Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Woda w aucie


Szymoonk

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjąłem całą wykładzinę z wnętrza. Woda znajdowała się pod fotelem kierowcy oraz pasażera tu wody było najwięcej oraz z tyłu za pasażerem. Robiłem testy z wodą, zalałem okolice akumulatora filtra oraz ecu dużą ilością wody sprawdziłem odpływy szyberdachu ale nie ma śladu pojawiania sie wody. Którędy jeszcze może dostawać się woda do wnętrza ? Auto stoi rozebrane jak by było przeznaczone na części :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w podłodze masz zaślepki może przez którąś sie woda przedostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze się lać linką od otwierania maski, sprawdź jeszcze dokładnie koło ECU i zobacz czy jest dobrze dokręcony. Wyczyść odpływy pod aku i pod serwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem gdzies na forum ze woda moze dostawac sie przez nieszczelnosc przez ecu (nieszczelnosc tego plastiku co jest na przedniej szybie obok wycieraczek przedniej szyby) czesto sie odksztalca od ciepla i niedokladnym zalozeniu po wymianie filtra kabinowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam podobny problem tyle,że u mnie woda leje się (nie wiem którędy )jak pada deszcz i zalewa podłogę z tyłu samochodu za i pod fotelem kierowcy,jak by ktoś miał jakiś pomysł to bym był wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, masz może szyberdach i/albo mokrą podsufitkę? Jeżeli nie to radzę przyjrzeć się temu co Koledzy wcześniej pisali. Woda nawet jeżeli leje się od przodu to ścieka na tył bo tam ma niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyberdachu nie mam,podsufitka jest sucha,ale nie wiem dlaczego na przedzie jest sucho,pod siedzeniem kierowcy są rury od wentylacji,może tędy,chyba pojadę do warsztatu,nie będę miał wyjścia,otwory pod akumulatorem i pod serwo wyczyściłem,po wczorajszej ulewie miałem sporo wody[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 19:25_________________________________________________a i jeszcze co to jest te ecu bo nie mam pojęcia i gdzie to jest?dzięki z góry za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ecu to po prostu komputer silnika, masz go w czarnej obudowie na podszybiu z lewej strony. Wysusz najpierw auto, jeżeli sytuacja z zalaniem się powtórzy, a odpływy są wyczyszczone to musisz szukać dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak kolega wyżej napisał a dosłownie w tłumaczeniu z angielskiego ECU - Engine Control Unit. Tak jak pisałem w poście wyżej sprawdź czy masz dobrze dokręcony ECU albo zobacz czy linką od klapy się nie leje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Miałem podobny problem. Sprawdziłem wszystko o czym tu piszecie. Okazało sie, że przednia szyba była źle wstawiona( była wymianiana). Po wyciagnięciu szyby i wstawieniu jej poprawnie problem zniknał.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...