Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 b6 Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z audi gdy otwieram drzwi kierowcy pokazuje mi na fisie drzwi pasażera nie mogę otworzyć szyby nie działa centralka raz zaskoczy to otwiera się przecina szyba odwrotność guzikowa dam do góry idzie na dół od pasażera nie mogę drzwi nie raz otworzyć jak by trzymał teraz cały czas mi świeci światło w kabinie a auto zamknięte 

Opublikowano

co pokazuje VCDS bądź VAG-COM?? Poza tym przeczytaj co napisałeś i popraw bo nie da się tego czytać.

Opublikowano

Ktoś wymienił moduł komfortu na Anglika i nie zakodował jak należy. Albo samo auto po przekładce zrobionej na sztukę.

Opublikowano
11 godzin temu, Lukasz_mk2 napisał:

Poza tym przeczytaj co napisałeś i popraw bo nie da się tego czytać.

Mistrz interpunkcji jest narkoleptykiem i zasnął przy pisaniu posta, wnioskuję po tym, bo nawet na końcu posta nie zdążył już kropki postawić:decayed:

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
3 godziny temu, Muskel1 napisał:

Mistrz interpunkcji jest narkoleptykiem i zasnął przy pisaniu posta, wnioskuję po tym, bo nawet na końcu posta nie zdążył już kropki postawić:decayed:

He wiesz co, mnie też to strasznie wpienia. Sorry za ot.

Ps zobaczcie na jego poprzedni post.  Też napisany byle jak, a jak dostał odp z prośbą o wyjaśnienie/sprostowanie to się już nie odezwał.

Może jakiś nie śmiały jest, nie wiem ale wydaje mi się że nawet szkoda odpisywać :wink:

Edytowane przez Pieterb

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam witam posta pisałem podczas jazdy hehe więc sorry za błędy 

Opublikowano
  • Autor

Teraz zablokowały mi się drzwi kierowcy nie mogę otworzyć ani od środka ani od zewnątrz nikt nie zmieniał modułu otwieram drzwi pasażera i pokazuje na fisie ale za raz znika a drzwi otwarte oświetlenie wewnątrz kabiny świeci cały czas 

Opublikowano
  • Autor

Nie mogę też szyby otworzyć zero kontaktu od pasażera teraz i kierowcy ogólnie coś jej odwaliło nie wiem gdzie szukać przyczyny nie raz było tak że działało i na drugi dzień już nic nie chodziło słychać było takie cykanie jakby chciała zejść na dół 

Opublikowano

Moduł w drzwiach po stronie kierowcy do wymiany lub jego wiązka.

Opublikowano
  • Autor

Moduł był zamieniony nic nie dało zobaczę wiązkę podłączyłem vag i Wyskakuje mi zwarcie masowe tylko teraz gdzie najbliżej szukać 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Audia4b6199519 napisał:

Moduł był zamieniony nic nie dało zobaczę wiązkę podłączyłem vag i Wyskakuje mi zwarcie masowe tylko teraz gdzie najbliżej szukać najlepsze to że zamykam z pilota auto to drzwi pasażera wogole się nie zamykają 

 

Opublikowano

A fis pokazuje otwarte drzwi? Wiązka w drzwiach pasażera pewnie popękana.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.