Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] KOvalowóz Dolphin Grau :) ODDAM W DOBRE, ZADBANE RĘCE !!! ;)


KOval81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jako, że walczymy już wspólnie sporo czasu, a ja nadal nie pochwaliłem się swoim paździerzem, to czynie to teraz. Wybaczcie, ale tymczasowo na szybko wrzucam kilka fotek, a jak znajdę chwilkę, to postaram się zrobić "normalne jakościowo" :>

Autko zakupione we wrześniu tego roku w salonie Audi w Niemczech, sprowadzone osobiście, serwisowane u szkopka, przebieg sprawdzony i potwierdzony po VIN'ie - 100700km w dniu nabycia. Autko w środku, jakby wyjechało z fabryki, stan zewnętrzny nienaganny, poza lakierowanymi przednimi błotnikami - robione wszystko w ASO przez poprzedniego właściciela (szkopek otarł oba ranty)

Pokrótce z ważniejszych:

1. A4 AVF 96kW/131KM 2004r.

2. Skrzynia biegów - manualna

3. 6 x Airbag

4. Ori Xenon + (Bi-xenon)

5. Nawigacja RNS-E

6. System nagłośnienia BOSE Sound System

7. Zmieniareczka na 6CD w schowku

8. Skórzana tapicerka (pełna), kierownica, gałka zmiany biegów oraz dźwignia hamulca ręcznego

9. Kierownica multifunkcyjna

10. Tempomat + pełen kolorowy FIS

11. Ori Bluetooth

12. Instalacja pod telefon z zestawem glośomówiącym

13. Sportowe grzane fotele z el. reg. pod lędźwie i wysuwanym siedziskiem + grzane lusterka (czy spryskiwacze tez nie sprawdzałem)

14. ABS + ESP

15. Podłokietniki z przodu i z tyłu

16. Ori przyciemniane szyby

17. Elektryczne szybki z przodu (niestety, ale szkopek zażyczył sobie korbki z tyłu - rozmawiałem z nim, ale nie potrafił powiedzieć po jakiego... :polew:)

18. 2 strefowy klimatronic

19. Zawieszenie 1BE

20. Wykończenie drewienkiem (jak ktoś sobie życzy, to chętnie zamienię na alu :>)

21. Aluski 205/55 R16" (+ zapas funkiel nówka nie śmigana taka sama :good:)

22. Reszta jak na zdjęciach (po weekendzie będą furkę umyje)

Dokonane zmiany:

1. Wymienione rozrząd kompletny

2. Oliwka zmieniona z LL na MOTUL Specific

3. Zmienione tarcze i klocki przednie (ale jeszcze w Niemczech przez ASO)

4. Założone podgrzewane wkłady lusterek (szkopki oszczędzili :polew: ja to często bywa)

5. Dołożony fotelik dla dziecka :polew:

Plany:

1. Sofcik ala DYNOSOFT :naughty:, a jak będą dobrze chłopaki namawiać, to może uda się coś jeszcze zrobić...

2. Aluski 18" - juz jest kilka na oku :gwizdanie: zadanie wykonane :> RS6 na pokładzie

3. Zmiana oświetlenia wewnętrznego na LED, zmiana postojówek na LED (pieprzone 3 tygodnie czekania :polew: ), KIMMOTO się spisało, dołożenie oświetlenia na nogi

4. Gałeczka zmiany biegów S-Line, może zmiana drewna na alu,jak się znajdzie amator na moje

5. Możliwe, że skuszę się na przednią dokładkę zderzaczka S-Line Nie tylko przednia, ale i listwy drzwiowe oraz tylna doszły w pakiecie :kox:

6. Wydech na 2 końcowe tłumiczki (dokładka 1.8T juz w malowaniu)

7. Szybki ciemniejsze ori,więc nie wiem,czy jest sens przyciemniać (jak coś to może fotochromem) mod wypadł z planów

To w sumie na tyle - śmiało oceniać, krytykować (to drugie niemile widziane :naughty: :gwizdanie:) i wyrażać opinie :good:

W dniu zakupu:

20080930082.th.jpg

20080930077.th.jpg

A teraz mała aktualizacja i wizualizacja, jako że gawiedź żądała ładniejszych zdjęć :polew: Niestety na myjkę nie dotarłem :>

rodek3.th.jpg

rodek.th.jpg

przd.th.jpg

prawybok.th.jpg

parking.th.jpg

lewybok.th.jpg

dupka.th.jpg

boczekl.th.jpg

A to najnowszy nabytek 18x8 ET43 Ronalki RS6 - mała rzecz a cieszy (zdjęcia zrobione na bardzo szybko :> ) Niestety, z wymiany postojówek na LED nic nie wyszło, bo Dolny Śląsk nam zalało:

20090522014.th.jpg

20090522011.th.jpg

A tu LED by Kimmoto:

img3745.th.jpg

img3744.th.jpg

img3748forum.th.jpg

img3743forum.th.jpg - a tu z Xenonkiem, różnicę w barwie widać jak nic :naughty:

Dla malkontentów - do tej pory byłem zwolennikiem 18 jedynie na czyimś aucie, bo wydawało mi się, że to masakra na takich bębnach śmigać. Szczerze powiedziawszy, po założeniu nie widzę zmiany na gorsze w porównaniu do poprzednich 16".

Auto prowadzi się lepiej, trzyma się jak przyklejone i wygląda świetnie. Polecam założenie 18 wszystkim wahającym się !!! Dodatkowo, albo to złudzenie, ale jakby jest ciszej i auto pokonuje dziury łagodniej.

Mod w 300% zadowalający, a miny dresów spod marketów - bezcenne :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe - fotki mogłem wogóle nie umieszczać, ale zaraz szum by się zrobił :> Po niedzieli zrobi się ładną sesję w plenerze, to będzie cacy :good: nie mam sie kiedy zebrać i to dlatego.

Alu będzie jak się żyd trafi na drewienko. Na razie musi stan pozostać i są poważniejsze wydatki :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe - fotki mogłem wogóle nie umieszczać, ale zaraz szum by się zrobił :> Po niedzieli zrobi się ładną sesję w plenerze, to będzie cacy :good: nie mam sie kiedy zebrać i to dlatego.

Alu będzie jak się żyd trafi na drewienko. Na razie musi stan pozostać i są poważniejsze wydatki :kox::naughty:

A ile chcesz bo szukam na zime :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe - proszę bez takich - to fachowe drewienko jest a nie kominkowe :naughty: EOT W pierwszym posciku najnowsze foteczki - zapraszam do obejrzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOval81 dawaj foty jak na nowych felach :naughty: bo już prawie połowa lata a ty dalej na zimówkach jeździsz :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dziś oponki przyjadą, więc koło piątku, soboty myślę, że jakieś foteczki nowe zrobię, jak furka na RS6 będzie się prezentować. Sam się już nie mogę doczekać i fele na sucho w garażu oglądam :polew:

Dziś powinny dojść postojóweczki LED, więc mod'y się złożą 2 do kupy za jednym zamachem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To my razem z Tobą na sucho pooglądamy :tongue4:

19gy2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No patrzaj Pan identyczne :naughty::kox: Cóż za zbieg okoliczności... :gwizdanie:

H4mm3R - tylko Ci będzie ciężko na 3 poprawnie jeździć - ja 4 kupiłem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOval81 przecież to Twoje foto i właśnie się dziwię czemu tylko trzem cykłeś fotkę :mysli:

Ja na moich już prawie drugi miesiąc się kulam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd moje, jak nie :> Ja swoich nie zdążyłem zrobić jeszcze - to jakieś pomówienia :tongue4:[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 10:20_________________________________________________Dziś oponki idą na felunek i zakładam LED'y od Kimmoto, więc wieczorkiem postaram się zrobić jakieś ładne i świeże zdjęcia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd moje, jak nie :> Ja swoich nie zdążyłem zrobić jeszcze - to jakieś pomówienia :tongue4:[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 10:20_________________________________________________Dziś oponki idą na felunek i zakładam LED'y od Kimmoto, więc wieczorkiem postaram się zrobić jakieś ładne i świeże zdjęcia :good:

No i :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, pogoda spłatała figla i z braku garażu nie udało się wymienić postojówek na LED od Kimmoto, ale za to założone fele 18". Auto o niebo lepiej wygląda, prowadzi się i w ogóle nie rozumiem, dlaczego jeździłem na 16"....:kox::naughty:

Foteczki z telefonu na szybko pierwszym poscie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postarałem się ku uciesze młodzieży. Jak będzie ładna pogoda to pstryknę LED'y i ładniejsze foty na nowych felach. Szcerze, to nigdy nie sadziłem,że będę tak zadowolony z rzeczy do której nie byłem przekonany (18"). Dzięki panowie za właściwe ukierunkowanie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no , no fureczka nabrała wygladu :good:, faktycznie 18'' na dobre jej wyszły :naughty:

p.s. planujesz zalozyc dystanse, czy na et43 bedziesz smigac? moje felałki 18'' et45 dojda w nastepnym tyg kurde wiec musze cierpliwie czekac ale chyba walne dystanse 10mm :> pozdrooo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydało by się szczerze mówiąc, a przynajmniej na tylną oś ok 10mm. Zobaczę co i jak, bo w poniedziałek, wtorek będę zmieniał śruby w kołach i założę jakieś zabezpieczające, to może i przy okazji coś założę.

Poprawi sie jeszcze troszkę wygląd i trakcja :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...