Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A6 C7 3.0 T Prestige

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam po przerwie wracam do audi a6 c7...

Samochód sprowadzony z USA z uszkodzonym przednim lewym zawieszeniem - skrzywione wahacze, amortyzator, zderzak przedni ,błotnik oraz drzwi kierowcy.

Rok 2016 wersja prestige - przebieg 26.000km

Silnik 3.0 T - 333KM - Tiptronic

WAUHGAFC1GN147282

Auto dostało wszystkie nowe płyny przeszło pełen dechroming poprzez lakierowanie oraz pakiet S-Line zewnętrzny ze zderzakiem przednim od wersji s6...jest po pełnej konwersacji na Polskę, z wyposażenia jest sporo...received_2787825654851988.jpeg.ae95d494529bc54c2526953bf6bf7192.jpegreceived_711637843545876.jpeg.6ffd6dd2b162fd2065caf35666245a9e.jpegreceived_998822380721855.jpeg.4bc9bee6af655dff4da737e20da04487.jpegreceived_371164077828226.jpeg.4a8fd1465d875fc717a439846c9403bc.jpegreceived_1342371159543330.thumb.jpeg.0fcd03a603684975436247809ccbc71d.jpegreceived_338840351507923.thumb.jpeg.1f010aece3df0b588d3cd34b4d4ca78a.jpegreceived_370826478196978.thumb.jpeg.f4569d6578986cc65b2e8213f07d74a8.jpegreceived_495994858599815.thumb.jpeg.c2974c75ffa4260ea41df44647be7315.jpegreceived_484010310025751.thumb.jpeg.315cdcaa94ab73c3c67d653f84921884.jpegreceived_5023800387663099.thumb.jpeg.ea65d72e8c8101dfaae9495dd6c6d832.jpegreceived_472149464399882.jpeg.704139c56417cb0848e66f9f6fde69b3.jpegScreenshot_2022-02-17-18-31-27-46_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg.397a231eb203f2d75bbc66afd5d67221.jpgssss.jpg.c12fe44233c859b7464b6a927909f4b7.jpg

   

 

 

 

Edytowane przez dominika6c6

Opublikowano

Piękna:wub:

Opublikowano
12 minut temu, H4mm3R napisał:

Graty zakupu, ładna sztuka :thumbup1: o co chodzi tym prestige?

W Ameryce, prestige to była najwyższa wersja wyposażenia, z tego co pamiętam. Poniżej jest premium i coś jeszcze. 

Bardzo ładne Audi, gratulacje i przyjemności z użytkowania.

Opublikowano
  • Autor

Prestige to jak kolega wyżej napisał najwyższą wersja wyposażenia na USA chociaż można dołozyć parę bajerów....w mojej brak matrixow a poza tym to chyba kompletna nawet tylna klapa otwierana ruchem nogi, szyberdach, wentylowane fotele itd sporo tego.....dzięki za pozytywne komentarze...chociaż te gorsze też szanuje, bo każdemu podoba się co innego

Opublikowano
9 godzin temu, dominika6c6 napisał:

Prestige to jak kolega wyżej napisał najwyższą wersja wyposażenia na USA chociaż można dołozyć parę bajerów....w mojej brak matrixow a poza tym to chyba kompletna nawet tylna klapa otwierana ruchem nogi, szyberdach, wentylowane fotele itd sporo tego.....dzięki za pozytywne komentarze...chociaż te gorsze też szanuje, bo każdemu podoba się co innego

Jeszcze sporo brakuje, np. wentylowane i z masażem fotele, pakiet ambiente, pnemat, sufit w alcantarze, B&O, asystent pasa ruchu, side assist (nie widać czy jest), night vision i coś jeszcze się znajdzie.

Do pełnej konwersacji na Polskę, brakują Ci jeszcze lampy EU ;) 

Opublikowano

premium, premium plus i prestige były na USA 

Opublikowano

ile dales "pod dom"?

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, H4mm3R napisał:

Jeszcze sporo brakuje, np. wentylowane i z masażem fotele, pakiet ambiente, pnemat, sufit w alcantarze, B&O, asystent pasa ruchu, side assist (nie widać czy jest), night vision i coś jeszcze się znajdzie.

Do pełnej konwersacji na Polskę, brakują Ci jeszcze lampy EU ;) 

Napisałem wcześniej że jest sporo ale oczywiście zawsze może być wiecej jak napisaleś....wentylowane fotele są, asystent pasa ruchu jest, aktywny tempomat też,  lamp nie zmieniam bo są ok, 

Opublikowano

Fajna A6, plus za sedana, kolor mi się podoba, zmiany na plusik

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję....zawsze może być lepiej ale jak dla mnie jest ok...

Opublikowano

Graty zakupu :oklasky:

Fajny przebieg :wink:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Hej dawno nic nie pisalem bo wiele sie nie zmieniło ale tak z życia to....

- nowe tarcze hamulcowe zimmermann sport i klocki ferodo

- wizyta w Mototronik i program seria wyszła 332.9 KM i 437.3 Nm po programie jest 378 KM i 471Nm zabieg obejmował strojenie silnika i skrzyni biegów. Praca wykonywana w temperaturze otoczenia 27*C.

Napewno zaraz będą komentarze ze slaby wynik i powinno byc ponad 400KM i czemu tak nie jest a no dlatego ze to jest normalnie i uczciwie zrobiony program bez wyłączania niektórych rzeczy tak zeby wszystko bylo ok a nie pozniej jakies cofania zapłonów itd.....ja jestem zadowolony auto calkiem inaczej jedzie.... koła kompresora nie zmieniałem bo szkoda kompresora dla mnie to wystarczy...

Tak na marginesie po rozmowie na miejscu dowiedziałem sie ze bylo juz kilku gości na poprawce od znanego tunera gdzie mialo byc deklarowane 400KM a w rzeczywistości okazywało sie co innego...i sporo mniej...IMG20220727093202.thumb.jpg.a5c1bf69836e04a75a3b203af65df109.jpgIMG20220727095840.thumb.jpg.bb7500240d7d98b13e1acdf5597cdaea.jpg

Opublikowano

każdy tuner będzie poprawiał poprzednika :) taka branża, najważniejsze że czujesz różnicę i jesteś zadowolony z efektów

Opublikowano
  • Autor

Zadowolony jestem tylko tak sie zastanawiam jaka jest prawda na temat strojenia tych silników skoro u mnie zdrowa seria wszystkie parametry jak nowe bo przebieg 30tys km a wynik daleko odbiegajacy od aut co maja spore przebiegi i moc ok 405KM samym programem....ale dla mnie mialo byc zdrowo dla silnika....duzo samochodow robionych jest po wymianie kolka kompresora ale nikt nie mowi jak po d*pie dostaje kompresor po takim zabiegu....no ale kazdy ma swoje zdanie i pewnie dyskutować mozna by w nieskończoność....nie wiem tez w jakim stopniu wysoka temperatura powietrza miala wplyw na ten program bo bylo 27C...no ale nie ma co szukac igly w stogu siana....

Opublikowano

Stage I bez mniejszego koła jest bez sensu

poza tym koło "robi sie" w godzine razem ze zmianą oleju w kompresorze

Opublikowano
  • Autor

Czy ja wiem czy bez sensu... jest duzo lepiej...zalezy co kto chce wiem ze zmiana kółka i paska to moment....moze kiedys jak bedzie mało to pójdę krok do przodu.... 

Opublikowano
57 minut temu, dominika6c6 napisał:

Czy ja wiem czy bez sensu...

no własnie nie wiesz, bo jakbys wiedział to bys od razu zrobił

Edytowane przez Dev

Opublikowano
2 godziny temu, dominika6c6 napisał:

Zadowolony jestem tylko tak sie zastanawiam jaka jest prawda na temat strojenia tych silników skoro u mnie zdrowa seria wszystkie parametry jak nowe bo przebieg 30tys km a wynik daleko odbiegajacy od aut co maja spore przebiegi i moc ok 405KM samym programem....ale dla mnie mialo byc zdrowo dla silnika....duzo samochodow robionych jest po wymianie kolka kompresora ale nikt nie mowi jak po d*pie dostaje kompresor po takim zabiegu....no ale kazdy ma swoje zdanie i pewnie dyskutować mozna by w nieskończoność....nie wiem tez w jakim stopniu wysoka temperatura powietrza miala wplyw na ten program bo bylo 27C...no ale nie ma co szukac igly w stogu siana....

chyba tyl nie będziesz autem jeździł żeby się o kompresor martwić, następny właściciel będzie szukał kompresora jak coś padnie, w sumie jeszcze 3 lata temu można było kupic kompresor za ok tysiaka, teraz x3

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.