Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Po lekkich modach:D Alu, gwint, podświetlenie wnętrza i klika bajerków


Radziu Audi A4

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak:) od ostatniego postu minęło troszke czasu i Audika uległa kilku zmianom Zdjątka poniżej:)

Więc:

Gwintowane zawieszenie TA TECHNIX

Aluski 225/40/18

Przyciemnione szybki (nie ma na zdjątkach, ale dodam)

Zrobienie pakietu oświetlenia (zdjątka) :naughty:

Zamontowanie car audio czyli Subek CLARION i wzmacniacz Blaupunkt no i jednostka sterująca Alpine. Gra naprawde spoczko:D

Przykombinowane lampki tylne(wygladają moim zdaniem fajnie i dosyć tanim kosztem zrobione)

Zmienione kierunki boczne na dymione.

I to zmian jak na tą chwilke będzie styka. Przydałyby się jeszcze lampki zespolone na przód z ładną soczewką, no ale jak na razie wczasy są w planie, więc lampki schodzą na drugi plan.

No i obiecane zdjątka;)

p1010075m.jpg

p1010090jsz.jpg

p1010093pvh.jpg

p1010094w.jpg

p1010096s.jpg

p1010319tux.jpg

p1010314.jpg

p1010322nsh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje ją troszke obniżyć (ale jak mozecie to doradźcie co wsadzić)

Felgi 225/45/17 albo coś innego:P jeszce dokłądnie nie wiem

zmiana lamp przednich i tylnich + ksenon

grill przedni od S4

Przyciemnienie szybek i to by było chyba na tyle co chce w niej zrobić.

Aaa, w środku chromowane obwódki zegarów, i kierownica poliftowa;)

hmm, jakieś sugestie??

P.S Krzychu88 Lusterka są w kolorze nadwozia:) a z klamkami to jest trochę zabawy.

Aha, mam jeszcze kupioną blendę na tylną szybkę ale jeszcze do malowania. ładnie to wygląda przy obniżonej furce. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy 1122 Na LPG nie narzekam. Roczna sekwencja i sprawuje się bardzo dobrze. Staram się dbać jak najlepiej. PO za tym że z moim budżetem (prawie student;d) jest dla mnie poprostu ekonomiczniej. Mususz mnie zrozumieć:]nie katuje jej, wiec myśle że posłuży jeszcze długo mimo instalacji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S Krzychu88 Lusterka są w kolorze nadwozia:) a z klamkami to jest trochę zabawy.

No troche zabawy z tym bylo bo u siebie tez robilem trzeba wszystkie boczki zdjac, ale efekt jest naprawde super wogole w srebrnym kolorze :), ale blende to chyba podarowalbym sobie i nie zakladal jej, poza tym fajne plany masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to jest każdy mądry, ale jak sie pytałem co brać, to niestety nikt nie pomógł :no:. Najważniejsze że chodzi.. pierwszy raz mam sportowe zawieszenie, także nie mnam porównania co do innych marek. Nie jest tak twardo, miękko też nie jest, więc myśle że w miare. jeśli ktoś miałby sugestie co do zawieszenia, to ja bardzo chętnie. Szukałem 1BE no ale niestety nie udało się nic znaleść w sensownym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna b5tka(miałem srebrną-najładniejsze :gwizdanie: ) a może kierę s-line i lampy po lifcie 2gim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co masz "pokombinowane" z tylnymi lampami ???? nic na zdjęciach oprócz ich ściemy nie widać[br]Dopisany: 12 Sierpień 2009, 15:57_________________________________________________sory , już widze - czarny pasek u góry ??? zrób zdjęcie w dzien tych lamp bo chciałbym obczaić , ok ??? bede wdzięczny :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten czarny pasek w lampach to folia czy spray? Dobry sposób na tani mod starych lamp. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka, bardzo zadbana i Twoje osiwietlenie wnętrza mi sie podoba ,może też o czymś taki pomyśle, zmienisz przednie lampy i jak nowa będzie.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...