Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mapy MIB w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oj to robiłem i to chyba z 3 razy. Niestety po takim zabiegu autko kartę widzi ale jest wszędzie N'A podczas próby aktualizacji i zakładka "Kontynuuj" na samym dole jest wyszarzała :/ Próbowałem tez pobrać jeszcze raz paczkę ale to nic nie pomogło :( 

Opublikowano

Prawdopodobnie należałoby zastosować trick z uaktywnieniem SWDL ale to z pozycji zielonego menu, którego w tej chwili (przed patchowaniem) nie masz uruchomionego.

Możesz zostawić soft 3344 wielkiej różnicy do 3346 nie ma.

Teraz musisz wgrać pacht. Na filmiku nie jest pokazane samo pachtowanie tylko instalacja More Incredible Bash.  Po zainstalowaniu More Incredible Bash musisz w pierwszej kolejności wybrać z listy zrobienie Backup Twojej jednostki.

Dopiero po wykonaniu Backup uruchamiasz patch wybierając  patch IFS-root. 

Opublikowano

Ok. Pobieram patcha: 

 

Po wgraniu wybieram z zielonego menu najpierw backup a potem patch i wsio?

Edytowane przez protoss

Opublikowano
13 minut temu, protoss napisał:

Ok. Pobieram patcha: 

 

Po wgraniu wybieram z zielonego menu najpierw backup a potem patch i wsio?

To nie jest pacht.

 

Tu masz patch

MIBSOLUTION.ONE

 

Opublikowano

Dziękuje. Ten 427 MB?

Opublikowano

Nie. 

Ten MIB 3.3.3 -  2.6MB

Opublikowano

Udało mi się zrobić backup jednak niestety patch chyba się nie udał:

 

20220727_145648.jpg

20220727_145717.jpg

20220727_145737.jpg

20220727_145748.jpg

20220727_145803.jpg

Opublikowano

Powinno ruszyć jeżeli wszystko wykonałeś jak na filmiku z instrukcją.

Opublikowano

Dodam że jak instalowałem PAtcha to był komunikat że karta nieczytelna. Może faktycznie spróbuje zrobić pełny format?

Opublikowano

Użyj innej karty.

Opublikowano

Nie mam niestety. Ale na filmnie jest tak samo - też jest N\A wszędzie wiec chyba ok. Nie ma natomiast pokazane jak robi ten patch. Który filmik miałeś na myśli?

Opublikowano

Właśnie ten. (Q7 wgrywamie M.I.B.)

Opublikowano

Przeoczyłeś jeden punkt z instrukcji. Nie wkleiłeś do folderu Patch ściągniętych patches.

Opublikowano

Hmm pogubiłem się już... Pobrałem patcha, zgrałem na kartę SD, zrobiłem aktualizację, zrobiłem backup.  Nie mam żadnego folderu Patch :(

Opublikowano

Masz. Na karcie masz w tej chwili More Incredible Bash, znajduje się tam folder patches a w nim 2 pliki. Do tego folderu musisz wrzucić ściągnięte z linku poniżej pliki pacht a dokładniej mówiąc ten jeden folder odpowiedni do Twojego softu 3344.

Rozpakowujesz ściągnięty plik M.I.B. Patches, z rozpakowanych  plikiów wybierasz MHI2_ER_AU22_K3344_MU1438_Patch i wrzcasz na kartę SD do pliku Patches. Wkładasz kartę do slotu SD1, uruchamiasz zielone menu i aktywujesz pachtowanie. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Ok chyba się udało. Mam teraz dodatkową opcję w menu głównym jednak dalej nie widzę Audi Android. Czy teraz spróbować wgrać najnowszą wersje firmware czy już wgrywać mapy?

 

 

20220727_180029.thumb.jpg.e78448225af442ad9f423b1da6e3a53f.jpg

20220727_174304.jpg

20220727_174918.jpg

20220727_175248.jpg

20220727_175923.jpg

Edytowane przez protoss

Opublikowano

Teraz możesz wgrać mapki. Patchowanie powiodło się. Przy okazji uruchomiło funkcję Android Auto ale do tego celu musisz dołożyć gniazda USB.

Opublikowano

W moim przypadku jest tylko jeno pod prawym łokietnikiem od kierowcy z napisem tylko do ładowania. W jaki sposób mógłbym takie gniazdo dołożyć? Moze jakaś przejściówka z sd na usb? - z tego co się orientuję to tylko w drugą stronę. z  usb na SD. A może jest jakieś drugi port usb ukryty w samochodzie? 

 

Co do mapek to mam dwa foldery:

image.png.5cfc7853060eebfad980b2759c968f7e.png

 

Rozumiem że w moim przypadku zgrywam zawartość tylko MIB2 na kartę?

Edytowane przez protoss

Opublikowano

Wszystkie 3 pliki do głównego folderu na kartę SD.

 

Co do Android Auto i doposażenie gniazd USB to wstawiłem Ci linka na pierwszej stronie:wink:

Opublikowano

Mówisz o tym:

 

? :)

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.