Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rysy na plexi od zegarów


Banialuka

Rekomendowane odpowiedzi

widocznie na montażu w fabryce nie obchodzą się z plexi tak jak powinni lub taki mają już proces że szyba jest bez folii montowana

moim zdaniem tam do samego końca powinna być folia jak np na telefonach ew ściągana przed odbiorem auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Muskel1 napisał(a):

A na VC nie ma przypadkiem folii? Ciekawe dlaczego na zwykłych nie przyklejają 

VC z tego co czytałem na zagranicznych forach jest fabrycznie z folią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i była folia na tych co przyszły. Ale pod folia rysy i po jej częściowym zdjęciu też. To zegary standardowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tragedia,  tak to wygląda podczas jazdy jak wpada słońce(a akurat miało maly zasieg w stosunku do zegarów) i troche kurzu :20220720_122320.thumb.jpg.c5b472c451c8dfc2039f4fae0b8be031.jpg

Edytowane przez Banialuka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam już nie wiem co robić,  bo nie sądziłem że nowe liczniki będą w takim stanie pod folią,  dodatkowo ASO nie będzie reklamować moich tylko te co przyszły,  czyli walka z Audi Polska,  masakra, Golf- nowy z salonu,  wlasny konfig, 2015( wszystko na wysokim poziomie), teraz audi 2022,nowy i własny konfig. , duzoo droższy i taka wtopa...

Można nawet stwierdzić że chcieli mnie oskubać na parę tysięcy:(

Edytowane przez Banialuka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkt z wadą fabryczną, próbuj składać reklamację, w końcu to nie małe pieniądze.. ludzie łatwo im odpuszczają przez co czują się tak pewno wciskając buble.

 

Na Twoimi miejscu zwrócił bym licznik z powodu wady produktu, teoretycznie według prawa mają to przyjąć i oddać wolny od was, jeżeli za trzecim razem będzie to samo, muszą oddać hajs. Albo dostaniesz w końcu dobry licznik, albo dostaniesz hajs na wyjęcie obecnego i oddanie szybki do polerki.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja taki sam licznik, z taką sama wadą mam zamontowany w aucie które przyszło z fabryki a ten(z niebieską folia)jest jako zamiennik( w sensie mojego, audi oryginalny)nowy bez wad( sprowadzonyz Niemiec),  a jednak identyczny 

Edytowane przez Banialuka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzisz ze polerka pomoże?myślę że mogą zostac jakies slady badz zniekształcenia. Proponowali mi bezplatnie polerowanie w serwisie  ale nie dawali gwarancji ze to pomoże. Liczę na to że jednak Audi posiada zegary gdzie plexy są beż żadnych zarysowań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Banialuka napisał(a):

Sądzisz ze polerka pomoże?myślę że mogą zostac jakies slady badz zniekształcenia. Proponowali mi bezplatnie polerowanie w serwisie  ale nie dawali gwarancji ze to pomoże. Liczę na to że jednak Audi posiada zegary gdzie plexy są beż żadnych zarysowań...

Można spolerować, rysy nie są głębokie więc nie trzeba dużo materiału spolerować. Nie będzie śladu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ale Panowie to jest nowe auto odebrane w marcu i mające 6 tys przebiegu. To chyba producent powinien tutaj znaleźć rozwiązanie. 

Nie wierzę że wszystkie zegary klasyczne mają takie plexy.

P.S niech wrzuca VC i po sprawie hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddaj do polerki, Audi ma w nosie opinie klientów, renomę już mają to leją sikiem prostym na nowe opinie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zna ktoś zakład w Warszawie który zdemontuje licznik i zrobi polerkę tej plexi?

W moim przypadku dotyczy a6 c7 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...