Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do przewidzenia było, że temperatura w dolocie nie spadnie, bo na to ma wpływ w 99% icek. Jakie są jednak Twoje wrażenia akustyczne po montażu stożka?

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, szaryy napisał(a):

do przewidzenia było, że temperatura w dolocie nie spadnie, bo na to ma wpływ w 99% icek. Jakie są jednak Twoje wrażenia akustyczne po montażu stożka?

Szczerze mówiąc stożek słychać głównie podczas nagle wciśnięcia gazu .

Chwilowo jeżdżę bez programu i odpietym n75 przez co turbo nie zasysa pełnej ilosci powietrza i nie wiem co będzie później .

W sumie fala reszta po za efektem wizualnym się nie zmieniła za bardzo

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Jakiś czas było cicho , ale postępy trwają :)

Na początku stycznia wlatuje nowy dwumas + sprzęgło  z AWX i tarcza BFB

Do tego wpadły czarne doły w kolorze LZ9W ( przez pogode nie dodaje nawet zdjęc :) )

Do tego wpadł pomysł , żeby zrobić aktywny wydech na przycisk " S " jestem już na finiszu powoli .

 

Podziękowania dla kolegi z grupy za pomoc w ogarnięciu przekaźnika i drugiego kolegi za " kablologie" :)

317643323_668335091624963_2606352416885449069_n.jpg

16708674532709009368445003829764.jpg.7636808bfd08e1961b08d12c5a5fce57.jpg

16708674866023258320645950901805.jpg.7a247904f279d6dc1efd7c57e460ff5c.jpg

16708674976654075562046775474657.jpg.e8cd87de989e62332b9385fb127cf1aa.jpg

Opublikowano

za***ista opcja z klapami pod S :oklasky:

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję , dziękuję :) W przyszłości wpadnie jeszcze jeden przycisk , być może kolejne S ale podświetlane na zielono pod multimape :)

Opublikowano
  • Autor

Hej ! Udało się skończyć montaż przycisku "S" pod klapy :)

@DarekS4 - łap ! jeśli bedziesz zainteresowany okablowaniem itp pogadamy na priv :)

 

 

* Wybaczcie za brudne auto i bałagan w garażu ( garaż nie mój : ) )

 

Opublikowano

Spoko fajnie wyszło .... Jak do wiosny nie zrobię nic u siebie a chciałbym cały nowy wydech to się zgłoszę bo czasu totalnie brak. 

Byłem tam ostatnio u was po silnik szkoda że wcześniej się nie zgadaliśmy to bym podjechał. 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Chwilowo mało się działo , ale powoli ruszam dalej .

Felgi zmieniłem na BBS ze zdjęcia niżej , mam wątpliwości czy na pewno dobrze to siądzie , najwyżej znowu zmienię : )

Wpadło sprzęgło z diesla , juz zamontowane i wszystko śmiga .

Obecnie auto jest na strojeniu ( małe problemy , przy 1.2 bara wyrzuca silikon z intercoolera , ale nowe opaski załatwią sprawę ) .

Zmieniona wiązka wtrysków ( moja się rozpadła :P )

Na dniach wrzucę wykresy z  hamowni i może jakiś film z przyśpieszeniem / dzwiękiem wydechu .

*Zostanie zmieniona równiez odcinka , specjalnie kupiłem sonometr żeby zmierzyć różnice na otwartych / zamkniętych klapach + środek .

323082933_1214445856167964_7979908267210422255_n.jpg

Opublikowano

no ciekaw jestem jak to u Ciebie brzmi z tymi klapami. Dziwne, że masz taki problem z tymi silikonami bo ja nic specjalnego z obejm u siebie nie wrzucałem z a siedzi szczelnie już rok czasu

Opublikowano
  • Autor

Obejmy ogarnięte , program gotowy :)

261 KM i 357 NM : )

teraz problem został z dolotem, na dniach oddaje auto do przerobienia :)

Opublikowano

czekają Cię w takim razie piękne chwile, przynajmniej do momentu aż znowu zacznie brakować kunia :D 

Opublikowano
  • Autor

Lecimy dalej !

Następny MOD na którego dość długo czekałem a chciałem bardzo - Biledy + czarny środek , termin mam na połowę lutego , więc już niedługo.

A prace końcowe będą prezentowały się tak :

 

Przy okazji polecam firmę : " Regeneracja reflektorów DUDI CARS & PARTS " - kolejny już komplet u nich :)

329829813_878835036678711_8214273914387052239_n.jpg

Opublikowano
1 godzinę temu, Koziar993 napisał(a):

Lecimy dalej !

Następny MOD na którego dość długo czekałem a chciałem bardzo - Biledy + czarny środek , termin mam na połowę lutego , więc już niedługo.

A prace końcowe będą prezentowały się tak :

 

Przy okazji polecam firmę : " Regeneracja reflektorów DUDI CARS & PARTS " - kolejny już komplet u nich :)

329829813_878835036678711_8214273914387052239_n.jpg

Jaki koszt?? Kupujesz całe lampy czy wysyłasz swoje i przerabiają ??

Opublikowano
  • Autor

Przerabiają , koszt 2400 ale tylko dlatego taki duży ,że muszę kupić nowe klosze ( moje skończyły żywot ) a chce Ori + malowanie środka na czarno, więc cena rośnie :)

Opublikowano
  • Autor

Mała zmiana jeśli chodzi o dolot, wyspawane na nowo pod dany stożek+ nowa ścianka która będzie to odgradzać , tym razem bardziej profesjonalnie będzie ?

Wstępne foto i przymiarki .

IMG-20230213-WA0027.jpg

IMG-20230213-WA0025.jpg

Opublikowano
W dniu 9.02.2023 o 20:06, Koziar993 napisał(a):

Przerabiają , koszt 2400 ale tylko dlatego taki duży ,że muszę kupić nowe klosze ( moje skończyły żywot ) a chce Ori + malowanie środka na czarno, więc cena rośnie :)

Masz info skąd można dostać nowe oryginalne klosze Valeo do lamp?

Opublikowano
  • Autor

Na allegro są w dziale " ASO " 340 zł +/- za sztukę .

Opublikowano
  • Autor

IMG-20230213-WA0030.jpg

Opublikowano
  • Autor

Lecimy dalej , jako że moja osłona stożka była prowizoryczna, czas pozwolił zrobić nową, dokładną. 

Między maską a osłoną jest około 4mm luzu , więc temperatura nie będzie szła góra .

Największym miejscem odsłoniętym jest wyjście dolotu , ale powinno zdać egzamin :) .

W niedzielę zrobię foto jak to wygląda gotowe pod maską :)

IMG-20230215-WA0007.jpg

IMG-20230214-WA0001.jpg

IMG-20230214-WA0014.jpg

Opublikowano
  • Autor

IMG_20230219_103159.jpg

IMG_20230219_103157.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.