Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Q5 FY 2.0 TFSI 252HP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Są zalety i wady aut kupywanych z oceanem. Cena jest jedną z zalet. Do wad zaliczam ograniczoną funkcjonalność niektórych systemów ale jeżeli komuś jest to obojętne to będzie się cieszył.

Opublikowano
Godzinę temu, mariusz36 napisał(a):

Trochę niżej postawiłem ,  ale ktoś miał ( teraz wiem że Ty ) ustawioną wyższą to się nie szarpałem . 

Fajnie że to Tobie się udało :thumbup1: . Zobaczyłem zdjęcie i myślę - ale numer .

To wiszę Ci flachę, że obstawiałeś niżesz:drinks:

Bo ostatnio za cholerę nic nie mogłem kupić:)

Opublikowano
1 godzinę temu, marcin_o23 napisał(a):

to komentarz w sprawie szrotów z USA

A to oki :⁠-⁠)

1 godzinę temu, marcin_o23 napisał(a):

moim zdaniem kupi się lepsze auto w USA niż np w DE

Też tak uważam

Opublikowano

Panowie bo widzę że tutaj rozwinął się temat q5 z usa.

Pozwolę się dołączyć i jestem ciekaw waszych opinii na temat tego konkretnie auta

BID.CARS

 

Opublikowano
W dniu 6.01.2023 o 18:20, Koalakm napisał(a):

Tak fajna ta, ale pod dom raczej bliżej 90 chyba.

Kiedyś miałem wyceny różnych importerów na sprowadzenie auta z ceną kup teraz i oferty różniły się nawet o 4 tyś zł. Różnie liczą te pozostałe koszty i różną prowizję sobie liczą.

Opublikowano
4 godziny temu, stepien1997 napisał(a):

Panowie bo widzę że tutaj rozwinął się temat q5 z usa.

Pozwolę się dołączyć i jestem ciekaw waszych opinii na temat tego konkretnie auta

Auto widać w grudniu wylicytowane. Do włożenia trochę pieniążków. Cały przód, chłodnice, lampy. Trochę to będzie kosztowało. Zrobione będzie pewnie ok.

Opublikowano
W dniu 6.01.2023 o 21:02, Koalakm napisał(a):

A to oki :⁠-⁠)

Też tak uważam

Wszystko kwestia ceny, jak z wszystkimi rzeczami na świecie. 

Opublikowano
W dniu 6.01.2023 o 19:44, Muskel1 napisał(a):

Do wad zaliczam ograniczoną funkcjonalność niektórych systemów

eee tu bym nie przesadzal Muskel - na pewno nic kluczowego. W sumie co by mozna wymienic co nie dziala lub dziala inaczej?:

1. Asystent efektywnosci (teoretycznie nie wrzuca na luz - czyli tryb "żeglowania")

2. Jak ktos ma przyciski otwierania bramy - nie dzialaja bo inne czestotliwosci, zmiana to raczej gra nie warta swieczki - a szkoda, no ale tak jest

3. Aktywny tempomat do 145km/h - tak to max do ustawienia - ogolnie wystarcza, nie wiem czy mozna by to przekodowac?

4. W rocznikach przed 2022 nie uswiadczymy MATRIX LED - bo mieli zakazene

......

Opublikowano

Dodaj jeszcze do listy SOS i myAudi.

Tempomatu nie przekodujesz. Wymiana radarów.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
4 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Dodaj jeszcze do listy SOS i myAudi.

nadal dla mnie maloistotne :) Choc oczywiscie dla niektorych moze byc SOS istotny ;) choc nigdy tego nie mialem i trudno ;). myAudi tez malo znaczace :)

5 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Tempomatu nie przekodujesz. Wymiana radarów.

Tego jestes 100% pewien? Bo gdzies chyba slyszalem ze raczej sprzetowo to jest to samo, a gosc od kodowania z ktorym gadalem (od konwersji) mowi ze w passatach czesto przekodowuje radary - w sensie soft zmienia zeby na aktywnym tempomacie sam zwalnial przed zakretem itp - ale ogolnie w kazdym razie mowil ze zmienia oprogramowanie w radarze. Nie pytalem o audi ale zapytam.

Opublikowano

Nie przekodujesz radarów. Passat to całkiem inna platforma.

Dla Ciebie wszystko mało istotne, dla innych niezbędne. Każdy musi sam widzieć co mu jest ważne. 

Opublikowano
4 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Nie przekodujesz radarów. Passat to całkiem inna platforma.

tu w audi ktos twierdzi ze zmienil region i juz moze do 230? Co sadzisz?

 

A6KLUB.PL

Czy to normalne, że na tempomacie mogę ustawć maksymalnie 153km/h? Gdzieś ustawia się jakiś limit? Mam wrażenie, że kiedyś mogłem ustawiać więcej :)

 

Opublikowano

Jedź do kogokolwiek chcesz, zmień skoro uważasz, że tak się da, wróć na forum i mi udowodnij:wink:

Opublikowano
10 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Jedź do kogokolwiek chcesz, zmień skoro uważasz, że tak się da, wróć na forum i mi udowodnij

Muskel ja podeslalem co znalazlem z prosba o Twoja opinie co sadzisz? Czy to faktycznie moze byc mozliwe Twoim zdaniem czy to bzdura.

Opublikowano

W B9 nie ma możliwości zmianą kodowania zwiększenia zakresu działania.

Opublikowano
27 minut temu, Muskel1 napisał(a):

W B9 nie ma możliwości zmianą kodowania zwiększenia zakresu działania.

czyli w Q5 FY tez, pewnie we wszystkich z ta platforma?

odpisal mi gosc od konwersji:

"Zalezy jaki jest radar. Flash czasami sie robi i lapie do 210. Jak jest niekombatybilny to radar do wymiany"

Edytowane przez Koalakm

Opublikowano

Pisałem, że kodowaniem nic nie zdziałasz. We wszystkich przypadkach, które znam flash nie wchodził w grę i zakończyło się na wymianie radarów.

Opublikowano

Troszkę odejdę od tematu Q5. Chłopaki co myślicie o Tiguanie R-line. Miał ktoś z tym styczność ? Spalanie podobne jak Q5 ?

Opublikowano
10 godzin temu, tom2009 napisał(a):

co myślicie o Tiguanie R-line. Miał ktoś z tym styczność ? Spalanie podobne jak Q5 ?

R-Line bardzo ladny. Spalanie nawet moze byc minimalnie mniejsze. Uwazam R-Line za bardzo fajne auto, jednak jakosc i elementy wykonczeniowe ciut nizej niz Q5.

VW to VW a Audi to Audi.

Opublikowano
44 minuty temu, Koalakm napisał(a):

VW to VW a Audi to Audi.

Dokładnie zdaje sobie sprawę bo miałem to i to.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.