Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Benzyna znowu podrozala

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj w moim miescie na stacji, ktorej zawsze tankuje benzyna podrozala z 3,94 na 4,09 !!! to jest 15 groszy w ciagu jednego dnia!. Nigdy jeszcze nie bylo tak duzego skoku!. Najwazniejsze, ze LPG utrzymalo sie na stalym juz poziomie 1,78 :)

Jak jest u Was?

Opublikowano

Ja ostatnio widziałem 4,22 za 95

Opublikowano

Nie wiem jak dziś, ale bodajże 4 dni temu: 4.18 za PB 95.

A ma być jeszcze gorzej :confused:

Opublikowano

coś koło 4.22 w mieście, na trasie Kaków-Tarnów najtaniej było 4.15 a było tez 4.18.. pierwsze to BP a drugie chyba orlen..

Opublikowano

ja dzis zatankowalem za 200pln :rotfl: zartuje 3.88pln/l

edit:

oczywiscie chodzi o Pb95

Opublikowano

ja tankuje po 2,50 :lol:

Opublikowano

Heh, teraz 'dostawcy' ropk sie wycwanili i juz 2,50 lekko rządają, dawniej to na cpn banzynka niecałe 2zł ksoztowała.. eh..

Benzynowcy nie powinni narzekać bo przeciez benzyna=wysokie koszty jazdy :D

Opublikowano

do wzrostu cen w naszym cudownym kraju powinien się już każdy przyzwyczaić :twisted:

Opublikowano

Sorki temat dotyczyl PB, to nie dopisalem ze chodzilo o PB , ON juz dawno nie tankowalem - poldonem teraz czesciej smigam :rotfl:

Opublikowano

Zachód Polski - czyli tu, gdzie ja mieszkam - tu jest niby najdrożej w kraju. U nas na orlenie 95 jest za 4.09, on Verva - 3,79. Mam nadzieję, ze na wakacje ceny paliw nie skoczą za bardzo w górę...

Opublikowano

Ja tankuje 98 w cenie 4,35 ;/

Opublikowano

Ma być jeszcze drożej do czerwca cena Pb 95 przekroczy 4,50/l

Opublikowano

Powiem tak: może dostanę ostrzeżenie ale cóż.....

No pięknie, k**wa, pięknie......

Dziś Pb95 4.35....

[ Dodano: 04-04-2007, 07:58 ]

ALE JAZDA - nawet nie wiedziałem

Piszę znane słowo na K.R.A a pojawia się "kurde" LOL!!!!

CO to człowieka omija jak sobie chociaż raz nie bluźnie..... :twisted: :twisted: :twisted:

Opublikowano
ja dzis zatankowalem za 200pln :rotfl: zartuje 3.88pln/l

edit:

oczywiscie chodzi o Pb95

Gdzie, tak tanio?

U nas 4,25 zł za PB 95 na Orlenie i PB, 123 4,17. :frown:

A może zrobić specjalny temat, gdzie wpisywalibyśmy miasto i cene benzynki, moze przydałby sie na wakacyjne podróże.

Opublikowano

W okolicach Wroclawia , jeszcze w niedziele tankowalem po 3.39, teraz jest juz 3.57 :wink: oczywiscie ON, benzynka cos kolo 4 zl.

Opublikowano

ja tankuje od samego poczatku na BP ultimate a ostatnio placilem 3,69 za litr :wink:

Opublikowano

U nas na orlenie 95 jest po 4,16 :twisted:

Panowie pytanko z podobnej beczki.

Zauwazyliscie ze jak ceny i do w góre to nastacjach juz sa nastepnego dnia :evil: ,

a jak spadaja to im musza sie zapasy wyczerpac zeby zmniejszyli ceny :twisted:

Opublikowano

ja tam nie wiem po ile benzyna bo nie tankuję :lol: LPG rulzzzzzz! :twisted:

PS.

przed chwilą w telepatorni mówili, że dawno nie było tak taniej ropy... ( :question: )

Opublikowano
A może zrobić specjalny temat, gdzie wpisywalibyśmy miasto i cene benzynki, moze przydałby sie na wakacyjne podróże.
do wakacji bedzie za 4,50 zl/l

a pamietam czasy kiedy byla za 1,13zl/l :rotfl: :twisted:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.