikowano

Dzieki jutro zwróce na to uwage:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Kowi masz fotki w watku z progami...

Opublikowano
  • Autor

prace trwaja.... szukam caly czas.... disiaj zapadla decyzja ze dach idzie na czarno.......

Opublikowano
prace trwaja.... szukam caly czas.... disiaj zapadla decyzja ze dach idzie na czarno.......

a w piątek mówił "chyba go rozbiorę i sprzedam..." :polew:

Opublikowano
  • Autor

zona mmie powstrzymala........ i auto zostaje....:decayed:

Opublikowano

czasem Żony warto posłuchać :decayed::wink:

Opublikowano

Przemek wstaw sobie coś na pierwszą stronę z sesji bo są "nowości" :banan: a żona dobrze mówi auto na żywo robi robotę znam takich co do dziś nie mogą wyjść z podziwu po piątku :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.