Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ktory felunek bardziej pasuje ??

S4 czy BBS ??

  1. 1. S4 czy BBS ??

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jak w temacie , ankietka poszla prosze o wasze zdanie :) Felunek od S4 i BBS jak widac na zalaczonych :)

9c064af24cdfad69m.jpg

8bc9462f0bac4ac5m.jpg

b6721a00a7ee6627m.jpg

Opublikowano

oczywiście ori :wink:

Opublikowano

zdecydowanie pierwsze

Opublikowano

Zgadzam sie z przedmowcami!! :) ale pytanko: jaki masz rozmiar felg i opon?? bo Tvoja :audi: wyglada jak na terenowym zawieszeniu?? :P

Opublikowano

Pierwsze

Opublikowano
Zgadzam sie z przedmowcami!! :) ale pytanko: jaki masz rozmiar felg i opon?? bo Tvoja :audi: wyglada jak na terenowym zawieszeniu?? :P

Przecież każde seryjne A4 wygląda właśnie tak na seryjnym zawiasie :smile:

Opublikowano

Felgi pierwsze ale masz zdecydowanie za mały profil opony jak na ten rozmiar felgi ! Wiekszy profil i bedzie zupełnie inaczej wygladac.

Opublikowano

Zakładaj te od S-ki :wink: a te fele nie byly zakladane na Murzyna A4 :question:

Opublikowano
Zakładaj te od S-ki :wink: a te fele nie byly zakladane na Murzyna A4 :question:

toż to Murzynowóz :lol: stawiam na te od S-ki

Opublikowano
a te fele nie byly zakladane na Murzyna A4 :question:

Przecież to Murzyna pistacja na fotkach :biggrin:

Opublikowano

Ano :lol:

Opublikowano

Zawsze ori :bicz:

Opublikowano

S4 Rulezz tylko ori :a4fan:

Opublikowano

na czyms demo trzeba bylo zrobic :P

ale masz zdecydowanie za mały profil opony jak na ten rozmiar felgi ! Wiekszy profil i bedzie zupełnie inaczej wygladac.

co ty pitolisz? to jest 225/45 R17 wiec wszystko gra

Opublikowano

Kolego Sorni widziales autko na tych oponach na zywo?Ja widzialem profil jest ok :a4fan:

Opublikowano

nie sadzilem, ze anieta bedzie 1 myslana :rotfl: fele 1 i 2 w realu nie roznia sie jakos specjalnie.

temat zakonczymy moze innym demem: :twisted: :twisted: :twisted:

aa759eb4cad7aa80.jpg

Opublikowano

te od eski maja profil 40...

...już :P bo mają milimetr bierznika.

i na korzyść dwójki przemawia waga dwukrotnie mniejsza od tych z eski.

Murzyn, widze że ankieta ankieta a sa przekozaki :eek: :eek: miodzio jak u Roba

Opublikowano

tez mi sie podoba :eek:

Opublikowano

Murzyn, zaprezentuj moze fele w oddzielnym temacie, zeby tu OT nie robic. powiem tylko, ze wygladaja niesamowicie (moze to przez to swiatlo...) :eek:

[ Komentarz dodany przez: Murzyn: 03-04-2007, 21:06 ]

ankieta sie skonczyla jednomyslnie (ten 1 glos to moj :lol:, 2 kezora - przekora bo te od S-ki sa jego ) wiec na poprawe humoru wrzucilem najladniejsza wersje

Opublikowano

jak dlamnie to tylko S4 :twisted:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.