Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] White&Black

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Wkońcu zebrałem się na pokazanie swojej niuni :cool1:

W skrócie 97r. 1.9 TDI 110KM.

Zawieszenie Sachs -35mm przod i tyl.

Felgi 17''

Lampy Depo :wink4:

W planach:

1.Malowanie biała perła, dach czarny

2.Przyciemnienie szyb

3.140KM...może wiecej..

4.Zderzaki RS4

Jakoś zdjęć nie najlepsza za co przepraszam jak będe miał aparat zmienie foty

p040509182602u.jpg

p040509182604k.jpg

p040509182605d.jpg

p040509182701t.jpghttp://

p040509182902j.jpg

Pozdrawiam GD

Opublikowano

WOW gratuluje. Nigdy nie widziałem białej B5. Piękny egzemplarz :hi:

Opublikowano

Eeee, panie :gwizdanie:.

Piękna baza do dalszych modów :good:

Opublikowano

nastepne auto z zg ktore zaczyna dobrze wygladac

szkoda ze jeszcze inni nie pokazali tutaj swoich aut ( krotki, konian.... )

co do felg to wg 17" czarna zniknela w tym aucie i jest niezauwazalna

jesli daje sie czarne kolo to lepiej zeby byl to duzy rozmiar bo 17" po prostu ginie w nadkolach

czekam na dalsze mody ;)[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 10:25_________________________________________________ja bym tu widzial tak

przedni zderzak z s4 lub rs4 ( wtedy jest troche ciecia )

tylny zderzak z s4

progi z s4 ( bedzie ciezko tak jak u mnie bo dopiero do roku modelowego 97+ pasuja progi z s4 .... a my mamy inaczej wyprofilowany prog ... ( wiem bo przymiezalem ))

kola 18-19"

sciema szyb

wnetrze z s4

kiera z s4

czarny dach

Opublikowano

nowak... Maciek ma juz inne progi niz Ty... wiec moze szukac spokojnie body od Eski... bo byłoby na parwde idealnie.

Opublikowano

nastepne auto z zg ktore zaczyna dobrze wygladac

szkoda ze jeszcze inni nie pokazali tutaj swoich aut ( krotki, konian.... )

będą, będą - tylko 19 muszę sobie sprawić

Opublikowano

Autko prezentuje się naprawdę ładnie :good: Wolną chwilą wrzuć kilka zdjęć wnętrza. Chciałbym też zobaczyć jak wygląda w świetle dziennym.

Opublikowano

nastepne auto z zg ktore zaczyna dobrze wygladac

szkoda ze jeszcze inni nie pokazali tutaj swoich aut ( krotki, konian.... )

będą, będą - tylko 19 muszę sobie sprawić

no to lubuskie za jakis czas na prawde bedzie mialo sie czym pochwalic;D

koniec OT

Opublikowano

Zarombista jak mi się podobaja białe fury szczególnie Audi

Ale to jest to!!!!!! :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Zapomnialem dodac audio by bosse.

Opublikowano

Zapomnialem dodac audio by bosse.

zapewne chodzilo o bose

;)

Opublikowano
  • Autor

Nie raczej o bosse :decayed:

Opublikowano

chyba jednako bose;) :decayed:

Opublikowano

Ja tam w sumie nic nie widzę .. umyj parcha , zrób foty w dzien :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Sam masz parcha :takiego:

I nie JDM projekt tylko RS

Opublikowano

Sam masz parcha :takiego:

chłopok ogarnij się , w naszym (Raggi również) słowniku "parch" to całkiem niezły piczowóz :good: , nie nerwujsia...

ładna baza na mody, jednakże te black lampy to nie dla mnie :confused4:

Opublikowano

Umyj, wypoleruj i zapodaj foty. szkoda tylko ze nie avant. bialy jest wypas. zajefajny :kox:

Opublikowano
  • Autor

Jako ze dostalem z AC $ moze biala perla bedzie w maju nalozona :cool1:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2009, 03:31_________________________________________________Nowe foty tak jak prosiliscie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Bardzo ładny egzemplarz. Ja także nie widziałem jeszcze białej.Superowa

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.