Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM


Dibo

Rekomendowane odpowiedzi

Plan był zderzak spasować do serii. Body nie będę robił bo przy 1.8 bez Q nie ma to sensu. Jakbym miał 1.8TQ to już bym kompletował graty pod body RS4 :wink4: Zderzak S4 za bardzo nie różni się od serii, a ja szukam właśnie czegoś żeby była różnica i żeby był niższy. Co do skóry to reszta by była czarna wewnątrz a tylko siedzenia i boczki bananowe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do skóry to reszta by była czarna wewnątrz a tylko siedzenia i boczki bananowe :naughty

właśnie dlatego ja bym zostawił czerń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym obnizaniem wizualnym przez body to nie przesadź bo zrobi sie niski i wąski :gwizdanie: a tym bardziej przy tym zderzaku od RS zwężanym, ja bym wolał dać zderzak od Eski na tył i dyfuzor w akiś kolor zeby sie wyróżniał od reszty zderzaka w ciemnym kolorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan był zderzak spasować do serii. Body nie będę robił bo przy 1.8 bez Q nie ma to sensu. Jakbym miał 1.8TQ to już bym kompletował graty pod body RS4 :wink4: Zderzak S4 za bardzo nie różni się od serii, a ja szukam właśnie czegoś żeby była różnica i żeby był niższy. Co do skóry to reszta by była czarna wewnątrz a tylko siedzenia i boczki bananowe :naughty:

za mną chodzi ta skóra, jakbym miał klimę, to już by siedziała u mnie w aucie :wink4:, a tak to nie chce sobie jajek odpażyć :thumbdown:, i szukam materiałowych kubełków :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan był zderzak spasować do serii. Body nie będę robił bo przy 1.8 bez Q nie ma to sensu. Jakbym miał 1.8TQ to już bym kompletował graty pod body RS4 :wink4: Zderzak S4 za bardzo nie różni się od serii, a ja szukam właśnie czegoś żeby była różnica i żeby był niższy. Co do skóry to reszta by była czarna wewnątrz a tylko siedzenia i boczki bananowe :naughty:

za mną chodzi ta skóra, jakbym miał klimę, to już by siedziała u mnie w aucie :wink4:, a tak to nie chce sobie jajek odpażyć :thumbdown:, i szukam materiałowych kubełków :kox:

http://www.allegro.pl/item1030757324_fotele_recaro_audi_a4_s4_rs4_podgrzewane_el_reg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy właśnie miałem Ci pisać że do Twojego koloru jest idealna skóra. A co do braku klimy to nie jest tak źle. Jedynie jak na dłużej zostawiasz auto to tylko w cieniu i jest :good: Wiem bo sam nie mam klimy.

Z tym obnizaniem wizualnym przez body to nie przesadź bo zrobi sie niski i wąski :gwizdanie: a tym bardziej przy tym zderzaku od RS zwężanym, ja bym wolał dać zderzak od Eski na tył i dyfuzor w akiś kolor zeby sie wyróżniał od reszty zderzaka w ciemnym kolorze

Aż tak bardzo nie chcę obniżyć samym zderzakiem, w miarę rozsądku. Właśnie szukałem czegoś na tył i progów wśród firm tuningowych ale praktycznie wszystko zalatuje agro. Wśród ori też za dużego wyboru nie ma, dlatego myślałem o zderzaku RS4 z avanta i konkretnej rzeźbie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan był zderzak spasować do serii. Body nie będę robił bo przy 1.8 bez Q nie ma to sensu. Jakbym miał 1.8TQ to już bym kompletował graty pod body RS4 :wink4: Zderzak S4 za bardzo nie różni się od serii, a ja szukam właśnie czegoś żeby była różnica i żeby był niższy. Co do skóry to reszta by była czarna wewnątrz a tylko siedzenia i boczki bananowe :naughty:

za mną chodzi ta skóra, jakbym miał klimę, to już by siedziała u mnie w aucie :wink4:, a tak to nie chce sobie jajek odpażyć :thumbdown:, i szukam materiałowych kubełków :kox:

http://www.allegro.pl/item1030757324_fotele_recaro_audi_a4_s4_rs4_podgrzewane_el_reg.html

Kowicz malina, obetnij mi tylko jedno zero i po nie jadę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie cena :shocked: To już w skórze kilka razy pojawiło się tańsze Recaro na allegro. slepy bierz tego banana bo ja coraz bardziej myślę czy go nie kupić :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie bez klimy skóry nie biorę :gwizdanie:, chodzą właśnie za mną te recaro :slina:, ale cena miażdży :wallbash:, ostatnio wisiały na allegro ciemne półskóry, ale chciał za nie 1000zł, z groszami, a ja za fotele tyle nie dam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym to przymierzam się do oklejenia ramki grilla jakąś folią. Podobno efekt jest zbliżony do malowania, ale za to farba nie odpryskuje :wink4: Co radzicie: czarny mat, carbon a może coś egzotycznego :naughty: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym to przymierzam się do oklejenia ramki grilla jakąś folią. Podobno efekt jest zbliżony do malowania, ale za to farba nie odpryskuje :wink4: Co radzicie: czarny mat, carbon a może coś egzotycznego :naughty: ?

no ja też muszę folią oblecieć, bo pomimo sciągnięcia całego poprzedniego malowania do zera, odtłuszczenia, i 5 warstw czarnej satyny, zaczął jeebany odpryskiwać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem ten temat jak miałem ramkę przedlifta malniętą w czerń. Masz namiar na jakąś dobrą folię do obklejenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem ten temat jak miałem ramkę przedlifta malniętą w czerń. Masz namiar na jakąś dobrą folię do obklejenia ?

Efekt jest lepszy od malowania :gwizdanie:

Dibo, rób czarny mat - połysk się za bardzo błyszczy jak na ramkę a egzotyka w Twoim kolorze to odpada raczej.

Carbon będzie się miał nijak do reszty.

Ja brałem u tego kolesia:

http://allegro.pl/item987989406_folia_czerwona_niebieska_zolta_zielona_tunin.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem ten temat jak miałem ramkę przedlifta malniętą w czerń. Masz namiar na jakąś dobrą folię do obklejenia ?

Efekt jest lepszy od malowania :gwizdanie:

Dibo, rób czarny mat - połysk się za bardzo błyszczy jak na ramkę a egzotyka w Twoim kolorze to odpada raczej.

Carbon będzie się miał nijak do reszty.

Ja brałem u tego kolesia:

http://allegro.pl/item987989406_folia_czerwona_niebieska_zolta_zielona_tunin.html

ile arkuszy zuzyles? :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden :decayed:

Kupiłem na oko arkusz 20x70 i niestety do ramki grilla zabrakło chyba ze 3-4 cm, więc chwilowo jest sztukowane, ale widać dopiero jak się przyjrzysz z bliska - zresztą jest nowa koncepcja, więc i tak zaraz będą zmiany :kox:

Oklejanie nie jest trudne. Trzeba sobie tylko zostawić odpowiednie zapasy po bokach, żeby było za co dobrze naciągnąć folię po rozgrzaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki, weźcie się lepiej za montaż klimy :naughty:

a apropo skóry to może nie w kubełku -> http://www.allegro.pl/item1024690819_komplet_foteli_audi_a4_95_01_kombi_jasne_skory.html :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezać klimę to od razu z mocniejszym silnikiem :wink4:[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 15:47_________________________________________________A donośnie tej folii do obklejania, to jak z jej trwałością ? Bo zastanawiam się czy rączek przy boczkach (tam gdzie są przyciski do szyb) nią nie obkleić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z trwałością to nie wiem. Ramka grilla jeździ jakieś 2 tygodnie i ... zero uszkodzeń, ale to ramka.

Rączki możesz okleić - jak się spsuje to zerwiesz. Koszt żaden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezać klimę to od razu z mocniejszym silnikiem :wink4:[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 15:47_________________________________________________A donośnie tej folii do obklejania, to jak z jej trwałością ? Bo zastanawiam się czy rączek przy boczkach (tam gdzie są przyciski do szyb) nią nie obkleić :mysli:

Ja mam folie 3m na plastiku przy lewarku trzymam na niej w sumie tylko telefon a i tak zdołał juztam troche porysować, wiec mysłe raczki też sie porysują :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo właśnie mam je jasne, a że kolejne elementy wnętrza idą w czerń to i te plastiki bym zrobił czarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...