Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Moja pierwsza Audiczka Nowe Fotki


sebol23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Autko wyprodukowane zostało w 2003 roku. Wyposażone w silniczek 1,9 TDI 100KM :( Sprowadzone zostało z Niemiec w tym miesiącu z przebiegiem 156tys. Jestem jego 2 posiadaczem :gwizdanie: . Z wyposażenia po za radiem Symphony niema się czym pochwalić ponieważ z wyposażenia to podstawowa wersja czyli:

- dwu strefowa klima,

- 2 elektryczne szyby domykane i otwierane z pilota,

- elektryczne lusterka

- kierownica wielofunkcyjna obszyta skórom

- pakiet oświetlenie

- kontrola trakcji ABS+ESP

W planach

- wirus

- ściema szyb (cały tył + przednie boki) :evil:

- dokładki w kolor

- xenon niestety tylko HID-y

- tylne lampy led

- wymiana alusów 18 z rantami ???czekam tylko na wiosnę :)

- obszycie foteli i boczków drzwi jasną skórą??

- podświetlana gałka zmiany biegów + raczka hamulca ręcznego S-LINE

ale najpierw trzeba na to długo zapracować większość modów w przyszłym roku może kiedyś dojdzie do RNS-E :kox:

Jak na razie w aucie zostały wymienione wszystkie filtry + olej, odklejone naklejki A4 i 1,9TDI, stare zużyte opony zostały wymienione na nowe DUNLOP SPORT na oryginalnych felgach 16" 205/55, wymienione uchwyty w dzwiach na nowe zakupione w aso odziwo kosztowaly tylko 50zl - szt. w kolejce stoi wymiana włącznika świateł w konsoli wymiana uchwytu na napoje włącznik świateł awaryjnych oraz schowka na wizytówki.

Macie jakiś sprawdzony sposób na trzeszczącą tapicerkę dzwi gdy włączę głośniej radio to z dzwi dobiegają ciche ale denerwujące odgłosy lecz nie z winy głośnika okleiłem dzwi matami wygłuszającymi ale nie pomogło :(:thumbdown:

9fc65e4f78f77eb7med.jpg

e8940f21330dfa96med.jpg

5d6cfef68e774e4cmed.jpg

d78a6fe800c5801bmed.jpg

78058258d4bd6a6emed.jpg

81cc8da9c768b8acmed.jpg

60355f6473e44150med.jpg

fdc4ee593d072880med.jpg

e8a663f4033135dcmed.jpg

37e629cf3d6ff047med.jpg

357cc173d5da5969med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem miłe autko.

Całkiem fajne plany, gdyby nie...

- wymiana alusów na chromowane 17 lub 18 z rantami ale dopiero w przyszłym roku

+ chromowane nakładki na klamki na zewnątrz

Jak dla mnie to remiza. Oczywiscie to kwestia gustu, jak Ci bardzo zależy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo chcesz rezac.. :decayed:

I kosztownie widze oby sie udalo.. :gwizdanie:

Obszywanie skora jasna hm.. Lepiej kupic fotele gotowe orginalne (z grzaniem zmienisz panel klimy i podlaczysz) najlepiej z alcantara bo nie masz grzanych dupek wiec nie bedziesz w zime zadowolony z tej konfiguracji sam sie przekonasz :naughty:

Wiesz te dwie rury przy 100 km to chyba odpada przynajmniej ja bym nie robil :gwizdanie:

Lepiej wiruska strzel niz rezac zderzaki jakies powaznie :naughty:

A z felg jedynie te pierwsze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ile Cie kosztowały tylnie ledy i gdzie zakupiłeś?? ja taki wzor kolorow szukam do swojej i ciezko mi znaleźć na allegro.

Co za postojóweczki masz takie niebiesciutkie??

Niebiescy sie nie czepiaja??

Ogólnie autko super sie prezentuje :good:

powodzenia w modach :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno niebieskie postoje być nie mogą, tak mi kiedyś Pan na corocznym badaniu powiedział... Ale to poprzedni samochód, młody i głupi byłem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy zakupiłem na allegro za ok 650 zł fajny mod ale nie jest to to samo co oryginał czasami lekko od środka są zaparowane nie wiem czemu się tak dzieje: :confused4: A z niebieskimi postojówkami jak narazie niekt się nie czepiał ale jak złapia mnie niebiescy to pewnie się dowala i za przyciemnione przednie boczne szyby. Obecnie auto jeździ na ori felunki i oponach zimowych. A zastanawiam się nad rozmiarem felunku na lato mam 2 wzory na oku i nie jestem przekonany co do 18" ładnie by to wyglądało ale czy było by praktycznie ?? na naszych drogach. Co myślicie ????

8219cdaa1e23ab07med.jpg

5a7435f129ba8209med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te pierwsze chyba lepsze.

Ja letnie mam 17" opona 235/40 w koleinach jescze jakos sie jedzie. znajomy ma 18" i mowi ze ciezko troche, trzeba uwarzac zeby nie przeciec opony i felgii nie pokrzywic. wiadomo wizualnie bajka. sam sie zastanawialem nad zmiana. mam tez kolege co w A4 ma 19" ten to dopiero wyparuje przed siebie na droge :kox: ale wadomo kazdy ma swoje zdanie. ja chyba narazie jeszcze jeden sezon przynajmniej zostane na 17"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wuju dobrze prawi 1-tylko i gleba

na naszych drogach tylko 15-16 sa praktyczne :gwizdanie:

2 jest :sick3:

a do 1 byś musiał mieć przynajmniej po -50 p+t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze to EVO Racing - potrzebujesz zrobić do nich glebę z -40 mm przynajmniej, żeby ładnie wyglądało :confused4:

Drugie to coś na wzór EtaBeta - na 18" będzie ładnie wyglądać, ale do Ciebie to nie w białym kolorze :sick3:.

Co do 18" i jeżdżenia na nich po polskich drogach, to już było przerabianych wiele tematów. Jak się poruszasz po dobrych drogach, to śmiało zakładaj 18" :good:

Tu masz jak wyglądają oba modele na budzie B7:

1.

http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_juz_nie_taka_nowa_a4_w_koncu_czas_pokazac-t56330.0.html

2.

http://www.a4-klub.pl/smf/b7_bdg_moja_b7_25_tdi-t32710.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie szybko będziesz żałował rozmiaru :naughty:

Ja założyłem 18 i już od dawna pluję sobie w brodę, że nie poszedłem w 19" :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie szybko będziesz żałował rozmiaru :naughty:

Ja założyłem 18 i już od dawna pluję sobie w brodę, że nie poszedłem w 19" :wallbash:

będzie sobie jeszcze szybciej pluł niż ty :decayed:

nie ma co się bawić w kompromisy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...