Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
24 minuty temu, Adam87 napisał(a):

Czyli nie ma tam po co dzwonić:dontknow:

Ja podzieliłem doświadczenia. Osobiście przychylam się do tego zdania.

Opublikowano

@Adam87 możesz zadzwonić to podąża ci godzinę po vin :polew:

Edytowane przez Rob@k

Opublikowano
2 godziny temu, Rob@k napisał(a):

@Adam87 możesz zadzwonić to podąża ci godzinę po vin :polew:

Jak się uda to tak:polew:

Opublikowano
  • Autor

No ale bezsens. Ogarnąłem już w miarę kable i jestem ze wszystkim pod mce. Foto, LED, sterownik. Zostało założyć piny i ubrać w kostki. No i dziś mówię zamontuje sobie lusterko wewnętrzne. Instalacja gotowa, kostki... no all... Kable wrzucone nad podsufitka... Wszystko ok. Myślę... Usunę małe mocowanie i wstawię nowe, maskownice na szybę mam, czujnik itd. I d*p@. Szyba do wymiany. Ale nie że coś ja zrobiłem. Nie nie. Szyba w miejscu mocowania małego ma taką obwódkę jakby z tego co jest do okoła całej jej i tego już nie usunę by czujnik dostawał światla... ? chyba zacznę robić hamulce w między czasie bo mnie krew nagła zaleje. We wtorek trzeba szybę zamówić ?. Mam w sumie wszystko pod hamulce gotowe a wczoraj doszedł płyn ATE. Kurde trochę się nabrałem że lusterko z małym uchwytem da się zmienić na to z dużym. Ale w sumie czytałem tylko o instalacji fotochromu. ? 

Opublikowano

Ale lipa. A miało być tak pięknie. 

Opublikowano

No lipnie:kwasny:

Gdzie będziesz zmieniał szybę?

Opublikowano
  • Autor

Będzie pięknie. Zamówię szybę, przyjadą założą bo już mi 2 razy w innych autach zmieniali. Lusterko czeka a w między czasie zrobię hamulce żebym pojechał zrobić wydech. Nie można się poddawać. 

Edytowane przez bombelm7

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Adam87 napisał(a):

No lipnie:kwasny:

Gdzie będziesz zmieniał szybę?

Wiesz co ja dzwonie zawsze do firmy szybka.szybka chyba z Kielc. Zmieniali mi już 2 razy w poprzednich autach i nigdy nie było kłopotu. Fajnie szybko na podwórku. 

Edytowane przez bombelm7

Opublikowano

Miałem właśnie Ci napisać o tej firmie. Mi w B6 zmieniali i baja. Przyjechali, zrobili :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Adam87 napisał(a):

Miałem właśnie Ci napisać o tej firmie. Mi w B6 zmieniali i baja. Przyjechali, zrobili :thumbup1:

No i zrobią kolejny raz. Ale jestem lekko wk***[email protected]. dorobiłem szablony pod czujnik. I po co? Po nic. Kable wiszą gotowe do ubrania... Podłączenia bo w lusterku tylko kostki. No nic. Idę po hamulce. Nie dość że się spieszę bo czasu nie ma a i żona się złości to jeszcze przestoje. No ale uzbroilem się w cierpliwość. Zwłaszcza do furmanki ?

Opublikowano
  • Autor

IMG_20230106_115522.thumb.jpg.9a5b0073c137a78e8a07cb1702864a4e.jpg

 

Myślę że otarcie łez wystarczy. ?

Opublikowano

Przód 345, tył 300 na zacisku T5?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, george napisał(a):

Przód 345, tył 300 na zacisku T5?

Napisałem o otarciu łez jedynie. 345 byłby odrazu tortem urodzinowym. Skromne 320/288. Wystarczy.

Opublikowano
28 minut temu, bombelm7 napisał(a):

Napisałem o otarciu łez jedynie. 345 byłby odrazu tortem urodzinowym. Skromne 320/288. Wystarczy.

Ma to samo i wystarczyB)

Opublikowano

Zestaw od RS_dziadek?

 

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, DubixPL napisał(a):

Zestaw od RS_dziadek?

 

Tylko zaciski. Tarcze i płyn sklep, a tarcze kotwiczne... no... tu trochę ciężko było ale znalazłem też w sieci - do regeneracji ale odżyły.

Opublikowano
  • Autor

No... Jak ktoś się waha czy warto to zdjęcie niżej mówi wszystko. 

 

IMG_20230107_141731.thumb.jpg.fa9229e72bcfded5a335a7154af65e4c.jpgIMG_20230107_161907.thumb.jpg.13d1303142e652f41677d435949eacc3.jpgIMG_20230107_161947.thumb.jpg.8864ffa72231c64ea45b0073f5d0600f.jpg

 

Narazie tył. W Pn przód i ta nieszczęsna szyba ?

Opublikowano
  • Autor

No i dobra. Hamulce gotowe aczkolwiek z przygodami.

 

IMG_20230110_213038.thumb.jpg.aa67aac99df01160fc3b7bbb9ec394c1.jpgIMG_20230110_205126.thumb.jpg.806fd2ea8447c1c4d27b056094abeaa3.jpgIMG_20230110_205108.thumb.jpg.49f0956b7f2c1638bc8e31bca9fc0ba0.jpgIMG_20230110_172743.thumb.jpg.353e86dd6059904fa634b6a6bda57e2e.jpgIMG_20230110_172729.thumb.jpg.5ff9d52b70221756264b3aaae42ac046.jpgIMG-20230110-WA0000.thumb.jpeg.d54fa564f5db3719047f65d9626eb2d5.jpegIMG_20230110_160915.thumb.jpg.228261f87cefbd9b863f43f10ea123c3.jpg

 

Co do przygody... To Śruba 10.9 pękła mi przy Nm 70. O tak,

 

IMG_20230110_135953.thumb.jpg.b0c7c8107da704d2a381bc31cf1d745b.jpgIMG_20230110_140005.thumb.jpg.08e27148a9ca16a06d0875c66c735473.jpg

 

W związku z czym założyłem oryginalne śruby docinajac sobie odpowiedniej długości imbusy potrzebne do ich wkręcenia. Wyczyszczone założone. Zmieniłem płyn w układzie bo mój był gnój. 

 

IMG_20230110_214153.thumb.jpg.2f5d42c34c31c1e61792ad2ba7fe8073.jpg

 

Dziś miała przyjechać szyba i nie dojechała. Dzwoniłem... Podobno jutro jestem 1 do montażu. Zobaczymy... 

IMG_20230110_172722.jpg

Edytowane przez bombelm7

Opublikowano

Z przygodami, ale ogarnięte :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

Tak... Są juz. W sumie to ktoś na początku mojego tematu powiedział "brakuje swapa hamulcy" - no to już nie brakuje. Ale ostatnio już pomijając szybę i te kable wiszące aktualnie z sufitu i calasc clh, fotoromy itp... zaczynam się poważnie zastanawiać na dystansami kół? ? Wogole nie wiem jak je dobrać i czy wogole mogę je sobie dobrać i zapewne bym musiał zmienić śruby na dłuższe no ale na spokojnie. Muszę jeszcze raz odpowietrzyć hamulce już we dwie osoby nie sam więc była by okazja do założenia takich klocków bo mi się to podoba. Tylko jak to dobrać samemu "o ile odsunąć to koło"? Zmierzyć odległość od opony do nadkola? Nie wiem z czym to się je... Narazie to tylko pomysł. Czy dobry?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.