Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8t bfb analiza logów - dziwne wskazania przeplywomierza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

przy przyspieszaniu na od 3rpm w górę czuć wyraźnie takie momenty że auto jest przyduszane na 1-2sek i potem ciągnie dalej i to się powtarza co chwila. zauważyłem że wskazania przpływomierza wyglądaja dziwnie, poniżej logi.

na pb i lpg problem identyczny, przplywka podmieniona dalej to samo. co może być przyczną takich wskazan przplywomierza? 

http://vaglogi.pl/log-002_032_033_Mk38G3.html

 

Edytowane przez Falcone

Opublikowano

A jakie doładowanie daje turbo? Może sztanga jest luźna? Zrób nim kilkanaście razy rozpędzanie z butem w podłodze, może sztanga się rozrusza. N75 też może padać.

Opublikowano

Zrób loga 115+118.

Wtryski pętla i sugerując się przeplywem to auto po sofcie. Możliwe, że pompa paliwa jeszcze pada ale zrób brakującego loga. 

Rady z posta powyżej pomiń :facepalm:

Opublikowano

Przepływomierz pokazuje  to co zastaje. 

Lamda i wtryski same nasuwają wnioski. Zrób jak pisze Przemo. Manometr w układ i zmierzcie ciśnienie paliwa pod obciążeniem 

Opublikowano

Dwa problemy, jeden prawdopodobnie z cisnieniem paliwa, drugi z doładowaniem.

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, Łukasz13 napisał:

Dwa problemy, jeden prawdopodobnie z cisnieniem paliwa, drugi z doładowaniem.

ok, czyli zajmę się sprawdzeniem ciśnienia paliwa, a odnośnie doładowania co może być przyczyną? samo turbo, nieszczelność, n75 ?

Opublikowano

Zacznij od wezyków od n75, potem sam zaworek.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

W końcu miałem czas żeby się zabrać za auto no i tak:

-uszkodzony wężyk od N75 do turbiny 

-nieszczelny ezekator 

-DV przepuszczał całkowicie - wymieniony na używkę bo akurat znajomy miał za grosze sprawną sztukę 

-paliwo na jałowym biegu 4  bar - akurat nie miałem dłuższego wężyka żeby sprawdzić podczas jazdy :/

Poniżej nowe logi, wygląda na to że czasy wtrysku się polepszyły no i turbo chyba trochę lepiej - ale czy już akceptowalnie?

Wygląda że przepływomierz za mało pokazuje no i wypadanie zapłonów.

http://vaglogi.pl/log-003_020_ZkPLGM.html

http://vaglogi.pl/log-002_033_d25JJ.html

http://vaglogi.pl/log-115_118_0B7E7.html

Jakieś dalsze sugestie? Nowe świece już jadą.

@Łukasz13 proszę, czy mógłbyś rzucić okiem? 

Z góry dzięki!

Edytowane przez Falcone

Opublikowano

Wymień jeszcze przeplywke na nową.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.