Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA


Madas

[b]Kto będzie mistrzem badmintona na Zlocie ??[b]  

  1. 1. [b]Kto będzie mistrzem badmintona na Zlocie ??[b]



Rekomendowane odpowiedzi

to jest impreza zamknięta ..... ludzie będą podziwiać auta z jakiejś odległości a zarazem reklama klubu A4 ....

macie dziwne podejście :mysli:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 21:07_________________________________________________a pod ośrodkiem nikogo nie będzie bo ośrodek jest zamknięty .... i nikt nie wie gdzie stacjonujemy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a pod ośrodek nikogo nie będzie bo ośrodek jest zamknięty .... i nikt nie wie gdzie stacjonujemy ...

jak to nikt, w pierwszym poście przecież jest napisane :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pod ośrodek nikogo nie będzie bo ośrodek jest zamknięty .... i nikt nie wie gdzie stacjonujemy ...

jak to nikt, w pierwszym poście przecież jest napisane :naughty:

chodzi o ludzi z zewnątrz, którzy nie wiedzą gdzie mamy wynajęty ośrodek.

poza tym uważam że chyba lepiej dla klubu jak się reklamuje za free. rozumiem że dla niektórych lepiej by było zamknąć się w klasztorze i może jeszcze jechać nocą żeby nas nikt nie widział. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że dla niektórych lepiej by było zamknąć się w klasztorze i może jeszcze jechać nocą żeby nas nikt nie widział. :confused4

tajnos agentos :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie oto chodzi - przejazd jest jak najbardziej sprawą reprezentacyjną, ustawić się gdzieś na godzinke czy dwie żeby ludzie sobie mogli furki pooglądać też jest OK.

Bardziej chodziło oto że jak będziemy się bawić na lotnisku, będziemy zajęci atrakcjami, zabawami czy skokami z samolotu to lepiej jakby się koło fur nikt nie kręcił - bo zamieszanie to dla pewnych grup osób niezła okazja - niestety takie mamy czasy - nikt nie piszę o jakiejś totalnej separacji i przejeździe nocnym :wink4:

[br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 21:29_________________________________________________osobiście uważam, że będzie dobrze ( i niema się co martwić na zapas )- w końcu najwięcej to tam będzie nas :)[br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 21:30_________________________________________________zresztą może będzie lało to i tak z aut nie wyjdziemy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirku ale Madas pisał że na płyte lotniksa nikt nie będzie miał wstępu i nikt się nie będzie koło aut kręcił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

to też pisałem (niema się co matrwić na zapas )

musiałem nie doczytać :notworthy:

ja i tak się już nie mogę doczekać - mimo że furka dalej na żółtych blachach :disgust: jutro ostatnia szansa :angry:

[br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 21:36_________________________________________________inaczej zjawię się B6 :)[br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 21:37_________________________________________________a chciałem jeszcze troszke km zrobić przed programem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak mi się przypomniało - rozumiem że furki parkujemy na terenie ośrodka? Pomieścimy się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak mi się przypomniało - rozumiem że furki parkujemy na terenie ośrodka? Pomieścimy się?

tak jest dwa miejsca postojowe dla mnie i dla Madasa, reszta aut parkuje przy ośrodku dla młodocianych przestępców :cool1::evil::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak mi się przypomniało - rozumiem że furki parkujemy na terenie ośrodka? Pomieścimy się?

na ośrodku jest spokojnie miejca na 10-12 autek - reszta parkuje niedaleko ( w rumuńskiej dzielnicy ) :decayed:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 21:41_________________________________________________

A tak mi się przypomniało - rozumiem że furki parkujemy na terenie ośrodka? Pomieścimy się?

tak jest dwa miejsca postojowe dla mnie i dla Madasa, reszta aut parkuje przy ośrodku dla młodocianych przestępców :cool1::evil::polew:

widzę nawet myśli mamy podobne - tylko Ty szybciej piszesz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę nawet myśli mamy podobne - tylko Ty szybciej myślisz :polew:

zgadza się :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybciej piszesz - szybciej piszesz - szybciej piszesz :tongue4:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 21:45_________________________________________________Bartku na którym piętrze mam pokój - wolałbym na parterze - nie chce mi się na 2 piętro kół wnosić :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku na którym piętrze mam pokój - wolałbym na parterze - nie chce mi się na 2 piętro kół wnosić :polew:

Eeee nie wnoś - zrób tak jak ja, spuść z nich powietrze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki właśnie odwołałem Canal+ HBO bo nie chce żeby Wasze nfury były widoczne....

załatwiłem wszytskim plandeki na auta na przejazd przez piłe :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli najważniejszy wyścig będzie z lotniska do schroniska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzwa chłopaki macie dobry pomysł z zasłanianiem aut plandekami pod marketami, że też wcześniej nie wpadłem na ten pomysł :mysli::decayed:

to ja się z Bartkiem urabiam po pachy żeby zbudować fajny wizerunek naszego klubu a tu takie jaja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli najważniejszy wyścig będzie z lotniska do schroniska :D

krata piwa dla tego który wróci całym autem do ośrodka :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli najważniejszy wyścig będzie z lotniska do schroniska :D

krata piwa dla tego który wróci całym autem do ośrodka :polew: :polew:

bedzie karambol w bramie pod ośrodkiem :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli najważniejszy wyścig będzie z lotniska do schroniska :D

i to pod nadzorem Policji :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...