Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z nowymi oponami zimowymi Dębica Frigo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Założyłem na zimę nowe zimówki Dębica frigo i mam z nimi problem. Przy prędkościach 55-65 i od 90km/h zaczyna telepać autem. Nie czuć tego na kierownicy tylko całą budą telepie aż noga na gazie skacze, więc pewnie któraś tylna, ale właśnie nie jestem pewien. Felgi raczej są OK bo wcześniej były na nich letnie i nic nie telepało. Wyważałem drugi raz w innym warsztacie i stwierdzili że są dobrze wyważone, tylko wszystkie mają jakby delikatne bicie na boki (niektóre mniej, niektóre bardziej).

Gdzieś wyczytałem że może pomóc ponowne ściągnięcie opon, obrócenie i wyważenie, czy jest sens to robić ?

Przy wymianie na koła letnie mam zamiar wymieniać po jednej i jazda testowa aż przestanie telepać, wtedy wyjdzie która to i reklamacja, tylko opony kupowane na oponeo a naczytałem się że nie chcą uznawać takich reklamacji :ranting:

Co o tym sądzicie?

Edytowane przez MiruK

Opublikowano

Wywal to g....

Kolega miał to samo

Opublikowano
  • Autor

No właśnie zawaliłem :(   już byłem zdecydowany na Nokiany, ale coś mnie podkusiło bo wcześniej jeździłem kilkoma samochodami na Dębicach i nie było problemu. Teraz pytanie czy uznają reklamacje czy 1400 wywalone w błoto :ranting:

Edytowane przez MiruK

Opublikowano

reklamacja bez łaski, autem nie da sie jezdzic

Opublikowano

Wiele lat jeździłem na Dębicy Frigo a potem 1 komplet Frigo HP i nie miałem żadnego problemu.

Śmigałem na nich do niemcowni zimą (rozmar 195/65/15 a potem 205/55/16) i chwaliłem do końca ich żywota.

Jak się trafi.

Przerzuciłem się na Nokiany i też nie narzekam na razie.

Opublikowano

W tym roku też zakupiłem Frigo HP2 na 28ki. Śmigam i nie narzekam naprawdę , i stwierdzam że są naprawdę ciche a zasuwam po Skandynawii gdzie asfalt jest naprawdę szorstki i opony słychać'.

 Zrób wyważanie opon z testem drogowym  / właśnie tam obraca się oponę na obręczy / i zobaczysz.

Tak to wygląda np.

GUMILAND.LUBIN.PL

Umów się na dynamiczne wyważenie kół z testem drogowym w Lubinie! W serwisie GUMILAND usuniemy błędy, zoptymalizujemy koła i zapewnimy Ci bezpieczną podróż.

 

Opublikowano

U mnie też Frigo HP2  na 2 wozach śmigają lepiej się zachowują niż prawie 3 razy droższe..

trochę mnie zdziwiło bo niby opona powinna być robiona w Polsce a na oponie kraj produkcji Niemcy..

Opublikowano

Na Oponeo niestety często takie klocki. Doskonale wiedzą, że buble sprzedają i potem jedynie z producentem możesz się dogadać, bo Oponeo ma klienta głęboko w d..

Edytowane przez Langista

Opublikowano
7 godzin temu, Robero321 napisał:

U mnie też Frigo HP2  na 2 wozach śmigają lepiej się zachowują niż prawie 3 razy droższe..

trochę mnie zdziwiło bo niby opona powinna być robiona w Polsce a na oponie kraj produkcji Niemcy..

Dokładnie . Moje również. Kupione w PL , wyprodukowane w DE , a   jeżdżą w Norway. :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.