Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam wszystkich klubowiczów Audi A4 Klub Polska mam na imię Roman i jak większość klubowiczów od roku jestem posiadaczem audi a4 w wersji silnikowej 1,6 ;101 kM rok prod.96 ponadto jak każdy facet interesuje się motoryzacją tyle że w większym stopniu. Jestem bardzo zadowolony z pomysłu utworzenia takiej strony WWW i tu należą się podziękowania autorom tego pomysłu ,gdzie właściciele pojazdów, w tym przypadku głównie chodzi o audi A4, mogą podzielić się informacjami na temat eksplatacji czy nawet służyć fachową radą pozostałym posiadaczom tegoż auta. Życzę wszystkim klubowiczom Audi A4 Wesołych Świat Wielkanocnych oraz smacznego jajka.

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie