Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 Avant 2018 2.0 TDI 190KM Quattro NERO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na 8,5 X 19 pasuje także 245/35 R19. Mam tak fabrycznie:wink:

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Muskel1 napisał:

Na 8,5 X 19 pasuje także 245/35 R19. Mam tak fabrycznie:wink:

tak, wiem że 245 będzie pasować i na 8 i 8,5

bardziej miałem wątpliwość czy te pół cala jakoś wpływa na wygląd, ewentualnie na ułożenie opony

wiadomo też, że przy 8 calach może być niższe et

Opublikowano
  • Autor

boszsz, ale w tym audi koszmarny jest dźwięk klaksonu:exclamation:

Opublikowano
1 godzinę temu, pit07 napisał:

boszsz, ale w tym audi koszmarny jest dźwięk klaksonu:exclamation:

Czemu? Moze Ci działa tylko jeden?

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, kristof91 napisał:

Czemu? Moze Ci działa tylko jeden?

B)może to tylko moje odczucie, ale jest taki "po taniości", dudniący i jak w hali odgłos

w też VAGowskim  passacie dużo przyjemniejszy odgłos

wiem, że problem " z du....y":polew: ale tak jakoś nie pasuje mi do skądinąd naprawdę porządnie zrobionego auta jakim jest b9

Opublikowano
  • Autor

trochę więcej czasu więc udało się założyć kamerę cofania :ph34r:

IMG_6670.JPEG

Opublikowano
22 godziny temu, pit07 napisał:

trochę więcej czasu więc udało się założyć kamerę cofania :ph34r:

IMG_6670.JPEG

Przydatna funkcja :thumbup1:

Opublikowano
W dniu 2.04.2022 o 13:04, pit07 napisał:

boszsz, ale w tym audi koszmarny jest dźwięk klaksonu:exclamation:

Hahaha, życzę Ci, żebyś nie musiał go używać :D 

Opublikowano
  • Autor

ależ mnie kusi:evil:

tylko czy nie będzie za czarno:dziura:

Grill-atrapa-czarny-polysk-Audi-RS4-8W-8W0853653AT-Typ-samochodu-Samochody-osobowe.jpg

Opublikowano
  • Autor

powoli "urządzam" auto...

weszło przyciemnienie tylnych szyb privacy...

no i Zając przyniósł kilka świecidełek z okazji Świąt :audi:

IMG_6720.thumb.JPEG.baa4db8d5b75a8de3a55da3843cf7fa2.JPEGIMG_6724.thumb.JPEG.42bf1d8e8ac199e17521f93ac058e775.JPEGIMG_6727.thumb.JPEG.0e0dbb5cd991cd7e0e3aa7d377d6fc72.JPEGIMG_6729.thumb.JPEG.22498c458685b7a78192992135cd3d8a.JPEGIMG_6731.thumb.JPEG.1247b879862d484fae6f10487b8110cc.JPEGIMG_6734.thumb.JPEG.6d41050ab0b0fb11d4c7b1bfb62526fc.JPEG

Opublikowano

Powiem tak, pierwszy i podstawowy mod w Twoim aucie to … w dół :wink:

W tym momencie koza straszna :facepalm::facepalm:

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, Michu1996 napisał:

Powiem tak, pierwszy i podstawowy mod w Twoim aucie to … w dół :wink:

W tym momencie koza straszna :facepalm::facepalm:

na razie jest na 17, a jak wejdą 19 to będziecie mieli używanie :polew:

Opublikowano
5 minut temu, pit07 napisał:

na razie jest na 17, a jak wejdą 19 to będziecie mieli używanie :polew:

Lepiej nie zakładaj 19” …

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Michu1996 napisał:

Lepiej nie zakładaj 19” …

???

Opublikowano
2 minuty temu, pit07 napisał:

???

Przymierz to zobaczysz :P

Opublikowano
  • Autor
20 minut temu, pelonek1 napisał:

Przymierz to zobaczysz :P

mega pomocna rada...

Edytowane przez pit07

Opublikowano

Co mam Ci napisać? Poszukaj w necie i zobacz jak wygląda 19" z zawieszeniem 1BA, wtedy zobaczysz czemu kolega Ci napisał żebyś nie zakładał 19".

Opublikowano
  • Autor

widziałem i nie jest to nic strasznego

Opublikowano
1 minutę temu, pit07 napisał:

widziałem i nie jest to nic strasznego

strasznie to może nie ale ch...o na pewno

Opublikowano
7 godzin temu, pelonek1 napisał:

Co mam Ci napisać? Poszukaj w necie i zobacz jak wygląda 19" z zawieszeniem 1BA, wtedy zobaczysz czemu kolega Ci napisał żebyś nie zakładał 19".

Dokładnie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.