Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APU] BLACK CURRANT by PARAF

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jakbym sprzedal karetke to bym RS4 1000KM+ jezdzil :naughty:

z wyposażeniem i personelem ??

:kox:

Opublikowano

jakbym sprzedal karetke to bym RS4 1000KM+ jezdzil :naughty:

z wyposażeniem i personelem ??

:kox:

i co jeszcze :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jakbym sprzedal karetke to bym RS4 1000KM+ jezdzil :naughty:

z wyposażeniem i personelem ??

:kox:

i co jeszcze :gwizdanie:

i może frytki do tego... :tongue4:

:polew:

Opublikowano

dobre te lampy na tyle:) , a co do felgi to 17 max

Opublikowano

dobre te lampy na tyle:) , a co do felgi to 17 max

max to jest 20" po przeróbkach :kox: 17 to minimum. :tongue4:

Opublikowano

oczywiście ze tak , chcialbym zebys nie popełnił błędu z kolejnoscią modów , przeważnie wszyscy zaczynaja od softu a dopiero potem Tipy , TestPipe'y , Fmice , Stożki itp.

Przede wszystkim 1.8T musi mieć czym oddychać , trzeba je maksymalnie odetkać zarówno na dolocie (ITG , Tip , Fmic) jak i na wylocie (Test Pipe , ewentualnie wyciecie środkowego tłumika)

Dopiero na końcu jest przejażdżka na zrobienie programu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Heble tak jak piszesz też są bardzo ważne , mam zamiar w najbliższym czasie coś u mnie również zmienić

Ależ ojcze, ja o tym doskonale wiem :wink4:

on robi dobry podklad, tobie tez tak radze :cool1:

A dołożysz mi $$$ na mody...?

:naughty:

BTW:

Jak już zacznę dłubać to na pierwszy ogień idą:

- heble 312 (do tego pewnie 17")

- FMIC (bo turbo lubi zimne powietrze)

nikt ci nie kazde od razu wrzucac 10k $ :wink4:

Ale Ty mógłbyś mi wrzucić 1000$ do auta :naughty:

sprzedaj karetke :kox::naughty:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 20:07_________________________________________________

bierz odrazu 18" :good:

na polskie drogi...? :wallbash:

wolę za***rdalać na 16" niz się lansowac na 18" :cool1:

na 18 za***rdala sie tak samo jak na 16.. :cool1:

Opublikowano

oczywiście ze tak , chcialbym zebys nie popełnił błędu z kolejnoscią modów , przeważnie wszyscy zaczynaja od softu a dopiero potem Tipy , TestPipe'y , Fmice , Stożki itp.

Przede wszystkim 1.8T musi mieć czym oddychać , trzeba je maksymalnie odetkać zarówno na dolocie (ITG , Tip , Fmic) jak i na wylocie (Test Pipe , ewentualnie wyciecie środkowego tłumika)

Dopiero na końcu jest przejażdżka na zrobienie programu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Heble tak jak piszesz też są bardzo ważne , mam zamiar w najbliższym czasie coś u mnie również zmienić

Ależ ojcze, ja o tym doskonale wiem :wink4:

on robi dobry podklad, tobie tez tak radze :cool1:

A dołożysz mi $$$ na mody...?

:naughty:

BTW:

Jak już zacznę dłubać to na pierwszy ogień idą:

- heble 312 (do tego pewnie 17")

- FMIC (bo turbo lubi zimne powietrze)

nikt ci nie kazde od razu wrzucac 10k $ :wink4:

Ale Ty mógłbyś mi wrzucić 1000$ do auta :naughty:

sprzedaj karetke :kox::naughty:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 20:07_________________________________________________

bierz odrazu 18" :good:

na polskie drogi...? :wallbash:

wolę za***rdalać na 16" niz się lansowac na 18" :cool1:

na 18 za***rdala sie tak samo jak na 16.. :cool1:

święta prawda, bierz 18", założysz 16 czy 17" i będzie niedosyt :)

Opublikowano

@up

Może i będzie, ale zrobi co będzie chciał :decayed:

Ale 18"nacieszy i nasze oko :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dobre te lampy na tyle:)

THX :notworthy:

dobre te lampy na tyle:) , a co do felgi to 17 max

max to jest 20" po przeróbkach :kox: 17 to minimum. :tongue4:

oczywiście ze tak , chcialbym zebys nie popełnił błędu z kolejnoscią modów , przeważnie wszyscy zaczynaja od softu a dopiero potem Tipy , TestPipe'y , Fmice , Stożki itp.

Przede wszystkim 1.8T musi mieć czym oddychać , trzeba je maksymalnie odetkać zarówno na dolocie (ITG , Tip , Fmic) jak i na wylocie (Test Pipe , ewentualnie wyciecie środkowego tłumika)

Dopiero na końcu jest przejażdżka na zrobienie programu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Heble tak jak piszesz też są bardzo ważne , mam zamiar w najbliższym czasie coś u mnie również zmienić

Ależ ojcze, ja o tym doskonale wiem :wink4:

on robi dobry podklad, tobie tez tak radze :cool1:

A dołożysz mi $$$ na mody...?

:naughty:

BTW:

Jak już zacznę dłubać to na pierwszy ogień idą:

- heble 312 (do tego pewnie 17")

- FMIC (bo turbo lubi zimne powietrze)

nikt ci nie kazde od razu wrzucac 10k $ :wink4:

Ale Ty mógłbyś mi wrzucić 1000$ do auta :naughty:

sprzedaj karetke :kox::naughty:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 20:07_________________________________________________

bierz odrazu 18" :good:

na polskie drogi...? :wallbash:

wolę za***rdalać na 16" niz się lansowac na 18" :cool1:

na 18 za***rdala sie tak samo jak na 16.. :cool1:

święta prawda, bierz 18", założysz 16 czy 17" i będzie niedosyt :)

No to zbieram na MAMy 18" :kox:

Opublikowano

MAM'y są oklepane :tongue4: ale jak coś to slepy mówił, że na wiosne chce zmieniać koło :good: możesz go najwyżej pośpieszyć trochę :tongue4:

Opublikowano

ktore?

Opublikowano
  • Autor

MAM'y są oklepane

Myślałem o HANZO 17"

Dotz_Hanzo.jpg

ale zostało mi to wybite ze łba przez chłopaków z Battalion'u :baseball:

U kumpla w A6 MAM'y 18" wyglądają :kox:

ktore?

No właśnie jak nie MAM'y to które? :mysli:

i za ile :disgust:

Opublikowano

Moze cos tego typu

http://www.allegro.pl/item1083094867_tomason_tn4_audi_vw_mercedes_seat_8_5x18_5x112.html

MAM'y są zbyt powszechne moim zdaniem już :gwizdanie: w mojej dziurze juz 3 auta na tym sie bujają :wallbash:

Opublikowano

paraf - szukaj czegoś wyszukanego :kox: coś czego nie znajdziemy na byle jakiej a4 :good:

Opublikowano

No to zbieram na MAMy 18" :kox:

polecam się :naughty:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 20:56_________________________________________________

Moze cos tego typu

http://www.allegro.pl/item1083094867_tomason_tn4_audi_vw_mercedes_seat_8_5x18_5x112.html

MAM'y są zbyt powszechne moim zdaniem już :gwizdanie: w mojej dziurze juz 3 auta na tym sie bujają :wallbash:

te Tomasony są za***iste, miałem takie do kupienia, z oponkami za 1600zł, zaraz po tym jak kupiłem MAMy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

paraf - szukaj czegoś wyszukanego :kox: coś czego nie znajdziemy na byle jakiej a4 :good:

WIEM!!!

Zapierdolę SPINERY :kox:

:polew:

Opublikowano

ja bym poszedł u Ciebie w szeroką 17", + gleba :kox:

Opublikowano
  • Autor

ja bym poszedł u Ciebie w szeroką 17", + gleba :kox:

To wszystko zależy od wielu rzeczy: oferta, fundusze, inne plany...

Jak gleba, to reszta samochodu będzie się prosiła o

- nowy zderzak przód :kox:

- progi

Opublikowano

ja bym poszedł u Ciebie w szeroką 17", + gleba :kox:

To wszystko zależy od wielu rzeczy: oferta, fundusze, inne plany...

Jak gleba, to reszta samochodu będzie się prosiła o

- nowy zderzak przód :kox:

- progi

no niby tak, u mnei body pozostaje stockowe, mam tylko plan na delikatną modyfikację bumperów :kox:

Opublikowano

Paraf nie idź tą drogą, płyń pod prąd, bądź indywidualistą!! Załóż 15" i to jak najwęższe :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.