Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozbudowanie możliwości RNS-E przez fanowskie oprogramowanie


DarkB7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Nie tak dawno napotkałem na stronę, gdzie pewien jegomość tworzy oprogramowanie do naszych RNS-E i cały czas je rozwija od paru dobrych lat. Widzę, że nie było takiego tematu, a myślę że dosyć znacząco rozszerza możliwości naszych RNS-E (czy to zwykłych czy LED). 

Klika z funkcji:

-okładki albumów z MP3

-możliwość korzystania z map z karty pamięci i możliwość dodawania punktów POI (czyt. fotoradary). Moim zdaniem jedna z najlepszych funkcji, ponieważ możemy ustawić powiadomienie dźwiękowe i przed fotoradarem zostaniemy poinformowani o tym efektem dźwiękowym, nie zależnie od tego czy korzystamy z radia, MP3 itd

-RNS-E odczytuje karty do 2x32GB, RNS-E w wersji LED do 2x256GB!

-własne ekrany startowe, przewijanie utworów na FIS, prędkościomierz na FIS, gdy mamy włączony kompas

-w pełni spolszczone oprogramowanie z polskimi znakami

Jak dla mnie must have przy posiadaniu RNS-E. Niestety ale pełen dostęp do wszystkich funkcji kosztuje około 85zł w zależności od kursu funta, ale jak dla mnie wart każdej złotówki. Także nie wielkim kosztem można odmłodzić dziadka. Polecam z zapoznaniem się ze stronką, tam jest wszystko ładnie opisane jakie mamy funkcje, jak zainstalować itd. 

RNSE.PCBBC.CO.UK

RNS-E Custom Firmware, VIM, Digital Speedo, SD Card Maps

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie jest wielu utalentowanych ludzi którzy są w stanie nawet fabryczne radia przerabiać na usb/sd mp3 i aby ori radia tagi nawet czytały... problem w tym że mało zainteresowanych z uwagi na większe zainteresowanie chińskimi androidami i możliwością odpalania YT itp...

Edytowane przez sahipp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaję, że też nie brakuje osób takich jak ja, gdzie cenią sobie fabryczny wygląd autka. Tak naprawdę brakuje tylko w RNS-E android auto, niby można to zrobić ale koszta straszne. Już lepiej telefon na uchwycie zapiąć i spokój. Może i znana od lat strona ale nie wiem czy ktoś się orientuje, że można wycisnąć więcej z RNS-E niż wgranie polskiego menu... Tym bardziej, że obsługuje normalne karty pamięci po 16gb, 32gb i nie trzeba się bawić w trudno dostępne 4gb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś z forumowiczów już instalował ten soft 300 na LEDzie. jestem bardzo ciekaw jak wygląda proces instalacji. Nie chciałbym utrupić swojego radia.

Wiadomo czy na tym sofcie działają normalnie mapy z płyt DVD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instalowałem w ledzie wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...