Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A7 3.0 tfsi bianco nevada

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich!

Po sprzedaży b8, szybko kupiłem wymarzoną benzynę w 6 garach, wybór padł na model a7, końcówka 2011r, pod uwagę brałem tylko wersję z stanów, kanady. Tak trafiła się biała sztuka w odcieniu bianco nevada, uderzona od strony kierowcy, zrobiona na oryginalnych częściach, na wszystko mam rachunki. Auto kupiłem trochę na wariata, bez sprawdzenia i nie zauważyłem paru rzeczy ale wszystko można naprawić. Wyposażenie trochę bieda jak na a7 ale nie miałem jakiś dużych wymagań, szukałem z podgrzewanymi siedzeniami p+t, klima 4 strefy, szyber, oświetlenie ambiente i dekory w piano. Auto na liczniku przy zakupie 214 tys. km, zrobiony rozrząd przy 200 tys. Na tą chwilę w aucie porobione pierdoły jak uzupełnienie głośnika w podszybiu, naprawa brzęczka w klapie, wymiana pasów bezpieczeństwa bo od kierowcy walił błędem, spolszczenie menu,  wgranie nowych map i aktualizacja skrzyni przez Hammera oraz serwis olejowy. Co do planów, jest ich dużo ale wszystko zależy od wielkości worka z pieniędzmi, na pewno wpadnie koło (21), jakiś większy hebel i gwint bo strasznie sterczy. Dodatkowo pomyślę nad wydechem, bo strasznie cicho na serii.

A tak to tylko dbać i jeździć ?

Najpierw zdjęcia z aukcji:

IMG-20220711-WA0007.jpg.fcda99565520b613566939a90a0e8b1a.jpg

 

IMG-20220711-WA0011.jpg.8e511f605ad317cdd83164a058961090.jpg

 

Zdjęcia z otomoto:

Screenshot_20220618_213703_pl.otomoto.thumb.jpg.fef293557c1ba60ef09d912edc56e50f.jpg

Screenshot_20220618_213710_pl.otomoto.thumb.jpg.ffded0aac6072a26eae26fb699def37e.jpg

Screenshot_20220618_213721_pl.otomoto.thumb.jpg.79b8c83c1f8621df9642894fe549bdc2.jpg

Screenshot_20220618_213737_pl.otomoto.thumb.jpg.9baf733383c8a058603b13bf74691e7c.jpg

Screenshot_20220618_213743_pl.otomoto.thumb.jpg.40189a67043b3c361816d699cc86ed72.jpg

Screenshot_20220618_213746_pl.otomoto.thumb.jpg.643d5f0325f6db0b0b6f4598fe8538b3.jpg

IMG_20220616_160338.thumb.jpg.8eb289c5d52dfcca7e7a6662c082e1fd.jpg

IMG_20220619_134926.thumb.jpg.8e014626615847b2c403616211b0407d.jpg

IMG_20220824_154424.thumb.jpg.db01f818ecbc42db89e83ebef0568542.jpg

IMG_20220706_161351.thumb.jpg.510cb604ae8f93cb20455bd132692daf.jpg

IMG_20220708_161044.thumb.jpg.493acad43838a246e1bffdc0be3f5068.jpg

Pozdrawiam!

Opublikowano

fajna, rezaj Panie :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki ;)

Opublikowano

Piękna :wub:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Gratuluję zakupu:oklasky:

Prezentuje się ładnie,  dopieścisz i będzie lala:naughty:

21"cali to ,,must have '' przy tej budzie :wink:

Jakbys chciał to mam coś takiego...received_493039789339384.thumb.jpeg.b4142bc7c534e7b2c63505f80f171bd2.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, jest co dopieszczać ale powoli do przodu ;) koła fajne ale znając życie nie mój budżet :decayed: zresztą najpierw hamulce, gwint, potem pomyśli się o kołach, choć po głowie chodzą mi rotory :wink:

Opublikowano

Ładne to to ? niechaj cieszy i się sprawuje ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 8.11.2022 o 07:18, szafa napisał(a):

Dzięki, jest co dopieszczać ale powoli do przodu ;) koła fajne ale znając życie nie mój budżet :decayed: zresztą najpierw hamulce, gwint, potem pomyśli się o kołach, choć po głowie chodzą mi rotory :wink:

Odpuść rotory, nie na a7, nie Ty! Musi być coś fajnego :kox:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam wszystkich :wink:

Rok czasu po zakupie, auto śmiga w ostatnim czasie z grubszych rzeczy to zalałem przekładnie kierowniczą, te auta ewidentnie nie lubią zalanych ulic :whistling: a tak to serwis i walka z starością, coś tam graty się zbierają ale narazie tylko chomikuje w piwnicy: zderzak tył S7 dzięki Marcin, komplet dekorów beaufort, gwint dzięki Duffy, i heble 390/356 tutaj podziękowania dla Wandeja ;) Ostatecznie auto będzie wystawione i szukam lepiej dopasionego diesla, chyba że się nie sprzeda to zakładam graty, wpadnie wtedy też jakieś męskie koło :naughty:

A poniżej zdjęcia jak fura się prezentuje na tą chwilę.

Pozdrawiam

 

IMG_20230706_202909.jpg

IMG_20230706_202718.jpg

IMG_20230706_202657.jpg

IMG_20230706_202617.jpg

IMG_20230706_202425.jpg

IMG_20230515_143559.jpg

IMG_20230515_143550.jpg

IMG_20230427_134515.jpg

IMG_20230405_180311.jpg

IMG_20230405_175955.jpg

Edytowane przez szafa

Opublikowano

 

czarne znaczki :audi: kupiłeś w zamienniku?

Opublikowano
  • Autor

Tak na ali, przód średnio pasuje, reszta ok.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Auto dalej żyje, po wakacjach wyszło że katy pełne, przebieg 229 tys., najpierw po kosztach wpadł downpipe, niestety dźwięk tragedia, żona skomentowała że jak stary polonez, dodatkowo w aucie czuć było spalinami co przy dzieciach było nie dopuszczalne, dlatego najpierw wpadł zderzak s7, następnie katy euro3 200psi, tylne wydechy rs7 i do tego końcówki w czarnym macie 4x101mm, zastanawiam się jeszcze czy zmieniać środkowy na ten z rs-a, po tym zabiegu nawet fajnie brzmi. Do środka zawitały beauforty i zrobiło się tak jakoś przytulniej. W najbliższym czasie auto będzie wystawione, i szukam diesla, najlepiej bitdi w tej samej budzie.

Pozdrawiam

 

IMG_20231030_115759.jpg

IMG_20231030_115805.jpg

IMG_20231030_115938.jpg

IMG_20231030_120028.jpg

IMG_20231030_120129.jpg

IMG_20231030_120934.jpg

IMG_20231030_121057.jpg

IMG_20231030_121926.jpg

IMG_20231030_121119.jpg

Opublikowano

zdrowy klamor :decayed:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Nowy rok, nowe możliwości ? 

 

IMG_20240504_124221.jpg

IMG_20240504_123901_edit_626019018776351.jpg

IMG_20240504_123753.jpg

IMG_20240504_123646.jpg

IMG_20240504_122635.jpg

IMG_20240502_200911.jpg

IMG_20240504_123628.jpg

IMG_20240504_123808.jpg

IMG_20240504_123821.jpg

IMG_20240504_122648.jpg

Opublikowano

ta choroba jest nieuleczalna .....

Opublikowano

Lux fitment fabryka poprawiona ? co to za końcówki wydechu?

Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, qlimazz napisał(a):

Lux fitment fabryka poprawiona ? co to za końcówki wydechu?

Dzięki, końcówki stalowe 4x101mm, brane od kolesia z allegro, ale widzę aukcji już nie ma, ale jak coś mam nr tel i maila ?

Opublikowano
W dniu 4.05.2024 o 12:48, szafa napisał(a):

Nowy rok, nowe możliwości ? 

 

IMG_20240504_124221.jpg

IMG_20240504_123901_edit_626019018776351.jpg

IMG_20240504_123753.jpg

IMG_20240504_123646.jpg

IMG_20240504_122635.jpg

IMG_20240502_200911.jpg

IMG_20240504_123628.jpg

IMG_20240504_123808.jpg

IMG_20240504_123821.jpg

IMG_20240504_122648.jpg

Jedno co Ci napisze o tym aucie to że można się wj***ć w kompleksy patrząc na nie i na to co się ma na podwórku:dziura: Załóż heble to będzie sztos:kox:

Te mocowanie tablic fajna sprawa chyba też zakupię:thumbup1:

Opublikowano

Ładnie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.