Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A6 C7 3.0 T Prestige

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Felgi to temat rzeka i każdy ma inny gust. Osobiście wybrałbym na Twoim miejscu felgi z obecnego modelu C8, aby trochę odświeżyć auto. Te, które wrzuciłeś to już starszy model. 

Opublikowano
  • Autor

Tak masz racje model juz troche jest....ale jak dla mnie nadal wyglada ok rynek dzis strasznie bogaty w felgi i trudny wybór...

Opublikowano
  • Autor

Zeby nie bylo że nic sie nie dzieje...

- auto po programie w Mototronik moc 380 KM i 470 Nm

- lampy przednie przyciemnione folią PPF

- czarne emblematy audi

IMG-20220727-WA0004.jpg

IMG20221128075505.jpg

IMG20221128075430.jpg

Opublikowano

No to jeszcze ładna felga do kompletu i można jeździć ?

Opublikowano
27 minut temu, peter22 napisał(a):

No to jeszcze ładna felga do kompletu i można jeździć ?

I większe heble?

Opublikowano

przecież ma 356, to chyba duże :)

Opublikowano
4 minuty temu, marcin_o23 napisał(a):

przecież ma 356, to chyba duże :)

W A4 spoko?

Opublikowano
  • Autor

Koło bedzie inne i z tego co koledzy podpowiedzieli to będzie srebrne.. hamulce zostaną seryjne bo dają radę wiadomo jak się spocą to jest słabiej ale do normalnej jazdy jest ok....

....moze ktoś zaproponuje jakiś fajny wzór felgi ja myślałem nad takim jak na foto

Screenshot_2023-01-07-16-32-28-94_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12~2.jpg

Opublikowano

Ciężka jest d...a w tych autach, ja był pomyślałem o tyle 356/22mm.

Jakiś czas temu robiłem w 3.0tdi

Opublikowano
1 godzinę temu, marcin_o23 napisał(a):

przecież ma 356, to chyba duże :)

Z tyłu? mogą być :decayed:

Opublikowano
2 godziny temu, marcin_o23 napisał(a):

przecież ma 356, to chyba duże :)

 

Duże to 380 albo 400 :decayed:

Opublikowano

W takim tempie to zara będą polecać 20" ale hamulce

Opublikowano

nie inaczej :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 8.01.2023 o 19:23, dominika6c6 napisał(a):

- auto po programie w Mototronik moc 380 KM i 470 Nm

Na jakim paliwie strojony silnik? Z ciekawości pytam - przesiadłem się na auta ze Stuttgartu w oczekiwaniu na kolejne Audi i jestem pod ogromnym wrażeniem ile można z nich wycisnąć (pod warunkiem dobrego paliwa). Jednostka 4.6 biturbo gubi ponad 60 koni pomiędzy Vpowerem95 a Orlenowym 98... Tuner mnie zmusił/przekonał do tankowania na Orlenie, aż wyrobiłem sobie kartę Vitay. Ale warto, bo auto idzie jak wściekłe. Jak to u Ciebie wyglądało? Były jakieś testy paliwa? 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Auto strojone na 98....moglo byc wiecej ale ja wolałem zostawić margines bezpieczenstwa....gdybym chcial okolice 440 to zmienilbym koło kompresora tak jak mialem we wczesniejszym egzemplarzu...

Edytowane przez dominika6c6

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.