Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamiana RNS-e na Symphony II


rs50

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

czy ktoś z was przechodził z radia rns-e na symphony II? Czy można kupić kompletne adaptery do przejścia pomiędzy radiami? Będe wdzięczny za wszelkie wskazówki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystam wcale z funkcji jakie daje rns-e. Używam tylko samego radia + plyty CD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symphony 2 z kasetą?Czy te Symphony 2+ bez kasety ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz fabrycznie rnse? To zdecydowabie szukaj tego nowego symphony/concerta 3 generacji - tylko jeden pin do przełożenia bez żadnych przejściówek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlaśnie udało mi się kupić za grosze Symphony II z kaseta - dla mnie w zupełności wystarczy. Jeśli są gotowe kostki do podłączenia to bym z chęcią przełożył. A na RNS-e mam juz chętnego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rs50 napisał:

Jeśli są gotowe kostki do podłączenia to bym z chęcią przełożył.

Nie spotkałem się z takim gotowym pełnym adapterem quadlock-iso by pasował do b6/7. Trzeba samemu wyrzeźbić...lub też mogę taki wykonać o ile będę miał wszystko na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że taka przejściówka quadlock-iso by to musiała być. Sam quadlock tego typu jest do kupienia? Komplet oryginalnych wtyczek do Symphony 2 mam. Kwestia połączenia kabli z samym quadlockiem.IMG_20220731_134209.jpg.fb92527c8adc9875c2f45fe63f924bbc.jpgIMG_20220731_134525.jpg.e797d6dce785a9838943458578d2d82f.jpg

I jeszcze zdjecie przejsciówki do anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, rs50 napisał:

Wydaje mi się że taka przejściówka quadlock-iso by to musiała być. Sam quadlock tego typu jest do kupienia? Komplet oryginalnych wtyczek do Symphony 2 mam. Kwestia połączenia kabli z samym quadlockiem.

No taki zestaw by się właśnie przydał,nie widziałem takiego gotowca na allegro,ale pewnie kwestia filtrowania przy szukaniu. Generalnie za 120-150 zł można trafić symphony2+ lub concert2+,i wyjdzie tyle co Twój kaseciak z adapterami. A wygląd i jakość dźwięku jest lepsza w tych nowszych radyjkach,przetestowałem już wszystkie radia fabryczne i wiem co pisze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pila24 napisał:

No taki zestaw by się właśnie przydał,nie widziałem takiego gotowca na allegro,ale pewnie kwestia filtrowania przy szukaniu. Generalnie za 120-150 zł można trafić symphony2+ lub concert2+,i wyjdzie tyle co Twój kaseciak z adapterami. A wygląd i jakość dźwięku jest lepsza w tych nowszych radyjkach,przetestowałem już wszystkie radia fabryczne i wiem co pisze ?

Dzieki za info! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...