Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 b6 Avant


Audia4b6199519

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z audi gdy otwieram drzwi kierowcy pokazuje mi na fisie drzwi pasażera nie mogę otworzyć szyby nie działa centralka raz zaskoczy to otwiera się przecina szyba odwrotność guzikowa dam do góry idzie na dół od pasażera nie mogę drzwi nie raz otworzyć jak by trzymał teraz cały czas mi świeci światło w kabinie a auto zamknięte 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co pokazuje VCDS bądź VAG-COM?? Poza tym przeczytaj co napisałeś i popraw bo nie da się tego czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wymienił moduł komfortu na Anglika i nie zakodował jak należy. Albo samo auto po przekładce zrobionej na sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Lukasz_mk2 napisał:

Poza tym przeczytaj co napisałeś i popraw bo nie da się tego czytać.

Mistrz interpunkcji jest narkoleptykiem i zasnął przy pisaniu posta, wnioskuję po tym, bo nawet na końcu posta nie zdążył już kropki postawić:decayed:

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Muskel1 napisał:

Mistrz interpunkcji jest narkoleptykiem i zasnął przy pisaniu posta, wnioskuję po tym, bo nawet na końcu posta nie zdążył już kropki postawić:decayed:

He wiesz co, mnie też to strasznie wpienia. Sorry za ot.

Ps zobaczcie na jego poprzedni post.  Też napisany byle jak, a jak dostał odp z prośbą o wyjaśnienie/sprostowanie to się już nie odezwał.

Może jakiś nie śmiały jest, nie wiem ale wydaje mi się że nawet szkoda odpisywać :wink:

Edytowane przez Pieterb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę też szyby otworzyć zero kontaktu od pasażera teraz i kierowcy ogólnie coś jej odwaliło nie wiem gdzie szukać przyczyny nie raz było tak że działało i na drugi dzień już nic nie chodziło słychać było takie cykanie jakby chciała zejść na dół 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Audia4b6199519 napisał:

Moduł był zamieniony nic nie dało zobaczę wiązkę podłączyłem vag i Wyskakuje mi zwarcie masowe tylko teraz gdzie najbliżej szukać najlepsze to że zamykam z pilota auto to drzwi pasażera wogole się nie zamykają 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...