Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Poszukuję serwisu zakładającego gaz!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, poszukuje serwisu w Lubelskim zakładającego gaz. Dokładnie będę chciał założyć gaz w A6 C6 2.4v6. najlepiej coś sprawdzonego, kogoś kto zna się dobrze i fachowo to robi. Jestem ogólnie z Zamościa.

Opublikowano

chyba nie ma takiego warsztatu który dało by się polecić - niestety

Opublikowano

Jesteś z Zamościa to zajrzyj na LPG Forum.
Tam jest gosciu o nicku Mirosław.
Ogarnia dobrze LPG, kilku moich klientów u niego montowało i wszystko jak należy.

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Galetto napisał:

Jesteś z Zamościa to zajrzyj na LPG Forum.
Tam jest gosciu o nicku Mirosław.
Ogarnia dobrze LPG, kilku moich klientów u niego montowało i wszystko jak należy.

Znalazłem tego użytkownika. Czytałem na tym LPG forum że tak polecają Adama Rogowskiego z Jastkowa. Przynajmniej ma dużo pozytywnych opinii na forum LPG też jakieś były.

Opublikowano

Cena Cię powali u adama. Do 1.8t 2lata temu brał 4.5kola.

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, przem8 napisał:

Cena Cię powali u adama. Do 1.8t 2lata temu brał 4.5kola.

No to sporo muszę przyznać ?

Opublikowano
1 minutę temu, mati07 napisał:

No to sporo muszę przyznać ?

Sporo, sporo. Ja płaciłem na początku maja 2020 - 2400 zł, gdzie później jeszcze dostałem rabat 400 zł bo co nieco mi się nie podobało. Mój gazownik powiedział, że graty wtedy kosztowały 1600 zł, reszta to jego zarobek.

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, pelonek1 napisał:

Sporo, sporo. Ja płaciłem na początku maja 2020 - 2400 zł, gdzie później jeszcze dostałem rabat 400 zł bo co nieco mi się nie podobało. Mój gazownik powiedział, że graty wtedy kosztowały 1600 zł, reszta to jego zarobek.

Ale nie robiłeś u tego Rogowskiego

Opublikowano
2 minuty temu, mati07 napisał:

Ale nie robiłeś u tego Rogowskiego

Nie. Przecież @przem8napisał jaka u Niego cena, napisałem dla porównania ile u mnie to kosztowało.

Opublikowano

Do 6 garów instalację założyć u kogoś z pojęciem poniżej 4tys będzie ciężko ale może ktoś lubi robić za miskę ryżu albo charytatywnie :P

 

Edytowane przez przem8

Opublikowano
6 godzin temu, mati07 napisał:

Witam, poszukuje serwisu w Lubelskim zakładającego gaz. Dokładnie będę chciał założyć gaz w A6 C6 2.4v6. najlepiej coś sprawdzonego, kogoś kto zna się dobrze i fachowo to robi. Jestem ogólnie z Zamościa.

jakie masz oznaczenie silnika ?

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, przem8 napisał:

Do 6 garów instalację założyć u kogoś z pojęciem poniżej 4tys będzie ciężko ale może ktoś lubi robić za miskę ryżu albo charytatywnie :P

 

Ja nie mówię że mi ktoś założy poniżej 4 tyś. Kolega tam napisał że do 4 cyl. Kosztowało 4.5tys a to sporo.

Edytowane przez mati07

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, Dev napisał:

jakie masz oznaczenie silnika ?

Wiesz co jestem w trakcie zakupu. Kolega szuka mi za granicą. Chcę konkretnie ten model i chciałem już się zorientować kto dobrze zakłada, i czy może ktoś kogoś poleca.

Opublikowano
1 minutę temu, mati07 napisał:

Wiesz co jestem w trakcie zakupu. Kolega szuka mi za granicą. Chcę konkretnie ten model i chciałem już się zorientować kto dobrze zakłada, i czy może ktoś kogoś poleca.

tylko musisz uwazać bo były dwa rodzaje silników, z wtryskiem posrednim, czyli ten do którego gaz nie kosztuje krocie

i z bezposrednim FSI, tam już ceny sa inne

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, Dev napisał:

tylko musisz uwazać bo były dwa rodzaje silników, z wtryskiem posrednim, czyli ten do którego gaz nie kosztuje krocie

i z bezposrednim FSI, tam już ceny sa inne

Tak wiem mówię tutaj oczywiście o MPI 2.4 177km BDW. A występowały wogole w tej wersji mocowej z bezpośrednim wtryskiem? 2.8 były FSI.

Edytowane przez mati07

Opublikowano
21 minut temu, mati07 napisał:

Kosztowało 4.5tys a to sporo.

On ma taką "renomę" i obłożenie, że jakby zawołał 6tys to też będą chętni.

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, przem8 napisał:

On ma taką "renomę" i obłożenie, że jakby zawołał 6tys to też będą chętni.

No rozumiem, dzięki za info mam już jakieś odniesienie.

Opublikowano
47 minut temu, mati07 napisał:

Tak wiem mówię tutaj oczywiście o MPI 2.4 177km BDW. A występowały wogole w tej wersji mocowej z bezpośrednim wtryskiem? 2.8 były FSI.

masz racje, pomyliłem silniki, chodziło mi o BDX 2.8fsi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.