Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Auto wpada w rezonans

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skoro przeguby dobre.. zostaje jechać do kogoś, kto ma maszynę do sprawdzania łożysk na aucie, często łożysko nie wydaje żadnych luzów jak się koło zdejmie ale z kołem i obciążeniem auta zaczyna wyć i robią się luzy. Jak nie łożyska to zostaje tylko skrzynia biegów.

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, Langista napisał:

Skoro przeguby dobre.. zostaje jechać do kogoś, kto ma maszynę do sprawdzania łożysk na aucie, często łożysko nie wydaje żadnych luzów jak się koło zdejmie ale z kołem i obciążeniem auta zaczyna wyć i robią się luzy. Jak nie łożyska to zostaje tylko skrzynia biegów.

Ewidentnie przestaje wibrować jak w czasie jazdy gwałtownie i mocno skręcę w prawo?

Opublikowano

A przy samej skrzyni jaki masz luz na flanszy?

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, Langista napisał:

A przy samej skrzyni jaki masz luz na flanszy?

Delikatny tak jak ruszę tył przód !

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, Langista napisał:

A przy samej skrzyni jaki masz luz na flanszy?

 

 

Opublikowano

To nagranie nic nie wnosi jaki luz ma sama flansza w skrzyni?

Opublikowano
  • Autor
24 minuty temu, Langista napisał:

To nagranie nic nie wnosi jaki luz ma sama flansza w skrzyni?

Postaram się dzisiaj spr, ale wydaje mi się ze nie ma

Opublikowano

Ja mysle ze skret nie ma tu nic do rzeczy. Pewnie esp tnie wtedy dawke i dlatego przestaje wibrowac.

Na poczatek podmienilbym ecu na takie z oryginalnymi mapami... Czesto na allegro mozna kupic za grosze z wylaczonym immo. Pewnie ecu z koncowka LJ

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, nadybek napisał:

Ja mysle ze skret nie ma tu nic do rzeczy. Pewnie esp tnie wtedy dawke i dlatego przestaje wibrowac.

Na poczatek podmienilbym ecu na takie z oryginalnymi mapami... Czesto na allegro mozna kupic za grosze z wylaczonym immo. Pewnie ecu z koncowka LJ

Podeslij linka kolego, żebym wiedział oco kaman.

Opublikowano
  • Autor

Tak słychać jak zacznie mocno wibrować 

 

 

Opublikowano

Teraz spojrzałem i na allegro chcą 300-400pln za ecu z immo off. Zwariowali. To juz lepiej podjechać do tunera jakiegoś zeby zobaczyl co ktos tam namieszał bo patrząc na dawkę na biegu jałowym to ktoś zmieniał część mapy ktorej nie powinien ruszać. .

To brzęczenie dochodzi z okolic lewarka? Zagladales jak sie kaseta lewarka trzyma? Blacha termiczna pod spodem nie lata sobie

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, nadybek napisał:

Teraz spojrzałem i na allegro chcą 300-400pln za ecu z immo off. Zwariowali. To juz lepiej podjechać do tunera jakiegoś zeby zobaczyl co ktos tam namieszał bo patrząc na dawkę na biegu jałowym to ktoś zmieniał część mapy ktorej nie powinien ruszać. .

To brzęczenie dochodzi z okolic lewarka? Zagladales jak sie kaseta lewarka trzyma? Blacha termiczna pod spodem nie lata sobie

Blacha wyjęta, to są drgania- trzęsie całym autem. Chociaż wczoraj stała się dziwna rzecz, auto przestało tak mocno wpadać w rezonans jedt z 70% mniej czuć , lecz nadal

drży. Wiem że samo nic się nie naprawia, ciekawe co teraz dalej będzie ?

Opublikowano

Jaki masz przebieg i ile razy był wymieniany olej w skrzyni? Jaka skrzynia konkretnie? (Kod skrzyni) jakiej firmy dwumas założony?

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Langista napisał:

Jaki masz przebieg i ile razy był wymieniany olej w skrzyni? Jaka skrzynia konkretnie? (Kod skrzyni) jakiej firmy dwumas założony?

Ja oleju nie zmieniałem, przebieg prawie 400 ori, dwumas Luk, a wcześniej było sztywne takie same objawy. Jaki kod skrzyni nie wiem.

Opublikowano

A zrob loga na rozgrzanym silniku na postoju. Zacznij na biegu jalowym- tak z 10s, następnie podnieś obroty do 3000- tez z 10s i znowu na obrotach jalowych- tak ze 20s. Kanał 001+013. Może masz pianę zamiast paliwa i stad taka wysoka dawka paliwa na obrotach jalowych

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jakiej firmy wsadziłeś przegub wewnętrzny? Ja kiedyś wsadziłem GPS i podobnie jak u ciebie  trząsło budą przy przyspieszaniu i wibracje w trakcie jazdy, zmieniłem na SKF i jak ręka odjol 

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

poducha pod skrzynią może takie objawy dawać.

Chyba że silnik na odboju się oparł. 

Edytowane przez nik23

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.