Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buczenie wycie audi a4b6 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem w granicach 90km/h przy dodawaniu i puszczeniu gazu auto buczy i gwiżdże po za tym z autem nie ma żadnego problemu

 

 

aczkolwiek jest to mocno irytujące. Pozdrawiam

Opublikowano

Nieszczelny wydech, wejdź pod auto i szukaj, może być przy samym kolektorze wydechowym, często ukręcają się szpilki, zrywają się plecionki, gnije przy tłumiku.

Opublikowano
  • Autor

Byłem dziś u mechanika i mówi że skrzynia wyje najgorzej na 5biegu przy 2.5tys obrotach na 6 w sumie też na 4 zaczyna

Edytowane przez Audibex

Opublikowano

Ja tam nie słyszałem aby skrzynia biegów wyła, czy sprawdzał wydech?

Opublikowano

Prędzej skrzynia jak wydech. 

Opublikowano

Też myślę, że to raczej skrzynia. Te 5cio biegowe lubiały się zepsuć i właśnie tak wyją. Wrzuć na luz w czasie wycia, powinno ustać. 

Edytowane przez Muskel1

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Właśnie nie wiem czy to skrzynia wszystko ładnie chodzi zmniejszyłem ciśnienie w oponach bo było 2.8 to ten dźwięk dopiero przy 110kmh się pojawia.. dźwięk wydobywa się tak jakby po stronie filtra powietrza od strony pasazera na postoju jedynie dudni przy filtrze powietrza i wibruje na jałowym biegu

Opublikowano

Wejdź pod spód i oceń sam co tam jest, jak wszystko będzie ok to niestety ale zostaje tylko skrzynia lub sprzęgło/łożysko oporowe.

Opublikowano
  • Autor

Dopiero zobaczyłem opony dokładnie i mam dwa guzy na tej właśnie stronie zmienię opony zobaczę czy pomoże 

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Aktualizacja nie pomogło. 2tyg temu wymieniłem napinacz łańcuch i skrzynie na używana teraz wystepuje taki dźwięk 

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.