Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja niebieska perełka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wcześniej jeździłem VW Touran 1T3 2,0 TDI CR 140KM po sprzedaży rozglądałem sie i za Astrą K i 508 za Passatem no i za A4,  to autko trafiło się przypadkiem na jednym z portali i długo tam nie było :)

Rocznik 2008 143KM skrzynia manual przebieg 267tyś, auto 2,5 roku temu sprowadzone i przez ten czas przejechało 23tys po naszych drogach, auto naprawdę bardzo zadbane ( jeździła kobieta z dzieckiem do szkoły) wszystkie elementy chromowane obklejone na czarny mat plus szyby, wyposażenie:

ABS+ESP

bi-xenon

klima 3 strefowa

navi z kolorowym MMI3G

kolorowy licznik

zmieniarka na 6 płyt

wzmacniacz i subwoofer w bagażniku

czujnik zmierzchu, deszczu

Pakiet oświetlenia wnętrza ( oświetlenie przestarzeń na nogi przód/tył, podświetlane kratki oraz klamki wewnętrzne)

Poduszki boczne również w tylnych oparciach 

hak fabryczny i wiele innych

jest kilka rzeczy do poprawy jak górne wahacze i imbusik w pompie ale o tym wiedziałem wiec cena tez była mocno obniżona :D

Brakuje mi jedynie bluetooth ale może uda sie aktywować a jak nie to jakiś zestawik aby odtwarzać muzykę.

 

20220720_130602_resized_1.jpg

20220720_130615_resized_1.jpg

20220720_130629_resized_1.jpg

20220720_130656_resized_1.jpg

20220720_130705_resized_1.jpg

Edytowane przez wojtek26

Opublikowano

to teraz pasuje ładną felgę założyć :whistling:

Opublikowano

Trochę roboty będzie bo wersja podstawowa ale ładna fura 

Opublikowano

Fajna furka . Widzę mmi już na a kiera bez multifunkcji , jak to czasem ludzie konfiguracją te nowe auta .

 

Powodzenia w modach

Opublikowano
8 godzin temu, karolek_ust napisał:

Fajna furka . Widzę mmi już na a kiera bez multifunkcji , jak to czasem ludzie konfiguracją te nowe auta .

 

Powodzenia w modach

Dziwnie wyglada ta kierownica bez multifunkcji

Opublikowano
  • Autor

Faktycznie ktoś dziwnie skonfigurował to auto ma kilka rzeczy kosztujących pewnie spora dopłatę jak klima 3 strefowa lepsze siedzenia, nagłośnienie ,webasto a nie ma tempomatu czy kiery multi, na szczęście doposażyć można :D. Nie długo biorę się za wymianę imbusu mam pomysł jak to zrobić bez ściągania sanek no i niestety jest luz na flanszy półosi ale z prawej strony wiec mechanizm różnicowy do wyjęcia.

Opublikowano
W dniu 26.07.2022 o 11:01, wojtek26 napisał:

Faktycznie ktoś dziwnie skonfigurował to auto ma kilka rzeczy kosztujących pewnie spora dopłatę jak klima 3 strefowa lepsze siedzenia, nagłośnienie ,webasto a nie ma tempomatu czy kiery multi, na szczęście doposażyć można :D. Nie długo biorę się za wymianę imbusu mam pomysł jak to zrobić bez ściągania sanek no i niestety jest luz na flanszy półosi ale z prawej strony wiec mechanizm różnicowy do wyjęcia.

jak sie dzieci wozi do szkoły to 3 strefowa klima sie przydaje autko widac było konfigurowane pod kobiete i rodzine . zaczął bym od wymiany kierownicy na sline multi  i chip na ~`200 koników.

Edytowane przez slawinho

Opublikowano

Sanek w tym aucie Panie kolego już nie ma jest to już inaczej zrobione niż poprzednie modele pomysł jest na to tylko jeden i inaczej tego imbusa nie zrobisz, a tak ogólnie bardzo ładny jest ten kolor miałem taką w tym kolorze na 19 felgach to robiło robotę wiadomo są gusta i guściki o czym się nie dyskutuje gratulacje zakupu 

Opublikowano
  • Autor

po krótkiej znajomości autko stoi fochy, przy próbie wymiany górnych wahaczy i wyprasowaniu śruby centralnej mimo potraktowaniu całości palnikiem zwrotnica pękła:doh: 

Opublikowano
2 godziny temu, wojtek26 napisał:

po krótkiej znajomości autko stoi fochy, przy próbie wymiany górnych wahaczy i wyprasowaniu śruby centralnej mimo potraktowaniu całości palnikiem zwrotnica pękła:doh: 

Też tak miałem , to aluminium pęka, pamiętaj że są dwa rodzaje zwrotnic w A4 B8 , musisz patrzeć na ten otwór koło piasty jeden jest trójkątny a drugi ma inny kształt 

Opublikowano
  • Autor
41 minut temu, karolek_ust napisał:

Też tak miałem , to aluminium pęka, pamiętaj że są dwa rodzaje zwrotnic w A4 B8 , musisz patrzeć na ten otwór koło piasty jeden jest trójkątny a drugi ma inny kształt 

Zwrotnica juz kupiona i zamontowana, pora wziąć sie za druga stronę :grin:

Opublikowano

@wojtek26

 

ja to myślałem że jeśli jest navi 3G to ten bluetooth zawsze jest

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, mateusz.oraczewskiA4 napisał:

@wojtek26

 

ja to myślałem że jeśli jest navi 3G to ten bluetooth zawsze jest

Jak sie okazało to jest chyba 2G high ale dokupiony jest trasmiter bluetooth i fajnie gra zestawik 

 

Opublikowano

@wojtek26

a do połączeń telefonicznych był seryjny BT?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Przyszedł czas na wymianę nieszczęsnego imbusika czas operacyjny 7,5godz byłoby szybciej ale cholernik nie chciał wyjsc z gniazda. Do tego doszła wymiana zamków drzwi przednich oba padły dzień po dniu.

Zdjęcie imbusa po przebiegu 271tyś.

imbusik1.jpg

zamek1.jpg

Opublikowano
  • Autor

Przyszedł czas na kolejny mod, wygłuszenie pokrywy silnika poszła pianka 9mm ale okazała sie jednak za gruba i musiałem dać podkładki pod bolczyki na silniku bo w jednym miejscu wyskakiwała osłona, na pokrywę silnika poszła pianka 6mm.

Bede jeszcze wygłuszał gródź ale to musze wjechać na podnośnik i zdemontować osłony termiczne.

20221023_085515_resized.jpg

20221023_091045_resized.jpg

20221023_103732_resized.jpg

Opublikowano

Te pianki sa odporne na wysoka temperaturę?? Nie stopi sie to a co najgorsze czy nie zapaliłoby się?

Opublikowano

Noo na grodź gdzie wydech to tak ryzykownie chyba że nie da palne 

Opublikowano
  • Autor

one sa odporne na temp i nic sie z nimi nie dzieje, w poprzednim aucie wykleiłem ściankę grodziowa gdzie zaraz za osłoną termiczna był DPF i nic się nie działo wiec tutaj tym bardziej będzie dobrze. 

Opublikowano

Jak tą pianką wygłuszysz grodź to czapki z głów, na moje za mało miejsca żeby nią wyklejać, sklei się ze sobą zanim włożysz ją na miejsce.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.